• Informacje na temat:

  david gray

Artykuły na temat: david gray
 • David Gray i Morcheeba na Trafalgar Square

  David Gray oraz Morcheeba będą gwiazdami koncertu na Trafalgar Square, głównym placu Londynu. Darmowa impreza odbędzie się 31 sierpnia i ma służyć promocji turystycznej miasta i samego placu.

 • Macy Gray wspomoże Davida Bowie

  Macy Gray będzie otwierać koncerty Davida Bowiego podczas zbliżającego się światowego tournee "Reality". Słynny brytyjski wokalista wydaje się być nie mniej zachwycony tym faktem od jego młodszej koleżanki po fachu.

 • Macy Gray: Spadające nakłady płyt

  Macy Gray nie przejmuje się spadającymi nakładami swoich płyt. "Robię swoje" - zapewnia amerykańska wokalistka. Wkrótce przystąpi ona do nagrywania "albumu koncepcyjnego", który będzie się zupełnie różnił od jej dotychczasowych dokonań.

 • Craig David, popularny ostatnio brytyjski wokalista soulowy, nominowany w tym roku aż do sześciu nagród Brit, odrzucił propozycję wspólnego nagrywania z Jennifer Lopez, Macy Gray i Usherem. Stwierdził, że chce sobie wyrobić nazwisko bez pomocy wielkich gwiazd. Jest jednak wokalista, dla którego zrobiłby wyjątek - Terence Trent D'Arby, najbardziej znany z przeboju "Sign Your Name".

 • Zainspirował go Saddam Hussajn

  Pop-rock połączony z mocnym fortepianowym brzmieniem - to najnowszy singel brytyjskiego wokalisty Davida Graya "Fugitive", do którego teledysk możecie oglądać na stronach INTERIA.PL.

 • Muzycy wspominają basistę Slipknot

  Fani i muzycy z całego świata wspominają Paula Graya, zmarłego basistę amerykańskiej grupy Slipknot.

 • Nagrody Ivor Novello rozdane

  Wręczono prestiżowe brytyjskie nagrody muzyczne Ivor Novello 2003. Wśród laureatów znalazł się zespół Coldplay, który uhonorowano w kategorii: najlepszy kompozytor roku. Oprócz niego nagrody dostali m.in. Avril Lavigne, David Gray oraz grupy U2 i Beach Boys.

 • To nie jest rola dla każdego!

  Powstała 120 lat temu powieść Oscara Wilde'a pt. "Portret Doriana Graya" stanowiła inspirację dla co najmniej kilkunastu adaptacji kinowych. Najnowszą ekranizacją, skandalizującej swego czasu książki, jest produkcja Olivera Parkera - specjalisty od twórczości Wilde'a - zatytułowana po prostu "Dorian Gray".

 • "Ciągle się uczę"

  David Gray, urodzony w Manchesterze brytyjski muzyk i wokalista, w swej karierze grał w paru punkowych zespołach, ale dopiero po ukończeniu uczelni wyższej na poważnie zajął się muzyką. Jego(...). Styl Graya często jest porównywany do twórczości Boba Dylana. David opowiedział nam o tym jak wyglądają jego koncerty, co go inspiruje i jak reaguje na ciągłe porównania z Bobem Dylanem. Z wokalistą...

 • Rekordowe zarobki Dido

  Jak co roku swoją listę zarabiających gwiazd muzyki w Wielkiej Brytanii opublikował magazyn "Heat". Miejsce pierwsze przypadło, co nie jest niespodzianką, grupie The Beatles, ale w pierwszej dziesiątce pojawiły się - co jest wydarzeniem godnym uwagi - dwa nowe nazwiska: Dido i David Gray.

Wideo na temat: david gray
 • "Zabójcze umysły": Materiał zza kulis

  O finałowym sezonie "Zabójczych umysłów" wypowiadają się Matthew Gray Gubler („Spencer Reid”), Joe Mantegna („David Rossi”) i Kirsten Vangsness (“Penelope Garcia”). Odcinki ostatniej serii emitowane będą co tydzień od wtorku 7 kwietnia o 21:05.