• Informacje na temat:

  dariusz kordek aktor

Artykuły na temat: dariusz kordek aktor
 • Dariusz Kordek: "Na wieki wieków amant"

  Aktor, wokalista, konferansjer. W latach 90. gwiazda kultowego serialu "W labiryncie". Prywatnie ciepły mąż i kochający ojciec. 26 stycznia Dariusz Kordek kończy 55 lat.

 • Dariusz Kordek: Kłopotliwa decharakateryzacja

  ...​Jedną z gwiazd piątej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" jest Dariusz Kordek. Jaki aspekt pracy przy tym show uważa za najbardziej kłopotliwy? Pozbywanie się charakteryzacji. Jej elementy znajduje na ciele i włosach jeszcze kilka dni po występie.

 • Dariusz Kordek: Łączyć aktorstwo z biznesem

  Po sukcesie musicalu "Bodo" Dariusz Kordek planuje produkcję kolejnych spektakli teatralnych i koncertów. Pod koniec kwietnia zorganizował koncert charytatywny na rzecz Domu Artysty Weterana w Skolimowie. Twierdzi, że chce łączyć aktorstwo z biznesem, tak by zachowywać swobodę twórczą.

 • Dariusz Kordek niczym kowboj

  Dariusz Kordek jeździ konno od 25 lat! Aktor zdradza, że spróbował nawet western riding. "To taka jazda kowbojska. Ma wpływ relaksacyjny i dla konia i dla jeźdźca" - zapewnia artysta.

 • Dariusz Kordek: Widzę postępy!

  Dariusz Kordek jako aktor sprawdził się już na deskach teatralnych, a także w kinie i telewizji. Swoje umiejętności wokalne zaprezentował w programie "jak Oni śpiewają". Wciąż spragniony możliwości rozwoju, zgodził się wziąć udział w 13. edycji "Tańca z gwiazdami".

 • Dariusz Kordek: Sprawdził się jako kobieta

  ..."Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to bardzo trudny program. Przygotowanie do występu wymaga chyba bardzo wiele wysiłku? Dariusz Kordek: - Zacznijmy od tego, że program ma tę zaletę, że się z niego nie(...) zrobić z Dariusza Kordka Ninę Simone, trzeba sporo czasu? - Sama charakteryzacja trwała ze cztery godziny, ale rozcharakteryzowanie się to osobna historia. Po nagraniu kąpałem się dwa razy, następnego...

 • Dariusz Kordek: Chłopiec z amerykańską urodą filmową

  Aktor, wokalista, konferansjer. W latach 90. gwiazda kultowego serialu "W labiryncie". Prywatnie ciepły mąż i kochający ojciec. 26 stycznia Dariusz Kordek kończy 50 lat.

 • Kordek już nie śpiewa

  Skończyła się przygoda muzyczna Dariusza Kordka w programie "jak Oni śpiewają". Aktor utracił szansę na Brylantowy Mikrofon i kontrakt płytowy. Na dodatek został brutalnie skrytykowany przez swoją ex-koleżankę?

 • Kordek w Leśnej Górze

  W 331. odcinku "Na dobre i na złe" gościnnie wystąpi Dariusz Kordek. Popularny aktor - gwiazdor seriali "W labiryncie" i "Samo życie" oraz musicalu "Metro" - wcieli się w ojca jednej z pacjentek. Dziewczynki, która trafi do szpitala po niebezpiecznym upadku.

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Wiemy, w kogo wcieli się Kordek

  W najbliższym odcinku programu "Twoja twarz brzmi znajomo" Dariusz Kordek wcieli się w... Marię Koterbską.

Wideo na temat: dariusz kordek aktor
 • Dariusz Kordek o unieważnieniu małżeństwa. „Czekaliśmy cztery lata”

  Pierwsze małżeństwo Dariusza Kordka nie było udane. Rozwiódł się z byłą już żoną, ale pragnął otrzymać także unieważnienie małżeństwa zawartego w kościele, zwane przez niektórych potocznie "rozwodem kościelnym". Zwłaszcza, że w jego życiu pojawiła się Eliza. W końcu, po kilku latach starań, aktor osiągnął upragniony cel. Przyszedł list z kurii, na który tak długo czekał. „Czekaliśmy cztery lata

Dyskusje na temat: dariusz kordek aktor