• Informacje na temat:

  darski nowak

Artykuły na temat: darski nowak
 • Nergal pójdzie siedzieć?

  Gdyńska prokuratura rejonowa postawiła liderowi deathmetalowego zespołu Behemoth, Adamowi "Nergalowi" Darskiemu , zarzut obrazy uczuć religijnych. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności.

 • Nergal o wyroku Sądu Najwyższego: Dostałem wiele wsparcia od katolików

  Cała ta sytuacja miała kafkowski charakter - podsumowuje Adam Darski "Nergal" zakończony po sześciu latach proces o obrazę uczuć religijnych. W marcu 2015 roku Sąd Najwyższy ostatecznie uznał lidera grupy Behemoth za niewinnego.

 • Chłopak Dody ma kłopoty

  Adam Darski a.k.a. Nergal , lider zespołu Behemoth , ciągle ma problemy w związku z obrazą uczuć religijnych, jakiej według niektórych dopuszcza się podczas występów na scenie. Jak ustosunkowuje się do tego wychowana w tradycyjnych katolickich wartościach Doda ?

 • Polscy muzycy w konflikcie z Kościołem

  W poniedziałkowy (6 października) wieczór w poznańskim klubie Eskulap wystąpić miała grupa Behemoth. Miała, ponieważ koncert nie dojdzie do skutki z uwagi na protesty środowisk katolickich. Nie jest to zresztą pierwsza potyczka pomiędzy muzykami oraz instytucją Kościoła i jego zagorzałymi wiernymi.

 • "Ten wyrok to zielone światło dla satanistów" (Uaktualnienie)

  Ryszard Nowak , szef Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami, na łamach "Gazety Wyborczej" ma przeprosić Adama "Nergala" Darskiego , lidera zespołu Behemoth i prywatnie partnera Dody, za nazwanie go "pospolitym przestępcą".

 • Ryszard Nowak pozywa Nergala

  Z prywatnym aktem oskarżenia o obrazę uczuć religijnych i zniesławienie Kościoła katolickiego wystąpił we wtorek (22 kwietnia) przeciw liderowi deathmetalowego zespołu Behemoth przewodniczący Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami Ryszard Nowak.

 • Doda oskarżona o znieważenie Biblii

  Zawiadomienie do Prokuratora Generalnego w sprawie publicznego znieważenia Biblii przez piosenkarkę Dorotę "Dodę" Rabczewską złożył w poniedziałek przewodniczący Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami Ryszard Nowak.

 • Lider Behemoth wygrał proces

  W Sądzie Okręgowym w Gdańsku zapadł wyrok w sprawie, którą lider deathmetalowego zespołu Behemoth, Adam Darski, wytoczył szefowi Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami Ryszardowi Nowakowi.

 • PiS składa doniesienie na Nergala!

  Powraca stara sprawa podarcia przez Darskiego Biblii na jednym z koncertów Behemotha. Kolejni posłowie uznali, że ich uczucia religijne zostały obrażone.

 • Nie musi przepraszać Nergala

  Szef Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami Ryszard Nowak nie musi na razie przepraszać lidera deathmetalowego zespołu Behemoth - Adama 'Nergala' Darskiego. Sąd Apelacyjny w Gdańsku uchylił w środę (30 grudnia) wyrok w procesie wytoczonym przez Darskiego Nowakowi i przekazał sprawę do ponownego rozpatrzenia.

Wideo na temat: darski nowak
 • Nergal do Nowaka: musiałby pan zobaczyć moje majtki

  w sądzie spotkał się z Ryszardem Nowakiem, przewodniczącym Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami i Przemocą, który złożył doniesienie do prokuratury po tym, jak w internecie zobaczył filmik, na którym Darski targa Biblię.

 • Z daleka widok jest piękny

  W podkarpackiej wiosce latem toczy się nieco ospałe, wypełnione codziennymi czynnościami życie. Kobiety gotują obiad, mężczyźni zakładają wnyki w lesie, młodzi w wakacyjnym nastroju kąpią się w rzece. Główny bohater filmu - Paweł, mieszkający ze starą, schorowaną matką - zbiera złom, na zagraconym podwórku tnie na części stare samochody. Gdy wywiezie matkę do zakładu opieki, zyska dom, w którym chce rozpocząć nowe życie z narzeczoną. Jednak pewnego dnia Paweł nagle znika, nikt nie wie, co się...

 • AmbaSSada

  Przełom sierpnia i września 2012 roku. Młode małżeństwo - Melania (Magda Grąziowska) i Przemek (Bartosz Porczyk) przyjeżdża do Warszawy, aby zająć się luksusowym apartamentem stryja (Jan Englert). Mieszkanie położone jest w centrum miasta, w miejscu gdzie od 1946 znajdował się parking a przed wojną ambasada III Rzeszy. Młodzi bohaterowie nie podejrzewają, że przysługa oddana stryjowi zmieni się w największą przygodę ich życia a także zmieni losy Warszawy, Polski a nawet... całego świata!