• Informacje na temat:

  david gilmour z rodziną

Artykuły na temat: david gilmour z rodziną
 • Czy David Gilmour zwiedzi Gdańsk?

  Koncert Davida Gilmoura w Stoczni Gdańskiej z okazji 26-lecia "Solidarności" odbędzie się już w przyszłą sobotę, 26 sierpnia. Muzyk Pink Floyd przyjedzie do Gdańska trzy dni wcześniej. Program jego zajęć będzie tak napięty, że nie wiadomo, czy w ogóle uda mu się zwiedzić miasto.

 • Storm Thorgerson nie żyje

  W wieku niespełna 70 lat zmarł w czwartek (18 kwietnia) Storm Thorgerson, legendarny twórca okładek rockowych arcydzieł, jak m.in. "The Dark Side Of The Moon" Pink Floyd.

 • Jon Lord nie żyje

  W wieku 71 lat na raka trzustki zmarł Jon Lord, były klawiszowiec Deep Purple i Whitesnake.

 • Syd Barrett: Szaleniec i geniusz

  W piątą rocznicę śmierci wspominamy Syda Barretta, legendarnego, pierwszego lidera Pink Floyd, genialnego twórcę, ale i tragiczną postać, której życie załamało się wskutek uzależnienia od narkotyków i choroby psychicznej.

 • Przewodnik rockowy. Kate Bush: "Narodziny supernowej"

  17 lutego minie 35 lat od wydania płytowego debiutu Kate Bush - "The Kick Inside".

 • Krakowski Selector Festival rośnie. Sześć nowych gwiazd!

  Klaxons, Hercules and Love Affair, The Orb, Does It Offend You, Yeah?, Fenech-Soler i Logo to kolejne gwiazdy, które zobaczymy podczas krakowskiego Selector Festival (3-4 czerwca)!

Wideo na temat: david gilmour z rodziną
 • David chce odlecieć

  "David chce odlecieć" to film o poszukiwaniu duchowości w świecie, który jest jej pozbawiony, a także o skutkach, jakie grożą każdemu, kto zdecyduje się obrać tego typu drogę. Mimo, że główną osią dokumentu Sievekinga jest odkrywanie prawdy o ruchu medytacji transcendentalnej i o naturze sekty jako takiej, to jednak film ten nie jest przeciwko poszukiwaniom duchowym. To raczej rodzaj skutecznego ostrzeżenia przed zbyt ambitnym i ślepym angażowaniem się w ten rodzaj działalności. Reżyser jest...

 • Rodzina

  Ditte pochodzi ze znanej rodziny piekarzy Rheinwaldsów. Lubi być w ruchu i jest właścicielką galerii sztuki. Kiedy dostaje wymarzoną pracę w Nowym Jorku, postanawia przeprowadzić się wraz ze swoim chłopakiem Peterem. Przyszłość jest jasna, życie jest proste i pełne radości. Nagle jednak charyzmatyczny ojciec Ditte, Rikard, piekarz i dostawca królewskiego dworu, zostaje dotknięty ciężką chorobą. Ditte odwołuje przeprowadzkę do Nowego Jorku, aby być z ojcem. Jej własny sposób na życie wisi na...

 • Wszyscy w naszej rodzinie

  Marius jest rozwodnikiem po trzydziestce. Małżeństwo mu się, co prawda, nie udało, ale ma z niego pięcioletnią córeczkę Sofię, którą bardzo kocha. Na co dzień dziewczynka mieszka z matką, co strasznie frustruje Mariusa. Pewnego dnia przyjeżdża po Sofię, by jak co roku zabrać ją na wspólne wakacje. Okazuje się jednak, że nic nie idzie po jego myśli. W potulnym dotąd Mariusie coś pęka. Wkrótce cała rodzina zostaje wplątana w pełną humoru, przemocy, policyjnych interwencji i miłosnych wyznań walkę.