• Informacje na temat:

  daria trafankowska rak

Artykuły na temat: daria trafankowska rak
 • Daria Trafankowska: Nie używała klucza do mieszkania

  ..., Daria Trafankowska ujmowała "wielką emocjonalnością i empatią". "Jest tak niewielu ludzi, którzy są w stanie poświęcić się pomocy innym, że ta cecha absolutnie wysuwa ją na pierwszy plan. Jeżeli(...). Daria Trafankowska urodziła się 5 stycznia 1954 r. w Poznaniu. W 1979 r. ukończyła studia aktorskie w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Występowała w stołecznych...

 • Daria Trafankowska: To już 9 lat

  Była pogodna i delikatna. Znajomi nazywali ją Matka Boska Trafankowska. Aktorka zdobyła sławę dzięki roli siostry oddziałowej w serialu "Na dobre i na złe". Wcześniej występowała zarówno w teatrze, jak i w filmach. We wtorek, 9 kwietnia, mija 9 lat od jej śmierci.

 • Daria Trafankowska: Była dobrym duchem

  Była pogodna i delikatna. Znajomi nazywali ją Duśka albo Matka Boska Trafankowska. Aktorka zdobyła sławę dzięki roli siostry oddziałowej w serialu "Na dobre i na złe". Wcześniej występowała zarówno w teatrze, jak i w filmach. 5 stycznia 2014 roku aktorka obchodziłaby 60. urodziny. W kwietniu minie 10 lat od jej śmierci.

 • Z miłością przyszła choroba

  ...faktycznie się spełniła. Niestety nie było jej dane długo cieszyć się szczęściem. Wraz z wielką miłością, przyszła ciężka choroba. Daria przyjęła ją z godnością i spokojem. Ona po prostu taka była(...). Czasami brakowało jej na chleb, ale nie użalała się nad sobą. Wierzyła, że kiedyś będzie lepiej. Nie czekała na wielką sławę i życie w luksusach. Była minimalistką. Do szczęścia potrzebna jej była...

 • Dorota Landowska: Schorowani aktorzy i problemy finansowe

  Dla aktorów zmagających się z ciężką chorobą brak możliwości wykonywania zawodu jest ogromnym ciosem, który budzi frustrację i może prowadzić do załamania nerwowego. Często dochodzą do tego kłopoty finansowe, bo skromna gaża nie pozwala wcześniej zgromadzić zbyt dużych oszczędności. Brakuje więc pieniędzy nie tylko na leczenie, lecz także na podstawowe środki do życia.

Zdjęcia na temat: daria trafankowska rak
Dyskusje na temat: daria trafankowska rak