• Informacje na temat:

  dawid z tylko taniec

Artykuły na temat: dawid z tylko taniec
 • "Pierwsza miłość": Aneta Zając trenuje do "Tańca z gwiazdami"

  ...różnych tańców. Zobaczymy jak to będzie. Na razie ćwiczę tylko jeden taniec i bardzo go pokochałam - zdradziła aktorka, którą na co dzień widzowie mogą oglądać w serialu "Pierwsza miłość". Aneta Zając(...) czas na salach treningowych, ćwiczę intensywnie - powiedziała aktorka. Dodała też że wcześniej nie miała nic wspólnego z tańcem towarzyskim. - Wcześniej tańczyłam taniec nowoczesny. Nie znam cha...

 • Dawid Kwiatkowski: Nowa płyta w listopadzie

  19 listopada na półki sklepowe trafi nowy album wokalisty i blogera Dawida Kwiatkowskiego, występującego w poprzedniej edycji "Tańca z gwiazdami".

 • Dawid Kwiatkowski: Fanki chcą, by na nie... pluł!?

  Dawid Kwiatkowski (18 l.) wciąż nie może opędzić się od fanek. Problem jednak w tym, że mają one coraz dziwniejsze żądania…

 • "Mali Giganci": Wkrótce bitwa drużyn!

  Piękny śpiew, świetny taniec i niesamowicie rozgadane buzie. Uczestników niezwykłego talent-show "Mali Giganci" czeka prawdziwy pojedynek. Ich trenerzy zdradzili, jak motywują i wspierają swoich podopiecznych.

 • "Klan": Agnieszka Kaczorowska zatańczy z Misterem? Mamy wypowiedź aktorki!

  ...antenę telewizji w nowej odsłonie. Emitowany był przez stację Polsat pod nazwą "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami". Wzięli w nim udział m.in.: Natalia Siwiec, Joanna Moro, Dawid(...), bym miała zatańczyć jako gwiazda, ponieważ jestem zawodową tancerką i widzę siebie tylko w takiej roli. Byłoby niezgodne z moim sumieniem, gdybym wystąpiła jako gwiazda, bo tańczę i nie musiałabym...

 • Niespodzianka w "Tańcu z Gwiazdami": Finał bez Maseraka i Pogrebińskiej

  Do wielkiego finału programu "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami" weszli Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska oraz Tatiana Okupnik i Tomasz Barański. Niespodziewanie z show Polsatu musieli pożegnać się Julia Pogrebińska i Rafał Maserak. Już za tydzień okaże się, kto wytańczy Kryształową Kulę.

 • Aneta Zając i Joanna Moro: Wojna w "Tańcu z gwiazdami"!

  Już dziś wieczorem okaże się, czy spełnią się przepowiednie, że do decydującego starcia w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" dojdzie pomiędzy dwiema pięknymi aktorkami - Anetą Zając, czyli Marysią Radosz z "Pierwszej miłości", i Joanną Moro, czyli Anną z "Anny German".

 • "Taniec z Gwiazdami": Dawid Kwiatkowski i jego fanki

  Nie obraża się, kiedy mówią o nim "polski Justin Bieber". Jest młody, zdolny, a na jego punkcie szaleją nastolatki. Dawid Kwiatkowski opowiada o "Tańcu z Gwiazdami" oraz blaskach i cieniach sławy.

 • Iwona Pavlović przeżywa trudne chwile. "Jej mąż jest w totalnej rozsypce"

  ...z czterema kolegami (Mateuszem Sz., Kamilem B., Mateuszem K. i Dawidem S.) pobił 27-letniego Krzysztofa B. W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł...  Ta tragedia była dla jurorki "Tańca(...), taki dobry i zabił człowieka? Tam było kilku chłopaków, a ludzie źle mówią tylko o nim. Dlatego, że jest jej rodziną - przekonywał. Czy Kuba po raz kolejny odwoła się od wyroku, czy może się z nim...

 • "Taniec z gwiazdami": Jakimi trenerami są Lesar i Maserak?

  Za nimi mordercze treningi i stres występów na żywo. Joanna Moro i Dawid Kwiatkowski pokonali słabości i zdobyli nowych fanów. Niezależnie od tego, kto wygra, zostanie im wspomnienie wielkiej przygody. Nam partnerzy gwiazd - Janja Lesar i Rafał Maserak - mówią, jak im się razem tańczyło.

Dyskusje na temat: dawid z tylko taniec
 • Re: Joanna Moro: Wygra "Taniec z gwiazdami"? Jeśli tak, musi...

  Pewnie jesteś tzw"podlotkiem" i dlatego podobał Ci się Dawid ,ale on jest źle wychowanym , rozwydrzontm dzieciakiem, wieszał się na "mamuśce" partnerce. Ja bym nie pozwoliła służyć za wieszak dla małolata. On tylko potrafił kręcić"pupą" i niektórych to "podniecało" i promowali go. Nie wiem z jakiego tytułu on "był" gwiazdą.