• Informacje na temat:

  david cross zdjęcia

Artykuły na temat: david cross zdjęcia
 • Beckhamowie odetchnęli z ulgą po rozstaniu Brooklyna z Haną Cross!

  Brooklyn Beckham (20 l.) i Hana Cross (21 l.) rozstali się. Sławni rodzice chłopaka, Victoria i David, są z tego powodu… zadowoleni!

 • Brooklyn Beckham pokłócił się z dziewczyną! Polały się łzy

  Brooklyn Beckham (20 l.) i Hana Cross (22 l.) mieli ostatnio ostre spięcie, które udało się uwiecznić fotoreporterom.

 • Brooklyn Beckham przyłapany z nową dziewczyną!

  Wiosną tego roku wyszło na jaw, że syn Victorii i Davida nie jest już w związku z aktorką Chloe Moretz. Być może nikt by się o tym nie dowiedział, gdyby nie zdjęcia paparazzich, na których widać(...) Cross. Para wybrała się ostatnio na afterparty po gali Fashion Awards i zupełnie nie kryli się ze swoim uczuciem. Pasują do siebie? *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • BAFTA 2015: Znowu "Ida"!

  Nagrody BAFTA 2015 zostały rozdane. Największym zwycięzcą okazał się w tym roku film Richarda Linklatera "Boyhood", który wygrał w kategoriach: najlepszy film, reżyser i aktorka drugoplanowa. Najlepszym filmem nieanglojęzycznym okazała się "Ida". To kolejny wielki sukces produkcji Pawła Pawlikowskiego.

 • Woods zamiast Brando

  James Woods ( "Sprawa honoru. Córka generała" , "Męska gra" ) zastąpi Marlona Brando na planie "Strasznego filmu 2". Jak już informowaliśmy, Marlon Brando z powodu przeciągającej się choroby nie był w stanie zagrać epizodycznej roli.

Wideo na temat: david cross zdjęcia
 • David chce odlecieć

  "David chce odlecieć" to film o poszukiwaniu duchowości w świecie, który jest jej pozbawiony, a także o skutkach, jakie grożą każdemu, kto zdecyduje się obrać tego typu drogę. Mimo, że główną osią dokumentu Sievekinga jest odkrywanie prawdy o ruchu medytacji transcendentalnej i o naturze sekty jako takiej, to jednak film ten nie jest przeciwko poszukiwaniom duchowym. To raczej rodzaj skutecznego ostrzeżenia przed zbyt ambitnym i ślepym angażowaniem się w ten rodzaj działalności. Reżyser jest...

 • Alex Cross

  Alex Cross - czarnoskóry policjant i psycholog specjalizujący się w tropieniu seryjnych zabójców - jest na tropie Sullivana, znanego jako Rzeźnik ze Sligo, który zabija dla czystej przyjemności. Kiedy policjant uniemożliwi jedno z jego zabójstw, przestępca zemści się krwawo, mordując żonę Crossa.

 • The Social Network

  To kolejny film najciekawszego reżysera ostatnich lat, twórcy takich obrazów jak "Siedem", "Podziemny krąg"; Ciekawy przypadek Benjamina Buttona". Historia opowiada o powstaniu portalu Facebook. Jedną z głównych ról gra Justin Timberlake. Pewnego październikowego wieczoru w 2003 roku, po zerwaniu z dziewczyną, Mark (Jesse Eisenberg) włamuje się do uniwersyteckiej sieci komputerowej i tworzy stronę internetową będącą bazą studentek Harvardu. Następnie umieszcza obok siebie zdjęcia dziewcząt i...