• Informacje na temat:

  david hasselhoff córka

Artykuły na temat: david hasselhoff córka
 • David Hasselhoff chce wyciągnąć córkę z nałogu!

  Gwiazdor pamiętnego serialu "Słoneczny patrol" nie może sobie darować, że był kiepskim ojcem. A to dlatego, że jego 24-letnia córka Hayley właśnie trafiła do aresztu.

 • David Hasselhof w szpitalu

  Gwiazdor serial u "Słoneczny patrol" - David Hasselhoff - został w niedzielę wieczorem przewieziony do szpitala w związku z zatruciem alkoholowym.

 • Upadłe gwiazdy: David Hasselhoff

  Młodziutki kelner David Hasselhoff w 1975 roku został wypatrzony przez producenta, który dał mu rolę w "Żarze młodości". Z dnia na dzień zaczął poznawać blaski i cienie sławy... Dziś próbuje wrócić na szczyt.

 • Hasslehoff w rodzinnym reality-show

  David Hasselhoff prowadzi rozmowy w sprawie występu w rodzinnym reality-show, w którym towarzyszyłyby gwiazdorowi dwie nastoletnie córki.

 • Hayley Hasselhoff w ciąży? Podkreśliła brzuszek

  Hayley Hasselhoff (27 l.) zostanie mamą, a jej sławny tata, David Hasselhoff (67 l.) dziadkiem? Najnowsze zdjęcia wzbudziły falę spekulacji…

 • Kolejny atak Hasselhoffa

  David Hasselhoff został wypuszczony ze szpitala, do którego trafił w piątek w związku z atakiem padaczki alkoholowej.

 • Córka Davida Hasselhoffa aresztowana!

  Córka Davida Hasselhoffa (64 l.), Hayley (24 l.), napytała sobie biedy…

 • David Hasselhoff rozwodzi się

  53-letni David Hasselhoff, były gwiazdor takich seriali , jak popularny "Słoneczny patrol" czy "Nieustraszony", wniósł do sądu pozew rozwodowy. Postanowił bowiem, po 16 latach wspólnego pożycia, rozstać się ze swa drugą żoną Pamelą Bach.

 • "Słoneczny patrol": David Hasselhoff powróci na szczyt?

  Hasselhoff. W czerwcu sąd uznał racje Davida i przyznał mu opiekę nad córkami, a David bez Pameli u boku rozpoczął "czarną serię". Szlak hańby Już 30 czerwca świeżo upieczony kawaler z odzysku(...)Przykład kariery z przypadku. W 1975 r. 23-letni kelner, David Hasselhoff został wypatrzony przez producenta, który dał mu rolę w "Żarze młodości". Z dnia na dzień zaczął poznawać blaski i cienie...

 • David Hasselhoff żałuje rozwodów

  Amerykański aktor David Hasselhoff, znany głownie z roli ratownika wodnego w serialu "Słoneczny patrol" oraz "Nieustraszonego" kierowcy, żałuje, że dwukrotnie się rozwodził. Gwiazdor uważa się za romantyka i zawsze chciał mieć jedną partnerkę na całe życie.

Zdjęcia na temat: david hasselhoff córka
Wideo na temat: david hasselhoff córka
 • David chce odlecieć

  "David chce odlecieć" to film o poszukiwaniu duchowości w świecie, który jest jej pozbawiony, a także o skutkach, jakie grożą każdemu, kto zdecyduje się obrać tego typu drogę. Mimo, że główną osią dokumentu Sievekinga jest odkrywanie prawdy o ruchu medytacji transcendentalnej i o naturze sekty jako takiej, to jednak film ten nie jest przeciwko poszukiwaniom duchowym. To raczej rodzaj skutecznego ostrzeżenia przed zbyt ambitnym i ślepym angażowaniem się w ten rodzaj działalności. Reżyser jest...

 • Pirania 3DD

  Rok po krwawych wydarzeniach nad jeziorem Victoria, spragnione nowego żeru bezlitosne piranie przedostają się kanalizacją do basenów i świeżo otwartego parku wodnego "Big Wet". Mają ochotę na konsumpcję jeszcze większej ilości, jeszcze bardziej ponętnych i jeszcze bardziej nagich ciał.

 • Mapy gwiazd

  Autor bestsellerowych poradników dr Stafford Weiss (John Cusack) jest szanowanym nestorem hollywoodzkiej dynastii. Choć zbił fortunę na doradzaniu innym, nie do końca radzi sobie z sytuacją we własnym domu. Jego żona Cristina (Olivia Williams) większość czasu poświęca karierze ich 13-letniego syna Benjiego, od kilku lat mającego poważane problemy z narkotykami. Ich dorastająca córka Agatha (Mia Wasikowska), u której lekarze zdiagnozowali piromanię, zaprzyjaźnia się z Jeromem (Robert...