• Informacje na temat:

  danuta lato 2011

Artykuły na temat: danuta lato 2011
 • Danuta Stenka: Nie czuję się żadną gwiazdą

  ..., którą gram, i siebie samej. Mam nadzieję, że tym niezwykłym prezentem od losu będę się mogła cieszyć jeszcze długie lata - mówi Danuta Stenka. Udało się pani w dobie celebryctwa i powszechnego(...) promienieje świątecznymi ozdobami i światłem. Rozmawiała Jolanta Majewska-Machaj Danuta Stenka urodziła się 10 X 1961 roku w Sierakowicach. Dzieciństwo spędziła w Gowidlinie na Kaszubach. Wzorem mamy...

 • Film polski 2011 - premiery oraz nowe produkcje

  Rozpoczęcie prac nad filmami "Wałęsa" Andrzeja Wajdy i "Pokłosie" Władysława Pasikowskiego oraz premiery "1920 Bitwy Warszawskiej" Jerzego Hoffmana i "Czarnego czwartku" Antoniego Krauzego są wśród najważniejszych wydarzeń w kinie polskim w 2011 roku.

 • Zarobki gwiazd TVP!

  Ile zarabiają gwiazdy TVP? Jaka jest miesięczna gaża dziennikarzy "Wiadomości"? Danuta Holecka i Krzysztof Ziemiec nie mogą narzekać.

 • Maciej Musiałowski wkracza do "Sali samobójców"

  Trzymając kciuki za oscarowe sukcesy Jana Komasy i "Bożego Ciała", prezentujemy teaser najnowszego dzieła reżysera. "Sala Samobójców. Hejter" to druga część nagrodzonego Srebrnymi Lwami wielkiego przeboju z 2011 roku.

 • "Sala samobójców. Hejter" w kinach już w marcu

  Ciesząc się z rosnących szans oscarowych Jana Komasy, przypominamy, że już w marcu na ekrany polskich kin wejdzie nowy film reżysera. "Sala samobójców. Hejter" to druga część wielkiego przeboju z 2011 roku i jednocześnie efekt dalszej współpracy Komasy z Mateuszem Pacewiczem, scenarzystą odpowiedzialnym za "Boże Ciało".

 • Rozpoczęły się zdjęcia do "Wilkołaka" Adriana Panka

  W lipcu rozpoczęły się zdjęcia do "Wilkołaka" Adriana Panka. To drugi film twórcy wielokrotnie nagradzanego za debiutancki "Daas" z 2011 roku. "Wilkołak" jest realizowany m.in. w Parku Narodowym Gór Stołowych, Pałacu w Bulowicach oraz w Muzeum Molke. Koniec zdjęć do "Wilkołaka" zaplanowano na listopad 2017 roku. Akcja filmu rozgrywa się latem 1945 roku.

 • Grechuta Festival: Ludzie wciąż pytają o Marka Grechutę

  ...kiedy do mnie się zbliżają, to dotykają Marka" - wyznała wdowa po artyście Danuta Grechuta , która miała nadzieję, że wydane w formie książki wspomnienia o mężu (2011) przyniosą jej "spokój". Danuta(...) chwytów jakie wtedy obowiązywały na estradzie - że każdy robił z siebie jak największego wariata" - mówiła Danuta Grechuta. Według niej stonowane zachowanie piosenkarz wzorował na Ewie Demarczyk...

 • Trzecia część "Listów do M." w Piotrkowie Trybunalskim

  ...stosowanie się do oznakowania - apeluje Bąkowicz. "Listy do M" to jeden z największych kasowych hitów w historii polskiego kina. Pierwszą część komedii obejrzało w kinach w 2011 r. ponad 2,5 mln(...), Borys Szyc, Danuta Stenka, Andrzej Grabowski, Stanisława Celińska, Zbigniew Zamachowski, a także znani z poprzednich części: Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant czy Piotr Adamczyk.

 • Piotr Adamczyk: Dobry, zły i święty

  ...". Pierwszą ze swych głośnych ról - Fryderyka Chopina w filmie Jerzego Antczaka "Chopin. Pragnienie miłości" - zagrał w 2002 r. Partnerowała mu Danuta Stenka jako George Sand. Adamczyk zdobył za(...)" Tomasza Koneckiego (2008), "Nie kłam kochanie" (2008) i "Och, Karol 2" Piotra Wereśniaka (2011), "Śniadanie do łóżka" Krzysztofa Langa (2010), "Święty interes" Macieja Wojtyszki (2010), "Trick" Jana...

 • Olgierd Łukaszewicz: Arystokrata aktorstwa

  ...stylizację. Każda rola jest eksperymentem i to też jest dla mnie eksperyment. - dodał aktor. Raz hrabia, raz książę W 2011 roku Łukaszewicza oglądać możemy również w serialach telewizyjnych. W historycznym(...) bohaterze. W rolę jego małżonki wcieliła się Danuta Stenka: - Cieszę się z tego spotkania. Kiedyś, w przedstawieniu Macieja Wojtyszki, miałem z nią relacje jako Casanova. Teraz jest moją żoną, więc...