• Informacje na temat:

  david hasselhoff dziś

Artykuły na temat: david hasselhoff dziś
 • Upadłe gwiazdy: David Hasselhoff

  Młodziutki kelner David Hasselhoff w 1975 roku został wypatrzony przez producenta, który dał mu rolę w "Żarze młodości". Z dnia na dzień zaczął poznawać blaski i cienie sławy... Dziś próbuje wrócić na szczyt.

 • Gwiazdor "Słonecznego patrolu" boi się ...wody

  Amerykański aktor David Hasselhoff, czyli pamiętny ratownik z serialu "Słoneczny patrol" wyznał, że... panicznie boi się wody! Fobii nabawił się na planie serialu...

 • "Słoneczny patrol": David Hasselhoff powróci na szczyt?

  Swego czasu miał wszystko, ale przez alkohol sięgnął dna. Dziś odcina się od przeszłości i próbuje znów wrócić na szczyt.

 • Selekcja naturalna według Hasselhoffa

  W jednej z ról w sequelu hitu "Pirania" występuje znany ze "Słonecznego patrolu" David Hasselhoff.

 • Kiedyś kobiety szalały na ich punkcie. Jak wyglądają dziś dawni amanci show-biznesu?

  ...... Któż nie pamięta lśniących w kalifornijskim słońcu muskułów ratownika ze „Słonecznego Patrolu”. David Hasselhoff wraz z Pamelą Anderson stanowią parę, która stała się symbolem lat 90.  Aktor i piosenkarz niemieckiego pochodzenia ma dziś 67 lat, ale wciąż wiele kobiet do niego wzdycha.  Jak dotąd trzykrotnie stanął na ślubnym kobiercu.  Czytaj dalej na następnej stronie...

 • Losy gwiazd "Słonecznego patrolu"

  Jako ratownicy, biegnący z pomocą przez morskie fale, rozpalali wyobraźnię... Czy gwiazdy serialu "Słoneczny patrol" wykorzystały swoje pięć minut?

 • Gwiazdy po latach: "Nieustraszony"

  ...symbolizował uczciwość, prawość, uczynność i dobre maniery. Kobiety uwodził rozbrajającym uśmiechem i bujną grzywą na... klatce piersiowej. Pamiętacie "Nieustraszonego". Co dziś porabia główny bohater serialu - David Hasselhoff?

 • Krwiożercze bestie idą na całość

  Już dziś na całego rozszaleją się w kinach podwodni drapieżcy, a to za sprawą horroru komediowego "Pirania 3DD" w reżyserii Johna Gulagera.

 • "Słoneczny patrol": Co się stało z bohaterami serialu

  David, Parker, Erika, Shawn i Billy. To oni jako pierwsi założyli czerwone kostiumy kąpielowe i wprowadzili widzów w świat ratowników. Niestety, role w serialu, któr y okazał się hitem, wsadziły ich do szuflady, z której z biegiem lat i prób nie mogli się wydostać. Cóż, nie wszyscy potrafili sobie z tym poradzić.

 • 10 aktorów, którzy nie powinni śpiewać

  Opolski festiwal otworzył w tym roku koncert Gwiazdorskiego Towarzystwa Muzyczno-Wokalnego, czyli aktorów grających i śpiewających znane polskie przeboje. Cóż, nie od dziś gwiazdy ekranu zazdroszczą sławy gigantom rocka.

Zdjęcia na temat: david hasselhoff dziś
Wideo na temat: david hasselhoff dziś
 • David chce odlecieć

  "David chce odlecieć" to film o poszukiwaniu duchowości w świecie, który jest jej pozbawiony, a także o skutkach, jakie grożą każdemu, kto zdecyduje się obrać tego typu drogę. Mimo, że główną osią dokumentu Sievekinga jest odkrywanie prawdy o ruchu medytacji transcendentalnej i o naturze sekty jako takiej, to jednak film ten nie jest przeciwko poszukiwaniom duchowym. To raczej rodzaj skutecznego ostrzeżenia przed zbyt ambitnym i ślepym angażowaniem się w ten rodzaj działalności. Reżyser jest...

 • Dziś jestem blondynką

  Sophie (grana przez niezwykle dojrzałą aktorsko Lisę Tomaschewsky) jedzie ze swoją najlepsza przyjaciółką Annabel (Karoline Teska) świętować Sylwestra w Antwerpii. Z optymizmem spogląda na nadchodzący rok, w którym ma rozpocząć wymarzone studia i usamodzielnić się w nowym hamburskim mieszkaniu. Niestety w zabawie coraz bardziej przeszkadza jej duszący kaszel, stąd po powrocie do rodzinnego Hamburga decyduje się na wizytę w szpitalu. Po dokładnych badaniach okazuje się, że jego przyczyną jest...

 • Pirania 3DD

  Rok po krwawych wydarzeniach nad jeziorem Victoria, spragnione nowego żeru bezlitosne piranie przedostają się kanalizacją do basenów i świeżo otwartego parku wodnego "Big Wet". Mają ochotę na konsumpcję jeszcze większej ilości, jeszcze bardziej ponętnych i jeszcze bardziej nagich ciał.

Dyskusje na temat: david hasselhoff dziś