• Informacje na temat:

  dawid go to dance

Artykuły na temat: dawid go to dance
 • "Ema": Dance Dance Revolution

  ...roztańczonej wersji "Ki" Leszka Dawida. Część wątków jest niewykorzystana, inna trąci banałem. Szczególnie przewidywalne jest rozwiązanie, ukazane w nader wymownym ostatnim ujęciu. Ale hej, liczy się głównie...

 • Przebój Roku RMF FM 2019: Dawid Podsiadło i jego "Trofea"

  ..." - 37.). Oto Top 20 plebiscytu Przebój Roku RMF FM 2019: 1. Dawid Podsiadło - "Trofea" 2. Tones and I - "Dance Monkey" 3. Viki Gabor - "Superhero" 4. Golec uOrkiestra i Gromee - "Górą ty" 5. Shawn(...) Waka (This Time for Africa)"). Tytuł Przeboju Roku 2019 zdobył Dawid Podsiadło z piosenką "Trofea". Teledysk do tego utworu wokalista wypuścił 23 maja, w dniu swoich 26. urodzin. W klipie pojawili...

 • Tulia coveruje utwór "Nieznajomy". Dawid Podsiadło komentuje

  ..."Też muszę w tej sprawie zabrać głos" - napisał na Facebooku Dawid Podsiadło, komentując folkowy cover utworu "Nieznajomy" wykonany przez zespół Tulia.

 • "Mam talent": Złoty przycisk dla Dawida Jędrusika. "Takie spotkanie dzieje się raz na milion lat"

  Piąty odcinek 12. sezonu "Mam talent" za nami. Jego głównym bohaterem był 16-latek Dawid Jędrusik, zdobywca złotego przycisku.

 • Tulia i "Nieznajomy" Dawida Podsiadły. Zobacz teledysk w Interii

  ...muzyczną tkwiącą korzeniami gdzieś pomiędzy brzmieniami znanymi z albumów takich artystów jak Nick Cave, Dead Can Dance, David Szlvian, Bon Iver, czy Jan Garbarek. Całość uzupełniają absolutnie unikatowe(...) takich wykonawców jak Metallica, Coldplay, Kate Bush, czy R.E.M., a jednym pierwszych utworów, które wybrałyśmy był "Nieznajomy" Dawida Podsiadło. Wszystkie uwielbiamy piosenki Dawida. Ale ten utwór...

 • Roztańczony PGE Narodowy 2019 w TVP2: Rodowicz, Wiśniewski, Sławomir i inni

  W przyszłą sobotę (21 września) TVP pokaże nową edycję imprezy pod nazwą Roztańczony PGE Narodowy. Podczas "największej dyskoteki w Polsce" zaprezentują się wyłącznie rodzime gwiazdy, nie tylko związane ze sceną disco polo i dance.

 • Nagroda dla zwycięzcy "Tylko taniec..."

  W finale programu "Tylko taniec. Got to dance" nie zabrakło emocji. Spośród 7 finalistów, decyzją widzów, do ścisłego finału przeszła dwójka najlepszych: 19-letni Dawid Ignaczak z Włocławka oraz formacja Top Toys. Dogrywka okazała się niezwykle mocna.

 • Druga edycja tanecznego show

  Za nami castingi do drugiej edycji tanecznego show "Tylko taniec. Got to dance". Kto okazał się najlepszy?

 • Dlaczego nie ma "The Voice of Poland" w TVP2? [21 września 2019 r.]

  Tym razem fani "The Voice of Poland" muszą uzbroić się w cierpliwość - w sobotę (21 września) TVP2 pokaże nową edycję imprezy pod nazwą Roztańczony PGE Narodowy. Podczas "największej dyskoteki w Polsce" zaprezentują się wyłącznie rodzime gwiazdy, nie tylko związane ze sceną disco polo i dance.

 • "The Voice Kids": Bitwy u Kwiatkowskiego. Carla Fernandes, Paweł Szymański i Oliwier Szot w finale

  Carla Fernandes, Paweł Szymański i Oliwier Szot to finaliści "The Voice Kids" z drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Wybór był wyjątkowo trudny dla trenera (nie zabrakło łez), a widzowie nie do końca podzielają jego wybory.

Wideo na temat: dawid go to dance
 • Michał Piróg obraża Patricię Kazadi na wizji?!

  (36 l.), który w programie "You Can Dance" jest jurorem, po części rozumie słowa prowadzącej, ponieważ sam pełni taką rolę w programie "Top Model". Choreograf przyznał, że Patricia może mieć powody do narzekania, ponieważ na planie zdjęciowym jest znacznie częściej niż jury. Michał Piróg przyznał, że praca jurorów w programie tanecznym jest harówką w porównaniu do tej, którą zajmują się Dawid