• Informacje na temat:

  dariusz k

Artykuły na temat: dariusz k
 • Dariusz K. przedterminowo zwolniony z więzienia? Jest stanowisko sądu

  Dariusz K. (43 l.) został skazany na sześć lat pozbawienia wolności w wyniku spowodowania śmiertelnego wypadku samochodowego. Wszystko wskazuje jednak na to, że znany producent muzyczny już niedługo opuści więzienne mury, gdyż prawdopodobnie zostanie przedterminowo zwolniony.

 • Dariusz Kordek: Chłopiec z amerykańską urodą filmową

  Aktor, wokalista, konferansjer. W latach 90. gwiazda kultowego serialu "W labiryncie". Prywatnie ciepły mąż i kochający ojciec. 26 stycznia Dariusz Kordek kończy 50 lat.

 • Dariusz Lewandowski przejrzał Andrzeja Dudę. Wyjawił prawdę o rapie prezydenta!

  Dariusz Lewandowski (44 l.) to aktor znany z serialu „Klan”, gdzie gra partnera Czesi (Anny Powierzy). Na skutek pandemii nagrywanie kolejnych odcinków zostało wstrzymane, a Darek znalazł nowe zajęcie. Przeniósł swoją aktywność do Internetu, gdzie dzieli się swoimi przemyśleniami. Właśnie wziął pod lupę rap Andrzeja Dudy (47 l.) w ramach akcji #Hot16Challenge. Zaskakujące, co wyjawił...

 • Dariusz Kordek niczym kowboj

  Dariusz Kordek jeździ konno od 25 lat! Aktor zdradza, że spróbował nawet western riding. "To taka jazda kowbojska. Ma wpływ relaksacyjny i dla konia i dla jeźdźca" - zapewnia artysta.

 • Dariusz K. wychodzi z więzienia?! To wróży wielkie zmiany w życiu Edyty Górniak!

  W lipcu minie sześć lat od tej tragedii. W 2014 roku Dariusz K. przekraczając prędkość na warszawskim Ursynowie, wjechał swoim bmw 320 na czerwonym świetle na przejście dla pieszych, potrącając 63(...) pozbawienia wolności. Karę odbywał w zakładzie półotwartym w Grądach-Woniecku, niedaleko Zambrowa. Kara ta, w pewnym sensie, właśnie dobiega końca.  Dariusz K. mógł bowiem ubiegać się o przedterminowe...

 • Dariusz Gnatowski w "Rewizorze" Stuhra

  Od lat bawi nas jako serialowy Arnold Boczek. Jak przyznaje, sam jest bardzo pogodnym człowiekiem. Niebawem będzie można go oglądać także w Teatrze Telewizji - w słynnym "Rewizorze" Nikołaja Gogola.

 • Dariusz Wieteska: Miałem zostać księdzem

  Dariusz Wieteska (31 l.) mógł pójść zupełnie inną drogą...

 • Grażyna Błęcka-Kolska i Dariusz Siatkowski: Role ich życia

  Zarówno dla Grażyny Błęckiej-Kolskiej, jak i dla Dariusza Siatkowskiego role Kasi i Pawła w komedii "Kogel-mogel" i jej drugiej części - "Galimatias" - były rolami życia.

 • Dariusz Kordek szczęśliwy jak nigdy wcześniej!

  Dariusz Kordek (53 l.) spędził kilka dni z najbliższymi nad polskim morzem. Aktor promieniał ze szczęścia!

 • Zginął dziennikarz TVN Dariusz Kmiecik z rodziną

  Dariusz Kmiecik i Brygida Frosztęga-Kmiecik oraz ich dziecko zginęli w katastrofie po wybuchu gazu w jednej z katowickich kamienic. W czwartek późnym wieczorem, 23 października, ratownicy, po kilkunastu godzinach akcji, dotarli w gruzowisku do ciał trzech zaginionych osób.

Zdjęcia na temat: dariusz k
 • Dariusz
 • Dariusz Gnatowski
 • Dariusz Gnatowski z córką
Wideo na temat: dariusz k
 • Łagodniejszy wyrok dla Dariusza K.

  Sąd Okręgowy w Warszawie obniżył wyrok muzyka Dariusza K., byłego męża Edyty Górniak, z 7 do 6 lat więzienia. W 2016 r. muzyk został skazany za to, że będąc pod wpływem narkotyków śmiertelnie(...). Roszkowska-Matusik. Do wypadku doszło w lipcu 2014 r. Dariusz K. potrącił kobietę przechodzącą na pasach. W wyniku odniesionych obrażeń 63-latka zmarła. (TVN24/x-news)

 • Przemysław Saleta i Dariusz Kuźniak o "Azja Express"

  Uczestnicy "Azja Express" Dariusz Kuźniak i Przemysław Saleta opowiedzieli w "Dzień Dobry TVN" o swoich wrażeniach po udziale w programie. "On był tam zjawiskiem" - powiedział Kuźniak o Salecie. Panowie zdradzili też różne zabawne zdarzenia, które ich spotkały. Czy coś ich zaskoczyło? "Plusem tego programu było to, że nie było to udawane" - stwierdził Saleta. (Dzień Dobry TVNDzień Dobry TVN

 • Wino truskawkowe

  To nie jest film o miłości, chociaż miłość jest w nim obecna. To nie jest komedia, chociaż bohaterowie mówią śmieszne rzeczy. To nie jest kryminał, chociaż główny bohater docieka, kto zabił.... To nie film obyczajowy, chociaż prowincja urzeka tu swoimi kolorami. To nie jest też musical, chociaż namiętna Lubica tańcem wyraża swoją tęsknotę. To także nie jest film o duchach, chociaż duch prowadzi pogawędki z bohaterem. Kilka łyków "Wina truskawkowego" wprowadza nas w magiczny świat prawdziwego...

Dyskusje na temat: dariusz k