• Informacje na temat:

  danny devito zdjęcia

Artykuły na temat: danny devito zdjęcia
 • Wielkie gwiazdy w teatrze Michała Żebrowskiego

  ...w 1972 roku w Broadhurst Theatre na nowojorskim Brodawayu. Od tego czasu grana jest na scenach całego świata (w najnowszej broadway'owskiej inscenizacji ma wystąpić sam Danny DeVito!). Nakręcony na(...) doktora Rafała Konicę z "Na dobre i na złe". W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z prób do "Słonecznych chłopców".  

 • Danny DeVito kłótliwym sąsiadem

  Danny DeVito ( "Starsza pani musi zniknąć" ) oraz Matthew Broderick ( "Żony ze Stepford" ) spotkają się na planie komedii "All Lit Up", kolejnego projektu duetu Johna Whitesella ( serial "Świat pana trenera") w roli reżysera oraz Dona Rhymera (scenariusz do filmu "Śnięty Mikołaj 2" ) jako scenarzysty. Panowie pracowali już wspólnie przy okazji realizacji "Agenta XXL 2" .

 • Danny DeVito w ogniu pracy

  Danny DeVito ( "Dorwać małego" , "Smoochy" ), Famke Janssen ( "GoldenEye" , "X-MEN 2" ), Edie Falco ( "Rodzina Soprano" ) i Ray Liotta ( "Wielki podryw" , "Tożsamość" ) zagrają główne role w filmie "Family of the Year". Przygotowywany projekt będzie komedią o przygodach pewnej rodziny przeprowadzającej się do nowego miasta. Za kamerą stanie Joel Zwick, twórca "Mojego wielkiego greckiego

 • Cruz i DeVito w komedii romantycznej

  Penelope Cruz ( "Sahara" , "Boskie jak diabli" ) i Danny DeVito ( "Duża ryba" , "Życie i cała reszta" ) wystąpią razem w komedii romantycznej "The Good Night", którą jako reżyser zadebiutuje Jake Paltrow - informuje magazyn "Variety". W filmie wystąpią również Gwyneth Paltrow ( "Sky Kapitan i świat jutra" ) i Morgan Freeman ( "Za wszelką cenę" ).

 • Gwiazdy o hazardzie i narkotykach

  Danny DeVito ( "Duża ryba" ), Kim Basinger ( "8. Mila" ), Forest Whitaker ( "Azyl" ) i Ray Liotta ( "Tożsamość" ) - to gwiazdorska obsada dramatu "Jump Shot". Zdjęcia do filmu Marka Rydella rozpoczną się 18 stycznia w Los Angeles.

 • Matthew McConaughey romansuje z Kate Hudson

  Matthew McConaughey ( "U-571" , "Frailty " ) dołączył do Kate Hudson ( "U progu sławy" ) i wystąpi w najnowszym filmie w reżyserii Danny'ego DeVito, komedii "How to Lose a Guy in 10 Days".

 • Komik za kamerą

  Danny DeVito po raz kolejny postanowił stanąć za kamerą. Po "Wojnie państwa Rose" czy komedii "Starsza pani musi zniknąć" postanowił teraz nakręcić film z Morganem Freemanem, Piercem Brosnanem i Sairse Ronan.

 • Tim Roth i narkotyki

  Tim Roth ( "Cztery pokoje" , "Planeta Małp" , "Vatel" ) dołączył do obsady filmu "Jump Shot". Aktor pojawi się u boku takich gwiazd, jak Danny DeVito, Kim Basinger i Forest Whitaker. Zdjęcia do niezależnej produkcji Marka Rydella rozpoczęły się 18 stycznia w Los Angeles.

 • Gwiazdy u boku Austina Powersa

  dołączyli do nich Danny DeVito, Gwyneth Paltrow i Kevin Spacey.

 • David Duchovny jako autor "Tajemnic Los Angeles"

  David Duchovny, gwiazdor serial u "Z Archiwum X" , w swoim nowym filmie wcieli się w postać znanego pisarza Jamesa Ellroy'a, autora powieści "Tajemnice Los Angeles". Na podstawie tej książki, w 1997 roku, powstał głośny dramat kryminalny Curtisa Hansona, z udziałem takich gwiazd jak Kevin Spacey, Russell Crowe, Kim Basinger (nagrodzona za swą kreację Oscarem), Danny DeVito, Guy Pearce.

Wideo na temat: danny devito zdjęcia
 • Trans

  Simon (James McAvoy) to licytator sztuki, który dołącza do złodziei, żeby ukraść obraz wart miliony dolarów. W trakcie kradzieży doznaje urazu i traci przytomność - po przebudzeniu się odkrywa, że stracił pamięć i nie wie, gdzie schował skradzione dzieło sztuki. Kiedy przywódca gangu (Vincent Cassel) dochodzi do wniosku, że tortury nie pomogą wyciągnąć z Simona informacji, zatrudnia hipnoterapeutkę (Rosario Dawson). Kobieta zgłębia podświadomość Simona, co prowadzi do zatarcia granic między...

 • 127 godzin

  "127 godzin" to najnowszy film Danny'ego Boyle'a - reżysera obsypanego Oscarami "Slumdoga. Milionera z ulicy". To prawdziwa historia Arona Ralstona (w tej roli James Franco) - alpinisty, który przeżył tragiczny wypadek podczas wspinaczki w kanionach w Utah. Spadł na niego głaz, który unieruchomił mu rękę i uniemożliwił poruszanie się. Aron spędził tak pięć dni wspominając przyjaciół, ukochane, rodzinę, a nawet dwie alpinistki, które mijał po drodze. Po pięciu dniach, będąc na skraju...

 • 2012

  Pomysł na film 2012 przyszedł do głowy scenarzyście, producentowi i kompozytorowi Haraldowi Klosererowi, który od dawna pracował z Rolandem Emmerichem jako współautor scenariuszy. "Każda cywilizacja na Ziemi posiada swoje mity związane z wszechogarniającym kataklizmem", mówi Kloser. "Sprawy zaczynają nagle przybierać zły obrót, społeczeństwo coraz mniej wytwarza, a planeta zaczyna na nowo swój bieg. I tylko niektórzy z nas otrzymują drugą szansę na to, aby zapoczątkować nową kulturę, nowe...