• Informacje na temat:

  david thewlis zdjęcia

Artykuły na temat: david thewlis zdjęcia
 • David Thewlis u boku Legolasa

  David Thewlis ( "Ostatni smok" , "Big Lebowski" , "Gangster numer jeden" ) dołączył do obsady filmu "Kingdom of Heaven". Brytyjski aktor wcieli się w postać księdza. Zdjęcia do projektu, w którym główną rolę zagra Orlando Bloom ( "Władca Pierścieni: Powrót Króla" ), rozpoczną się już w styczniu 2004 roku.

 • "Harry Potter i więzień Azkabanu": Ruszyły zdjęcia!

  W poniedziałek, 24 lutego, w Leavesden, w Anglii, rozpoczęły się zdjęcia do trzeciej części filmowych przygód Harry'ego Pottera. Nad pracami czuwa Alfonso Cuarón, który jest reżyserem filmu "Harry Potter i więzień Azkabanu". Jeff Robinov, szef produkcji studia Warner Bros. Pictures, poinformował, że wszystko idzie zgodnie z planem.

 • Nagi instynkt Rampling i Thewlisa

  Charlotte Rampling ( "Basen" , "Deklaracja" , "Immortal - kobieta pułapka" ) i David Thewlis ( "Linia czasu" , "Harry Potter i więzień Azkabanu" , "Królestwo niebieskie" ) dołączyli do obsady filmu "Basic Instinct 2: Risk Addiction", kontynuacji przeboju "Nagi instynkt" . Sequel powstaje w firmach Intermedia Films i C2 Pictures.

 • Nowy świat Terrence'a Malicka

  Christian Bale ( "American Psycho" ), David Thewlis ( "Harry Potter i więzień Azkabanu" ), Noah Taylor ( "Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia" ) i Q'orianka Kilcher, debiutująca na ekranie Indianka, dołączyli do obsady nowego filmu Terrence'a Malicka ( "Cienka czerwona linia" ) "The New World". Zdjęcia rozpoczną się w lipcu, w stanie Wirginia.

 • Flip i Flap na dużym ekranie

  Trwają przygotowania do pełnometrażowego filmu biograficznego o Flipie i Flapie, najsłynniejszej parze komików z epoki niemego kina. W postaci głównych bohaterów - Stanley'a Laurela i Olivera Hardy'ego - wcielą się najprawdopodobniej Oliver Platt ( "Człowiek przyszłości" , "Beethoven", "Lake Placid" ) i David Thewlis ("Całkowite zaćmienie", "Wyspa doktora Moreau", "Siedem lat w Tybecie").

 • Doktor Jekyll ratuje świat

  Już od pewnego czasu informujemy o pracach nad filmem "The League of Extraordinary Gentlemen", który będzie adaptacją rysunkowej opowieści autorstwa Alana Moore'a. Reżyserem historii jest Stephen Norrington ("Blade - wieczny łowca", "Ghost Rider"). Ostatnio producenci poinformowali, iż do Seana Connery'ego ( "Twierdza" , "Szukając siebie" ), który wystąpi w głównej roli, dołączył kolejny aktor.

 • Robert Downey Jr. i święci

  Robert Downey Jr. ( "Cudowni chłopcy" ) zagra w filmie "A Guide to Recognizing Your Saints". Obraz będzie opowieścią o człowieku, którego przed stoczeniem się na dno uratowała wiara w swoiście pojmowanych świętych. Bohater filmu, Dito Montiel, zaadaptował na scenariusz własną autobiografię, zasiądzie również na fotelu reżysera opowieści. "A Guide to Recognizing Your Saints" to jeden z kilku projektów firmy Xingu, należącej do Trudie Styler ( "Przekręt" ).

 • Powstaje film o życiu Stephena Hawkinga

  8 października rozpoczęły zdjęcia do filmu "The Theory of Everything" w reżyserii laureata Oscara Jamesa Marsha ("Człowiek na linie"). W rolach głównych zobaczymy: Eddiego Redmayne'a i Felicity Jones.

 • Ridley Scott znalazł królewnę

  Eva Green ( "Marzyciele" ) zagra główną rolę żeńską w filmie kostiumowym "Kingdom of Heaven". Młoda francuska aktorka wcieli się w postać pięknej księżniczki, obiekt uczuć głównego bohatera opowieści, odtwarzanego przez Orlando Blooma ( "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły" , "Władca Pierścieni: Powrót Króla" ). Zdjęcia do projektu wystartują już w styczniu 2004 roku w Maroko.

 • Jeremy Irons na pustyni

  Jeremy Irons ( "Szklana pułapka 3" , "Piano Bar" , "Wehikuł czasu" ) dołączył do obsady kostiumowego widowiska "Kingdom of Heaven". Jeden z najwybitniejszych angielskich aktorów wcieli się w postać imieniem Tyberiasz. Zdjęcia do filmu, w którym główną rolę gra Orlando Bloom ( "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły" , "Władca Pierścieni: Powrót Króla" ), trwają obecnie w Maroko.

Wideo na temat: david thewlis zdjęcia
 • David chce odlecieć

  "David chce odlecieć" to film o poszukiwaniu duchowości w świecie, który jest jej pozbawiony, a także o skutkach, jakie grożą każdemu, kto zdecyduje się obrać tego typu drogę. Mimo, że główną osią dokumentu Sievekinga jest odkrywanie prawdy o ruchu medytacji transcendentalnej i o naturze sekty jako takiej, to jednak film ten nie jest przeciwko poszukiwaniom duchowym. To raczej rodzaj skutecznego ostrzeżenia przed zbyt ambitnym i ślepym angażowaniem się w ten rodzaj działalności. Reżyser jest...

 • Lady

  W szarpanej wewnętrznymi konfliktami Birmie nie ma miejsca na demokrację. Wojskowy reżim wymaga od mieszkańców oddania i za nic ma ich prawa. Jedyną szansą na przywrócenie normalności są działania Aung San Suu Kyi - córki antyrządowego aktywisty. Wykształcona na Oxfordzie kobieta decyduje się wrócić do ojczyzny i zrobić wszystko co w jej mocy, aby ocalić Birmę. Jej walka daleka jest od agresji – kobieta wybiera drogę pokoju, miłości i wiary w ludzi. Aung Suu jest w stanie poświęcić nawet...

 • Czas wojny

  W 1914 roku Joey, piękny, gniady źrebak z charakterystyczną białą kreską na nosie, zostaje sprzedany armii i rzucony w wir wojny na Froncie Zachodnim. Wraz ze swoim oficerem bierze udział w walce przeciw wrogom, będąc świadkiem koszmaru bitew we Francji. Nawet w zrujnowanych okopach odwaga Joey'ego wzrusza otaczających go żołnierzy. Koń znajduje wśród nich ciepło i nadzieję. Jednak wciąż tęskni za Albertem, synem farmera, którego opuścił. Czy będzie mu dane jeszcze kiedyś zobaczyć prawdziwego...