• Informacje na temat:

  de robert niro zdjęcia

Artykuły na temat: de robert niro zdjęcia
 • Robert De Niro w filmie "Joker"

  Robert De Niro wystąpi w filmie "Joker". Obraz wyreżyseruje Todd Phillips, a wyprodukuje Martin Scorsese.

 • Robert De Niro złodziejem?

  Według najnowszych doniesień z planu realizacji filmu "Final Confession", nad którym pracuje George Tillman Jr., główną rolą w obrazie zainteresowany jest Robert De Niro. Należąca do aktora firma producencka Tribeca Productions współfinansuje prace nad obrazem. Obaj panowie spotkali się niedawno na planie filmu "Siła i honor" .

 • Robert De Niro: Spotkanie z Lechem Wałęsą

  Przyleciał z Nowego Jorku wczesnym rankiem w środę, 20 września 1989 r. 46-letni Robert De Niro, niepozorny, średniego wzrostu, krótko ostrzyżony, w czarnej skórzanej kurtce nie wyróżniał się(...), Polańskim i Gustawem Holoubkiem polecieli na spotkanie z Lechem Wałęsą do Gdańska. Powstał pomysł, by o przywódcy Solidarności nakręcić w Hollywood film z Robertem De Niro w roli głównej. Aktor bardzo...

 • Robert De Niro na ulicy

  Robert De Niro i Andy Garcia będą gwiazdami dramatu "Street Of Dreams".

 • Reżyser Robert De Niro na planie

  Rozpoczęły się zdjęcia do filmu "The Good Shepherd" reżyserowanego przez Roberta De Niro ( "Godsend" ). Główne role w produkcji grają: Matt Damon ( "Tożsamość Bourne'a" ), Angelina Jolie ( "Mr & Mrs Smith" ) i sam autor obrazu.

 • Robert De Niro ponownie w kasynie

  Jeden z największych gwiazdorów Hollywood, Robert De Niro, zagra w filmie "Bus 757". Artysta wcieli się w nim w postać właściciela kasyna.

 • Robert De Niro gra po włosku

  Monica Bellucci i Robert De Niro pojawili się na planie kręconej w Rzymie trzeciej części filmowej trylogii "Manuale damore" ("Podręcznik miłości") w reżyserii Giovanniego Veronesi.

 • Nowy film Roberta De Niro

  Hollywoodzki gwiazdor Robert De Niro ("Ronin", "Depresja gangstera", "Gorączka") pracuje nad nowym filmem. Zdjęcia do produkcji "City By the See" rozpoczną się jeszcze w tym miesiącu w Nowym Jorku, a reżyserem został Michael Caton-Jones ("Rob Roy", "Chłopięcy świat").

 • Robert De Niro za kamerą

  Rusza od dawna zapowiadana produkcja filmu "The Good Shepherd". W obrazie, którego reżyserem będzie sam Robert De Niro ( "Dochodzenie" ), główną rolę zagra Leonardo DiCaprio ( "Gangi Nowego Jorku" ). Jak doniósł magazyn Variety , zdjęcia rozpoczną się najpóźniej jesienią tego roku.

 • Robert De Niro wraca na plan?

  Robert De Niro ( "Wściekły byk" , "Rozgrywka" , "Nawrót depresji gangstera" ) nie poddaje się rakowi prostaty, którego zdiagnozowano u niego kilkanaście dni temu. Wytwórnia 20th Century Fox przełożyła realizację jego najnowszego filmu, lecz obecnie nowy termin rozpoczęcia zdjęć został już nieoficjalnie potwierdzony. Realizacja "Hide and Seek" zostanie podjęta w styczniu 2004 roku.