• Informacje na temat:

  david schwimmer zdjęcia

Artykuły na temat: david schwimmer zdjęcia
 • Zdjęcia do specjalnego odcinka "Przyjaciół" mogą ruszyć pod koniec lata

  Prace na planie specjalnego odcinka „Przyjaciół” miały ruszyć pod koniec marca tego roku, a w maju planowano wyemitować go na nowej platformie streamingowej HBO Max. Pandemia COVID-19 postawiła te plany na głowie. Zdjęcia odwołano, a przyszłość odcinka pozostała niepewna. Według najnowszych informacji, może on zostać nagrany pod koniec lata.

 • Nowe plany Davida Schwimmera

  David Schwimmer, gwiazdor serial u "Przyjaciele" , nie zamierza iść na urlop po zakończeniu realizacji tego popularnego cyklu. Aktor zgodził się już wystąpić w niezależnym filmie fabularnym "Duane Hopwood", do którego zdjęcia rozpoczną się na początku lutego. Poza tym wykonawca planuje podjąć się reżyserii pilota serialu telewizyjnego, zatytułowanego "Home and Hardware".

 • Jennifer Aniston założyła konto na Instagramie. Zaskakujące pierwsze zdjęcie

  ...- serialowa Monica, Matthew Perry znany z wcielenia się w Chandlera i David Schwimmer, czyli Ross! Aktorka opatrzyła zdjęcie zabawnym opisem: Teraz jesteśmy też Instagramowymi przyjaciółmi! Cześć...

 • "Przyjaciel" kręci film o pedofilu

  Przedstawiciele studia Millenium Films poinformowali, że do obsady mrocznego dramatu "Trust" dołączyli: Clive Owen i Catherine Keener. Reżyserem i pomysłodawcą filmu jest gwiazdor "Przyjaciół", David Schwimmer.

 • Przyjaciel reżyseruje

  David Schwimmer, gwiazdor serial u "Przyjaciele" , po zakończeniu emisji popularnej serii postanowił spróbować sił jako reżyser filmu fabularnego. Aktor zadebiutuje w nowej roli realizując niezależny projekt - romantyczną komedię "Run, Fat Boy, Run".

 • Amerykanie o Warszawie w Bratysławie

  We wtorek 27 marca, rozpoczęła się w Bratysławie realizacja amerykańskiego serial u wojennego "Uprising". Jego główna akcja toczy się podczas powstania w warszawskim gettcie. W rolach głównych występują Donald Sutherland i David Schwimmer (Ross z telewizyjnego serialu "Przyjaciele").

 • Nagrania specjalnego odcinka "Przyjaciół" przełożone

  Miało to być wydarzenie bez precedensu. Cała szóstka serialowych przyjaciół: Jennifer Aniston, David Schwimmer, Courteney Cox, Matthew Perry, Lisa Kudrow i Matt LeBlanc miała po raz pierwszy oficjalnie spotkać się razem na planie wspominkowego programu. Miał on powstać z okazji zakupu przez HBO Max wszystkich sezonów serialu "Przyjaciele" i ich premiery na tej właśnie platformie. Prawa do emisji...

 • Hazardziści na planie

  Na planie historii spotkają się między innymi Ben Affleck ( "Daredevil" , "Zapłata" ), David Schwimmer ( serial "Przyjaciele" , "Powstanie" ), William H. Macy ( "Cooler" , "Niepokonany(...) milionów dolarów. Pierwszy klaps na planie opowieści padnie w lutym przyszłego roku. Zdjęcia realizowane będą w ekskluzywnym hotelu i kasynie Golden Nugget w Las Vegas.

 • "Przyjaciele" powrócą w odcinku specjalnym

  ...całkowity koszt gaż aktorskich może zamknąć się w 20 mln dolarów. Szacuje się, że każda z sześciu gwiazd otrzyma gażę w wysokości 3-4 mln dolarów. David Schwimmer, Lisa Kudrow, Matthew Perry(...) znika. Ale nie chcemy przy tym zrobić filmu kontynuacji w stylu '20 lat później'" - dodał David Cane, producent i pisarz, dając tym samym sygnał, że nie będzie utartych schematów w fabule...

 • "Przyjaciele" nadal w cenie

  ...czele. Jennifer Aniston (Rachel), Courteney Cox-Arquette (Monica), Lisa Kudrow (Phoebe), Matt Le Blanc (Joey), David Schwimmer (Ross) i Matthew Perry (Chandler) - grający tytułowych bohaterów, mieszkańców(...) lutego. Bezpośrednio po nakręceniu tego odcinka, powstaną zdjęcia do specjalnego epizodu. "Wiedzieliśmy, że zebranie razem wszystkich gwiazd na nowo będzie bardzo trudne w sytuacji, gdy każde z nich...

Zdjęcia na temat: david schwimmer zdjęcia