• Informacje na temat:

  dawid podsiadły

Artykuły na temat: dawid podsiadły
 • Gwiazdy "(Nie)znajomych" w nowym teledysku Dawida Podsiadły

  Wiosna i lato to pasmo sukcesów Dawida Podsiadły. Diamentowa płyta, koncert z Taco Hemingwayem wyprzedany na PGE Narodowym, sukces singla "Trofea", który okupował pierwsze miejsce notowań radiowych(...) i przy którym Dawid Podsiadło debiutuje w roli producenta filmowego!

 • Teledysk "Pastempomat" Dawida Podsiadły ocenzurowany

  W piątek (17 czerwca) Dawid Podsiadło pochwalił się nowym teledyskiem "Pastempomat". Klip został jednak ocenzurowany. Można go obejrzeć jedynie po zalogowaniu.

 • Jak wygląda "Codzienność" Tego Typa Mesa i Dawida Podsiadły?

  ...​Utwór "Codzienność" z płyty Tego Typa Mesa doczekał się teledysku. W utworze gościnnie udzielił się Dawid Podsiadło, który wystąpił również w klipie do singla.

 • Skoda Auto Muzyka: Podopieczni Dawida Podsiadły po przesłuchaniach

  ...- Wydaje mi się, że pod każdym względem - i wizerunkowym, i spójności w zespole, i pomysłu na siebie, i scenicznego zachowania - są przygotowani na to, żeby grać - tak w rozmowie z Interią Dawid Podsiadło ocenił swoich podopiecznych w konkursie Skoda Auto Muzyka.

 • "Paszport Polityki" dla Dawida Podsiadły?

  W tym roku szanse na prestiżowe wyróżnienie otrzymali: Kuba Ziołek, Marcin Masecki i Dawid Podsiadło. Kuba Ziołek to gitarzysta, ale także kompozytor, producent muzyki, a niekiedy(...)", odnoszący się przewrotnie do tradycji tytułowej formy muzycznej - informuje tygodnik. Dawid Podsiadło to wokalista, kompozytor, autor tekstów. Ma 20 lat, urodził się w Dąbrowie Górniczej, gdzie...

 • Rozdano Fryderyki 2014. Wielki sukces Dawida Podsiadły!

  Dawid Podsiadło zdobył aż cztery statuetki podczas tegorocznej jubileuszowej 20. gali Fryderyków, która odbyła się w czwartek w warszawskiej Sali Kongresowej. Nagrodzono również m.in. Włodka Pawlika, Dominika Wanię i Piotra Beczałę. Dawid Podsiadło: Triumf symboliczny - czytaj nasz komentarz! Muzycy odebrali statuetki w trzech sekcjach: rozrywkowej, jazzowej oraz muzyki poważnej. W sekcji...

 • Stuhr, Buzek i Cielecka w teledysku Dawida Podsiadły "Trofea"

  Na antenie RMF FM odbyła się premiera singla Dawida Podsiadły "Trofea", który pochodzi z płyty Małomiasteczkowy. W czwartek, 23 maja, w sieci pojawił się także teledysk do tego utworu, w którym możemy zobaczyć między innymi Jerzego Stuhra, Magdalenę Cielecką i Agatę Buzek.

 • Tomasz Bagiński wyreżyserował teledysk do nowej piosenki Dawida Podsiadły

  Nowy singiel Dawida Podsiadły nosi tytuł "Małomiasteczkowy" i zapowiada trzecią płytę artysty, której premierę zaplanowano na jesień 2018 roku. Za scenariusz i reżyserie klipu odpowiada Tomasz Bagiński ("Katedra", "Sztuka spadania") - reżyserią i scenariuszem, za kamerą stanął Kajetan Plis. Całość teledysku została nakręcona na taśmie 16 mm.

 • Dawid Podsiadło ogłosił dwa duże koncerty na stadionach

  Kilka miesięcy temu Dawid Podsiadło ogłosił akustyczną trasę "Leśna Muzyka". Teraz poinformował, że znowu zagra na stadionach.

 • "Idol": Dawid Podsiadło zachwycony uczestnikami

  Za nami pierwszy odcinek nowej odsłony programu "Idol". Którzy uczestnicy "podbili serca" Dawida Podsiadły?

Wideo na temat: dawid podsiadły