• Informacje na temat:

  david caruso aktor

Artykuły na temat: david caruso aktor
 • Aktor z innej epoki

  David Caruso znany z serial u "Kryminalne zagadki Miami" twierdzi, że jest aktorem z innej epoki, gdy widzów traktowało się poważnie. Dlatego na planie daje z siebie wszystko.

 • Zbyt "żydowskie" nazwisko

  Bohater Williama Petersona z "CSI" miał się pierwotnie nazywać Gil Scheinbaum, po prawdziwym policjancie z Las Vegas. Jednak twórca serial u Anthony E. Zulker stwierdził, że to z "żydowskie" nazwisko. W końcu stanęło na Grissomie od astronauty Gusa Grissoma, którego aktor jest wielkim fanem. Jakie tajemnice skrywają jeszcze główni bohaterowie serialu "CSI"?

 • Raper Diddy zagra prokuratora

  Stacja CBS poinformowała, że raper, producent i aktor zgodził się wystąpić w epizodycznej roli w serialu kryminalnym. Diddy (wł. Sean Combs) wcieli się w prokuratora, który nie dogaduje się z porucznikiem Horatio Cainem (David Caruso). Odcinki z udziałem muzyka pojawią się w stacji CBS na przełomie roku.

 • "Dr House" z Telekamerą?

  ...zespołowi techników kryminalnych. Przewodzi im grany przez Davida Caruso porucznik Horatio Craine - osoba bezkompromisowa i w pełni oddana sprawie. Wyprodukowano już siedem sezonów serialu. Zobacz stronę(...)Wśród nominowanych produkcji znalazły się amerykańskie hity ostatnich sezonów: "Californication" z Davidem Duchovnym, "Doktor House" z główną rolą Hugh Lauriego i "CSI: Kryminalne zagadki Miami...

 • Seans Seryjnych Morderców

  ...zaproszenia na maraton filmowy wystarczy, że odpowiecie na pytanie: "Jak nazywa się aktor, odtwórca głównej roli Dextera Morgana?": a) Michael C. Hall b) David Caruso c) David Zayas. Wyślij SMS o treści...

Zdjęcia na temat: david caruso aktor
Dyskusje na temat: david caruso aktor