• Informacje na temat:

  david gahan

Artykuły na temat: david gahan
 • David Gahan: Nie jestem guru

  "Zawsze wierzyłem, że to, co robię, obchodzi ludzi" - mówi David Gahan, wokalista zespołu Depeche Mode. Właśnie ukazała się jego pierwsza solowa płyta, zatytułowana "Paper Monsters". Gahan twierdzi jednak, iż wcale nie oznacza to, że Depeche Mode rozpadli się.

 • David Gahan: "Odejdę z Depeche Mode"

  David Gahan chce odejść z Depeche Mode, jeśli nie będzie miał szans na większy udział w procesie powstawania piosenek grupy. Wokalista nabrał kompozytorskiej pewności siebie po wydaniu pierwszej solowej płyty, "Paper Monsters".

 • Roskilde 2003: Dave Gahan i hip-hop

  Organizatorzy tegorocznej edycji duńskiego festiwalu w Roskilde zapewnili już wcześniej sporo atrakcji dla zwolenników ciężkich dźwięków. Teraz przyszła kolej dla fanów nieco innych brzmień. Swój udział w imprezie potwierdzili m.in. Dave Gahan, legendarny wokalista Depeche Mode oraz szereg twórców hip-hopowych.

 • Björk zaśpiewa na solowej płycie Davida Gahana?

  Dave Gahan, frontman i wokalista grupy Depeche Mode, wyznał niedawno, że bardzo chętnie usłyszałby Björk i PJ Harvey śpiewające na jego solowym albumie. Fani zespołu nie mają jednak się co martwić, bo wydanie takiej płyty w żaden sposób nie wpłynie na jego zobowiązania wobec kolegów.

 • "Staczałem się po równi pochyłej"

  David Gahan znany jest przede wszystkim jako wokalista angielskiego zespołu Depeche Mode, dzięki któremu stał się gwiazdą międzynarodowego formatu. Czuł się jednak niedowartościowany jako artysta, bo(...) rozwinąć skrzydła jako kompozytorowi. Gahan, w rozmowie z Michałem Figurskim (RMF FM) opowiada o tym, jaką radość sprawiała mu praca nad autorskim dziełem i brzmieniu kolejnej płyty Depeche Mode, mówi też

 • Wokalista Depeche Mode nagrodzony za trzeźwość

  Dave Gahan z zespołu Depeche Mode został uhonorowany za charytatywną pracę z uzależnionymi od narkotyków. Artysta przez lata sam zmagał się z heroiną.

 • Płyty 2013: Na nich czekamy

  Debiutanci w tym roku będą mieć utrudnione zadanie - szykuje się prawdziwe starcie gigantów. Nowe płyty (niektórzy po dłuższej przerwie) szykują m.in. weterani rocka, gwiazdy popu i królowie hip hopu.

 • Depeche Mode: Początek trasy

  W piątek, 13 stycznia, w niemieckim Dreźnie, rozpoczęła się europejska część trasy "Touring The Angel" grupy Depeche Mode. W jej ramach zespół aż dwa razy odwiedzi w tym roku Polskę. Mimo to wielu polskich fanów pojechało do Drezna, by zobaczyć, jak obecnie Dave Gahan i koledzy prezentują się na scenie. Oto relacja z koncertu przedstawiciela Polskiego Forum Depeche Mode.

 • Depeche Mode na szczycie!

  Najlepiej sprzedającą się płytą w Polsce jest album "Sounds Of The Universe" brytyjskiej grupy Depeche Mode.

 • Depeche Mode odwołany!

  Tak jak informowaliśmy jako pierwsi już we wtorek (19 maja) - koncert Depeche Mode w Warszawie (23 maja) nie dojdzie do skutku. Organizator występu wystosował w tej sprawie oficjalne oświadczenie.

Wideo na temat: david gahan
 • David chce odlecieć

  "David chce odlecieć" to film o poszukiwaniu duchowości w świecie, który jest jej pozbawiony, a także o skutkach, jakie grożą każdemu, kto zdecyduje się obrać tego typu drogę. Mimo, że główną osią dokumentu Sievekinga jest odkrywanie prawdy o ruchu medytacji transcendentalnej i o naturze sekty jako takiej, to jednak film ten nie jest przeciwko poszukiwaniom duchowym. To raczej rodzaj skutecznego ostrzeżenia przed zbyt ambitnym i ślepym angażowaniem się w ten rodzaj działalności. Reżyser jest...

 • Jezus mnie kocha

  Jezus Chrystus postanawia zejść na Ziemię i sprawdzić jak zareagują ludzie na rozpoczynającą się Apokalipsę.

 • Dziewczyna z tatuażem

  David Fincher ekranizuje bestsellerowy thriller Stiega Larssona, znany w Polsce pod tytułem "Millennium. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet". W rolach głównych Daniel Craig jako Mikael Blomkvist i Rooney Mara jako Lisbeth Salander.