• Informacje na temat:

  david schwimmer aktor

Artykuły na temat: david schwimmer aktor
 • David Schwimmer: Nie tylko Ross z "Przyjaciół"

  Międzynarodową sławę przyniosła mu rola Rossa Gellera w bijącym rekordy popularności serialu "Przyjaciele". Podczas trwającej trzy dekady kariery wykreował jednak na ekranie o wiele więcej zapadających w pamięć postaci. David Schwimmer 2 listopada skończył 53 lata.

 • David Schwimmer z "Przyjaciół" ma młodszą o 24 lata dziewczynę?

  ...pojawili się na żadnej oficjalnej imprezie razem i nie potwierdzili plotek na temat swego związku. David Schwimmer to amerykański aktor, znany głównie z roli Rossa Gellera w kultowym sitcomie(...)David Schwimmer od niedawno jest widywany z 29-letnią kobietą, która według magazynu "Us Weekly" nazywa się Katie Markovitz. Ostatnio para miała spotkać się na randce w jednym z nowojorskich barów...

 • Nowe plany Davida Schwimmera

  David Schwimmer, gwiazdor serial u "Przyjaciele" , nie zamierza iść na urlop po zakończeniu realizacji tego popularnego cyklu. Aktor zgodził się już wystąpić w niezależnym filmie fabularnym "Duane Hopwood", do którego zdjęcia rozpoczną się na początku lutego. Poza tym wykonawca planuje podjąć się reżyserii pilota serialu telewizyjnego, zatytułowanego "Home and Hardware".

 • Nominacje do nagrody Gildii Aktorów

  We wtorek, 29 stycznia, ogłoszono nominowanych do prestiżowej nagrody Gildii Aktorów Amerykańskich (Screen Actors Guild Awards). Wśród aktorów mających szansę na wyróżnienie są tegoroczni zdobywcy Złotych Globów za najlepsze role dramatyczne: Russell Crowe ( "Piękny umysł" ) i Sissy Spacek ("In the Bedroom"). Szanse na nagrodę mają również Denzel Washington ( "Dzień próby" ) i Renée Zellweger...

 • Nie chce powrotu "Przyjaciół"

  David Schwimmer odrzuciłby propozycję powrotu do roli Rossa z serial u "Przyjaciele" w ewentualnej kontynuacji show. Aktor twierdzi, że zepsułoby to świetne zakończenie historii.

 • Przyjaciel reżyseruje

  David Schwimmer, gwiazdor serial u "Przyjaciele" , po zakończeniu emisji popularnej serii postanowił spróbować sił jako reżyser filmu fabularnego. Aktor zadebiutuje w nowej roli realizując niezależny projekt - romantyczną komedię "Run, Fat Boy, Run".

 • Gwiazdor "Przyjaciół" na Broadway'u

  David Schwimmer, znany głównie z serial u "Przyjaciele" , zadebiutuje na Broadway'u. Premierę sztuki z jego udziałem zaplanowano na 2006 rok.

 • "Przyjaciele": 5 mln dolarów dla każdego

  Bohaterowie słynnego amerykańskiego serial u "Przyjaciele" ponownie spotkają się na planie. Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, David Schwimmer i Matthew Perry zgodzili się zagrać w czterech specjalnych, godzinnych odcinkach serii. Każdy z aktorów otrzyma za swą rolę aż 5 milionów dolarów.

 • Amerykanie o Warszawie w Bratysławie

  We wtorek 27 marca, rozpoczęła się w Bratysławie realizacja amerykańskiego serial u wojennego "Uprising". Jego główna akcja toczy się podczas powstania w warszawskim gettcie. W rolach głównych występują Donald Sutherland i David Schwimmer (Ross z telewizyjnego serialu "Przyjaciele").

 • Koniec "Przyjaciół"?

  Wszystko wskazuje na to, że zakończy się serial "Przyjaciele" , najpopularniejsza amerykańska produkcja telewizyjna ostatnich lat. David Schwimmer, jeden z bohaterów serii, oświadczył niedawno, że realizowana właśnie dziewiąta część opowieści będzie ostatnia. Dodał również, że aktorzy występujący w serialu - Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc i Matthew Perry - są już...

Zdjęcia na temat: david schwimmer aktor