• Informacje na temat:

  daria z 39 i pół

Artykuły na temat: daria z 39 i pół
 • Daria Widawska myśli o tym, żeby zająć się reżyserią

  Jest jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek w Polsce i od lat nie może narzekać na brak pracy, bo ciągle dostaje nowe propozycje. Mimo to Daria Widawska widzi dużo minusów swojej profesji. Opowiedziała o tym w relacjonowanej na Instagramie wtorkowej rozmowie z Agatą Młynarską. Zdradziła też, że coraz częściej kusi ją inny zawód.

 • Tomasz Karolak o "39 i pół tygodnia": Zrobiliśmy świetną tragikomedię

  ...​W kontynuacji serialu "39 i pół" bohater pozostaje ten sam. Darek Jankowski - w tej roli Tomasz Karolak, choć jest nieco starszy, to wciąż ma takie samo podejście do życia. Tyle, że teraz będzie musiał zmierzyć z bardzo poważnym problemem. Zdaniem aktora pomysł na scenariusz jest doskonały, a wynikiem ciężkiej pracy całej ekipy jest świetny serial, który przyciągnie widzów fabułą i dobrą obsadą...

 • "39 i pół" i konkurs muzyczny

  ...3 marca kolejny sezon serial u "39 i pół", a wraz z nowymi odcinkami startuje wielki konkurs dla młodych kapel.

 • Samobójstwo w "39 i pół"

  Po nieudanej próbie samobójczej Darek Jankowski (Tomasz Karolak) trafia do szpitala, a przy jego łóżku gromadzi się cała rodzina. Prezentujemy 13. odcinek serial u "39 i pół", który zobaczymy na wiosnę przyszłego roku.

 • "39 i pół": Ćwiczenia z rodzicielstwa

  ...- bardzo różnie. W najbliższym odcinku serial u obie pary - Darek i Anka oraz Marta i Patryk, poznają również płci swoich dzieci. Przypomnijmy, że w serialu występują: Tomasz Karolak, Daria Widawska, Alan Andersz, Dorota Deląg, Krzysztof Stelmaszyk, Sonia Bohosiewicz, Magdalena Lamparska, Magdalena Zawadzka, Leonard Pietraszak, Wojciech Mecwaldowski i inni. Kolejny odcinek "39 i pół" już dzisiaj...

 • "39 i pół" - Darek za kratami?

  ...) w energetycznym "Respect" Arethy Franklin. Takiej studniówki będzie im zazdrościć cała Polska! Na dokładkę w trzecim odcinku trzeciego sezonu "39 i pół" - najprawdziwsza damska bójka - Anka (Daria Widawska(...) w roli dyrektora Teatru Polskiego. Warto dodać, że ten wybitny aktor zrobił absolutny wyjątek dla "39 i pół", bo zwykle nie przyjmuje serial owych propozycji.

 • Daria Widawska: Mam dylemat

  O godzeniu pracy i macierzyństwa opowiada na planie "Prawa Agaty" Daria Widawska.

 • Daria Widawska: Zna się na serialach

  Daria Widawska nie tylko grywa w serialach. Jest też biegła w znajomości rodzimych produkcji telewizyjnych, co udowodniła dostając się do finału "Wielkiego testu o polskich serialach". Aktorka wychowała się na "Zmiennikach", a "Tulipana" musiała oglądać przez dziurkę od klucza.

 • Daria Widawska w "Samym życiu"

  Daria Widawska - ku radości fanów - zwyciężyła chorobę i powróciła na ekrany telewizorów. Wkrótce zobaczymy ją w serialu "Samo życie" !

 • Tomasz Karolak i Daria Widawska: Podwójne małżeństwo

  Już dwukrotnie grali serialowe małżeństwo. Po raz pierwszy na planie produkcji TVN "39 i pół".

Zdjęcia na temat: daria z 39 i pół
Wideo na temat: daria z 39 i pół
Dyskusje na temat: daria z 39 i pół
 • Dorota (Daria Widawska)

  CIESZĘ SIĘ ŻE DARIA WIDAWSKA WRACA BO BARDZO JĄ LUBIĘ ZA ROLĘ ANKI W SERIALU 39 I PÓŁ SZKODA ŻE TEGO SERIALU JUŻ NIE MA.

 • Re: Anka (Daria Widawska) z "39 i...

  To co Daria Widawska... Cudowna kobieta. To co "39 i pół"... Najlepszy polski serial!

 • Re: Anka (Daria Widawska) z "39 i...

  Lubię ją za 39 i pół

 • Re: ​To już koniec "Przepisu na życie"! Co zamiast?

  wszyscy czekają na to jak Marek i Agata beda razem, zróbcie serial w którym to sie stanie inne wątki i wogule ale żeby byli razem:) a daria i widawska hmn moze dalsze losy anki, darka, patryka i małej zosi :) było by cuonie jakby ciag dalszy 39 i pół a agata i marek to hmn może kuzyni Anki hehe napewno wszystko bedzie lepsze od tego serialujakim jest przepis na zyciwe