• Informacje na temat:

  danny glover aktor

Artykuły na temat: danny glover aktor
 • "Zabójcze umysły": Danny Glover wystąpi gościnnie w jednym z odcinków

  Aktor Danny Glover ("Zabójcza broń", "Amerykański sen") pojawi się w 16. odcinku najnowszego sezonu serialu "Zabójcze umysły".

 • Zajęty Danny Glover

  Danny Glover ( "Zabójcza broń 4" ) ma bardzo wypełniony zawodowy kalendarz. Amerykańska publiczność od kilku dni może oglądać aktora u boku Queen Latifah w komedii "The Cookout", a na amerykańską premierę - 1 października - czeka film "Saw" Jamesa Wana, w którym Danny Glover zagrał detektywa poszukującego seryjnego mordercy. Czy w planach aktora jest realizacja kolejnego filmu z cyklu "Zabójcza

 • "Zabójcza broń": Skandaliczne zachowanie aktora! Serial do kasacji?

  Czy serial "Zabójcza broń" zakończy się na trzecim sezonie? Osiągająca bardzo dobre wyniki oglądalności produkcja może zostać zdjęta z anteny z powodu zachowania na planie jednego z głównych aktorów, Clayne'a Crawforda ("Rectify").

 • Danny Glover obrońcą praw człowieka

  Amerykański aktor Danny Glover został uhonorowany za swoją pracę na rzecz obrony praw człowieka. Bohatera cyklu "Zabójcza broń" wyróżniono nagrodą Marian Anderson, która przyznawana jest tym artystom, którzy przewodzą działaniom dobroczynnym i humanitarnym.

 • Z "Zabójczej broni" do serialu

  Danny Glover, znany przede wszystkim z występów w filmach "Zabójcza broń", wystąpi gościnnie w serialu "My Name Is Earl".

 • Uhonorowany Danny Glover

  Danny Glover (seria "Zabójcza broń" ) otrzyma nagrodę Screen Nation za całokształt twórczości. Uroczyste wręczenie wyróżnienia odbędzie się 8 września w Londynie. Nagrody Screen Nation Film and Television Awards honorują wybitnych czarnoskórych artystów.

 • Z "Zabójczej broni" do serialu

  Danny Glover, znany przede wszystkim z występów w filmach "Zabójcza broń", wystąpi gościnnie w serial u "My Name Is Earl".

 • Nie będzie "Zabójczej broni 5"?

  Danny Glover powiedział w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów, iż nie powstanie kolejna opowieść o przygodach dzielnych policjantów Martina Riggsa i Rogera Murtaugha, mimo iż producenci bardzo naciskają na niego i Mela Gibsona, by zdecydowali się pojawić na planie "Zabójczej broni 5".

 • We wtorek, 30 stycznia, w Los Angeles ogłoszono nominacje do tegorocznych prestiżowych nagród Gildii Aktorów (Annual Screen Actors Guild Awards). Wyróżnienia będą przyznane już po raz siódmy. O laury w tym roku walczyć będą między innymi Julia Roberts, Tom Hanks, Russell Crowe, Robert Downey Jr.

 • John C. Reilly opuszcza von Triera

  Amerykański aktor John C. Reilly ( "Chicago" , "Godziny" ) na znak protestu postanowił opuścić plan najnowszego filmu Larsa von Triera "Manderlay" , kontynuacji głośnego "Dogville" . W jednej ze scen opowieści, będącej drugą częścią trylogii "USA - Land of Opportunities", postanowiono bowiem uśpić... osła.

Wideo na temat: danny glover aktor
 • 2012

  Pomysł na film 2012 przyszedł do głowy scenarzyście, producentowi i kompozytorowi Haraldowi Klosererowi, który od dawna pracował z Rolandem Emmerichem jako współautor scenariuszy. "Każda cywilizacja na Ziemi posiada swoje mity związane z wszechogarniającym kataklizmem", mówi Kloser. "Sprawy zaczynają nagle przybierać zły obrót, społeczeństwo coraz mniej wytwarza, a planeta zaczyna na nowo swój bieg. I tylko niektórzy z nas otrzymują drugą szansę na to, aby zapoczątkować nową kulturę, nowe...

 • Trans

  Simon (James McAvoy) to licytator sztuki, który dołącza do złodziei, żeby ukraść obraz wart miliony dolarów. W trakcie kradzieży doznaje urazu i traci przytomność - po przebudzeniu się odkrywa, że stracił pamięć i nie wie, gdzie schował skradzione dzieło sztuki. Kiedy przywódca gangu (Vincent Cassel) dochodzi do wniosku, że tortury nie pomogą wyciągnąć z Simona informacji, zatrudnia hipnoterapeutkę (Rosario Dawson). Kobieta zgłębia podświadomość Simona, co prowadzi do zatarcia granic między...

 • 127 godzin

  "127 godzin" to najnowszy film Danny'ego Boyle'a - reżysera obsypanego Oscarami "Slumdoga. Milionera z ulicy". To prawdziwa historia Arona Ralstona (w tej roli James Franco) - alpinisty, który przeżył tragiczny wypadek podczas wspinaczki w kanionach w Utah. Spadł na niego głaz, który unieruchomił mu rękę i uniemożliwił poruszanie się. Aron spędził tak pięć dni wspominając przyjaciół, ukochane, rodzinę, a nawet dwie alpinistki, które mijał po drodze. Po pięciu dniach, będąc na skraju...