• Informacje na temat:

  david roth lee

Artykuły na temat: david roth lee
 • David Lee Roth: Koniec audycji?

  Czyżby kariera Davida Lee Rotha, byłego wokalisty grupy Van Halen, jako prezentera radio wego, dobiegła końca już po okresie trzech miesięcy?

 • Diamentowy David Lee Roth

  ...8 lipca nakładem wytwórni Magna Carta/Magnatude Records ukaże się składankowy album Davida Lee Rotha, oryginalnego wokalisty grupy Van Halen. Wydawnictwo nosi tytuł "Diamond Dave".

 • David Lee Roth z orkiestrą

  David Lee Roth, były frontman amerykańskiej grupy Van Halen, wystąpił w Bostonie w nietypowym dla siebie towarzystwie. Zaśpiewał bowiem ze znaną amerykańską orkiestrą The Boston Pops.

 • Nowy gitarzysta Davida Lee Rotha

  Bart Wash nie jest już gitarzystą grupy Davida Lee Rotha. Jego następcą został mało znany Japończyk Toshinori "Toshi" Hiketa. Informacją o zmianie w składzie podzielił się z fanami Diamond Dave'a Ray Luzier, perkusista David Lee Roth Band i serdeczny przyjaciel nowego członka zespołu.

 • Nowa płyta Davida Lee Rotha

  Niewiele ponad miesiąc pozostał do premiery nowej płyty Davida Lee Rotha, wokalisty znanego przede wszystkim ze współpracy z grupą Van Halen. Album nosi tytuł "Diamond Dave", zaś jego wydawcą będzie wytwórnia Magna Carta. Premiera 8 lipca.

 • David Lee Roth sprzedaje Harley'a

  David Lee Roth nie chce powiedzieć niczego konkretnego na temat jego udziału w nagraniu nowej płyty Van Halen. Zamiast tego w wolnym czasie sprzedaje rozmaite pamiątki. Jedną z nich jest należący do Diamentowego Dave'a motocykl marki Harley-Davidson.

 • David Lee Roth, pamiętany przede wszystkim jako wokalista Van Halen, z pewnością większości kojarzy się z imprezami w otoczeniu panienek o obfitych kształtach. I nikt na pewno by nie powiedział, że słynny showman ma inklinacje charytatywne. A jednak...

 • David Lee Roth na trasie

  David Lee Roth zamiast pracy nad nową płytą z kolegami z Van Halen ogłosił, że zagra kilka koncertów z własnym zespołem. Na razie podał tylko dwie daty, zapewnił jednakże, iż niebawem ogłosi terminy kolejnych występów.

 • David Lee Roth: "Nagrywamy płytę!"

  Minął blisko rok od czasu, kiedy pojawiły się pierwsze pogłoski, iż zespół Van Halen nagrywa swą nową płytę w oryginalnym składzie, a więc z wokalistą Davidem Lee Rothem. Niespełna miesiąc temu informację tę potwierdził Michael Anthony, basista grupy, a w minionym tygodniu uczynił to Roth. Prawdopodobnie efekt tej współpracy usłyszymy jesienią.

 • David Lee Roth pozywa sklep

  David Lee Roth, którego oficjalnego powrotu do Van Halen oczekują z niecierpliwością wszyscy fani rocka na świecie, postanowił zająć dziennikarzy zupełnie czym innym. Słynny wokalista wniósł w czwartek, 15 lutego, pozew do sądu przeciwko internetowemu sklepowi www.vanhalenstore.com, sprzedającemu rozmaite pamiątki związane z zespołem. Zarzuca mu złamanie amerykańskiej ustawy o ochronie praw...