• Informacje na temat:

  darski nowak

Artykuły na temat: darski nowak
 • Ryszard Nowak pozywa Nergala

  Z prywatnym aktem oskarżenia o obrazę uczuć religijnych i zniesławienie Kościoła katolickiego wystąpił we wtorek (22 kwietnia) przeciw liderowi deathmetalowego zespołu Behemoth przewodniczący Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami Ryszard Nowak.

 • Peja ostrzega Nowaka

  Do redakcji INTERIA.PL dotarło oświadczenie podpisane przez Peję. Raper w piśmie odniósł się do słów Ryszarda Nowaka z Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami, który nazwał hiphopowca "bandytą"

 • Anna Nowak-Ibisz: Specjalistka od gadżetów

  Nie wyobraża sobie życia bez czerwonej parasolki z lampką w rączce oraz noża do ostryg. Od trzech lat Anna Nowak-Ibisz zapoznaje nas z różnymi gadżetami, które ułatwiają życie. Robi to z sercem i pasją!

 • Nowak znów na tropie Behemotha

  Ryszard Nowak z Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami rozesłał listy do prezydentów miast, będących w rozpisce trwającej aktualnie trasy pomorskiej grupy Behemoth po Polsce. Tournee trwa, tłumy zapełniają kluby.

 • Lider Behemoth wygrał proces

  W Sądzie Okręgowym w Gdańsku zapadł wyrok w sprawie, którą lider deathmetalowego zespołu Behemoth, Adam Darski, wytoczył szefowi Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami Ryszardowi Nowakowi.

 • Nergal zachwala morderstwo?

  Ryszard Nowak z Komitetu Obrony przed Sektami nie ustaje w swojej krucjacie przeciwko Adamowi 'Nergalowi' Darskiemu z grupy Behemoth. "Nergal uczynił sobie z pochwalania morderstwa sposób na zarobienie dużych pieniędzy" - twierdzi Nowak.

 • Nie musi przepraszać Nergala

  Szef Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami Ryszard Nowak nie musi na razie przepraszać lidera deathmetalowego zespołu Behemoth - Adama 'Nergala' Darskiego. Sąd Apelacyjny w Gdańsku uchylił w środę (30 grudnia) wyrok w procesie wytoczonym przez Darskiego Nowakowi i przekazał sprawę do ponownego rozpatrzenia.

 • Behemoth: Kolejny proces?

  Ryszard Nowak z Komitetu Obrony Przed Sektami zarzuca Adamowi Darskiemu, szerzej znanemu jako Nergal z grupy Behemoth, publiczne pochwalenie morderstwa św. Wojciecha z 997 roku oraz obrazę uczuć religijnych katolików.

 • Posłowie PiS kontra Behemoth

  Pomorscy posłowie PiS złożyli w środę (13 stycznia) w Prokuraturze Rejonowej w Gdyni zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa obrazy uczuć religijnych przez lidera deathmetalowego zespołu Behemoth Adama 'Nergala' Darskiego. Darski nie chce komentować sprawy do czasu podjęcia decyzji przez prokuraturę.

 • Prokurator o Nergalu: Było przestępstwo!

  Gdyńska Prokuratura Rejonowa wniosła we wtorek do sądu apelację od wyroku uniewinniającego Adama 'Nergala' Darskiego od zarzutu znieważenia uczuć religijnych.

Wideo na temat: darski nowak
 • Nergal do Nowaka: musiałby pan zobaczyć moje majtki

  w sądzie spotkał się z Ryszardem Nowakiem, przewodniczącym Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami i Przemocą, który złożył doniesienie do prokuratury po tym, jak w internecie zobaczył filmik, na którym Darski targa Biblię.