• Informacje na temat:

  danuta stenka ciacho

Artykuły na temat: danuta stenka ciacho
 • Danuta Stenka: To wciąż jej czas

  W poniedziałek, 10 października, okrągłe 50. urodziny obchodzi jedna z najlepszych polskich aktorek - Danuta Stenka. Przypomnijmy sobie, za co pokochali ją widzowie?

 • Zespół "Ciacho" jeszcze namiesza

  We wtorek, 8 grudnia, w programie telewizyjnym "Kuba Wojewódzki" miała miejsce premiera piosenki zespołu "Ciacho". Tworzą go gwiazdy najnowszej polskiej komedii. Już za parę dni piosenkę będzie można usłyszeć w stacjach radio wych.

 • Gwiazdorskie "Ciacho". Sprawdź klip!

  Sprawdź teledysk do piosenki "Ciacho" nagranej przez gwiazdy komedii pod tym tytułem. Utwór śpiewają m.in. Joanna Liszowska, Marta Żmuda Trzebiatowska, Tomasz Kot i Paweł Małaszyński.

 • "Ciacho": Nie tylko Małaszyński

  W połowie sierpnia zakończyły się zdjęcia do nowej polskiej komedii "Ciacho", w której główne role grają: Marta Żmuda Trzebiatowska, Tomasz Karolak, Paweł Małaszyński, Marcin Bosak i Tomasz Kot.

 • Stenka spełniła swoje marzenia

  .... Pragnienie miłości". Wystąpiła w kinowych hitach "Lejdis" i "Ciacho", drugiej serii "Czasu honoru", a już wkrótce zobaczymy ją w serialu historycznym "1920. Wojna i miłość". W tym roku czeka ją także kolejne wyzwanie, tym razem kryminalne. W nowym serialu Patryka Vegi "Instynkt" Danuta Stenka zagra nieugiętą panią detektyw. "To jest osoba, która polega głównie na swoim instynkcie. Nie umniejsza...

 • Gwiazdorskie "Ciacho". Sprawdź klip!

  Sprawdź teledysk do piosenki "Ciacho" nagranej przez gwiazdy komedii pod tym tytułem. Utwór śpiewają m.in. Joanna Liszowska, Marta Żmuda Trzebiatowska, Tomasz Kot i Paweł Małaszyński.

 • Nowy image Żmudy Trzebiatowskiej

  Od początku lipca trwają zdjęcia do nowej polskiej komedii "Ciacho" w reżyserii Patryka Vegi ("PitBull"). Główną żeńską rolę zagra Marta Żmuda Trzebiatowska.

 • Karolak bratem Trzebiatowskiej

  .... W filmie występują również: Joanna Liszowska, Danuta Stenka, Marietta Żukowska, Wojciech Mecwaldowski i Cezary Żak. W kinach przygody Basi, Dawida, Karolka i Krzysztofa będzie można zobaczyć już 25(...)Twórca znakomitego "PitBulla" znowu w akcji! W Warszawie trwają zdjęcia do wywrotowej i niepokornej komedii "Ciacho". Będzie to pełna zaskakujących zwrotów akcji oraz zapierających dech w piersi...

 • Wiosenna ramówka TVP

  ...się wspaniałymi smakami i zapachami wypieków. "Bake off - Ale Ciacho!" wraca w nowej odsłonie i z nową porą emisji! Od marca program będzie można oglądać w niedzielę, o godz. 15:20. O dobre...