• Informacje na temat:

  david warner

Artykuły na temat: david warner
 • Warner Bros. odwołuje premierę "Wonder Woman" w Londynie

  Wytwórnia Warner Bros postanowiła odwołać londyńską premierę filmu "Wonder Woman". To efekt poniedziałkowego zamachu bombowego w Manchesterze, w którym zginęło ponad 20 osób.

 • Recenzja David Guetta "7": Taniec z gwiazdami

  David Guetta sprytnie to sobie wymyślił. Chciał zadowolić wszystkich i sukces osiągnął w 50 proc. Dobre i to!

 • Dwie produkcje Davida Finchera

  David Fincher ( "Podziemny krąg" ) będzie w ciągu najbliższych dwóch lat bardzo zajęty. We wrześniu tego roku twórca rozpocznie pracę na planie filmu "Zodiac", w którym występują Mark Ruffalo ( "Tatuaż" ) i Jake Gyllenhaal ( "Pojutrze" ). W październiku 2006 roku reżyser spotka się z Bradem Pittem ( "Mr & Mrs Smith" ) i Cate Blanchett ( "Aviator" ) podczas realizacji obrazu "The Curious Case of...

 • David S. Goyer i "The Flash"

  David S. Goyer ( "Blade - Wieczny łowca" , "Batman Begins") zajmie się przygotowaniem filmowej wersji komiksu "The Flash". Twórca zajmie się napisaniem scenariusza, reżyserią i produkcją obrazu. Film powstanie dla studia Warner Bros. Pictures.  

 • Po 24 latach współpracy David Byrne, były lider słynnej amerykańskiej grupy Talking Heads, zrezygnował z nagrywania dla wytwórni Warner Brothers i przeniósł się do firmy Virgin. Pierwszym efektem tej zmiany będzie album "Look Into The Eyeball", który ukaże się na rynku już 7 maja.

 • David Lee Roth kontra Van Halen

  Nic chyba nie wyjdzie z powrotu na scenę zespołu Van Halen, z Davidem Lee Rothem jako wokalistą. Diamond Dave złożył niedawno pozew do sądu przeciwko wytwórni Warner Bros. i swoim byłym kolegom. Domaga się w nim wypłaty zaległych tantiem.

 • Słowa Davida Oyelowo wywołały protesty w sprawie odebrania szans na Oscara "Selmie"

  Szerokim echem odbił się wywiad Davida Oyelowo, w którym aktor opowiedział historię związaną z filmem "Selma". Wystąpił w nim w roli dra Martina Luthera Kinga. Według słów Oyelowo, protest, w którym wzięli udział twórcy filmu "Selma", przekreślił jego szansę na Oscara. Pokłosiem wywiadu okazał się inny protest, jaki został urządzony pod budynkiem Amerykańskiej Akademii Filmowej.

 • "Deathwatch": Nowy projekt Warner Bros.

  Wytwórnia Warner Bros. zakupiła prawa do scenariusza opowieści "Deathwatch", której fabuła określana jest jako połączenie filmu "Oszukać przeznaczenie" Jamesa Wonga oraz "Ring", japońskiego horroru Dong-bin Kima.

 • Van Halen: Koniec współpracy z Warner Bros.

  Według niepotwierdzonych jeszcze informacji, współpraca grupy Van Halen i wytwórni Warner Bros. dobiegła końca. Zespół zmienił również prawnika. Nie wiadomo z kim muzycy podpiszą teraz kontrakt i czy w ogóle go podpiszą.

 • W cieniu Davida Bowie. A szkoda

  Suede "Bloodsports", Warner Music Poland...