• Informacje na temat:

  dear john

Artykuły na temat: dear john
 • "Dr Quinn": Co się stało z Eriką Flores?

  .... Zadebiutowała w 1990 roku niewielką rolą w filmie telewizyjnym "Kalejdoskop". Pojawiła się również produkcji "Dear John". W 1991 roku zagrała epizod w serialu "Star Trek: Następne pokolenie". W kultowym...

 • John Mayer: Duet z byłą narzeczoną (nowa płyta)

  "Paradise Valley" to tytuł nowej płyty Johna Mayera. Album ukaże się 20 sierpnia.

 • Opętana cheerleaderka i żołnierz

  Gwiazda "Mamma Mia!" Amanda Seyfried wystąpi w filmie "Dear John" Lasse Hallstroma ("Czekolada").

 • Lennon tuż za Szekspirem

  "Po Szekspirze jest John" - tak styl języka angielskiego Johna Lennona oceniła Yoko Ono w wywiadzie dla włoskiego dziennika "Corriere della Sera".

 • Projekty i duety Norah Jones na jednym albumie

  2 listopada ukaże się album "...Featuring" - pełna gwiazd kolekcja muzycznych projektów, jakie w ciągu minionej dekady zrealizowała wokalistka Norah Jones - zdobywczyni nagród Grammy, której albumy wielokrotnie uzyskiwały status Platynowej Płyty.

 • Filmowe kwestie wszech czasów

  Amerykański Instytut Filmowy stworzył listę 100 najsłynniejszych filmowych cytatów wszech czasów. Na pierwszym miejscu uplasowała się kwestia "Frankly, my dear, I don't give a damn", którą w przeboju "Przeminęło z wiatrem" wygłosił Clark Gable. Ostatnie słowa Rhetta Butlera do Scarlett O'Hara (Vivien Leigh) pokonały między innymi kwestie z filmów "Ojciec chrzestny" i "Na nabrzeżach" .

 • Nominowane używki

  Wśród filmów nominowanych do tegorocznych PRISM Awards, wyróżnień honorujących dzieła zajmujące się problemem uzależnień od narkotyków, alkoholu i papierosów, znalazły się między innymi obrazy "Boskie sekrety siostrzanego stowarzyszenia Ya Ya" i "Zmiana pasa" .

 • "Wzgórze nadziei" nadzieją Brytyjczyków

  Filmy "Wzgórze nadziei" i "Władca Pierścieni: Powrót Króla" otrzymały najwięcej nominacji do nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej - BAFTA (British Academy of Film and Television Arts). Obraz Brytyjczyka Anthony'ego Minghelli ma szansę na zwycięstwo w aż 13 kategoriach. Jedna nominacja mniej przypadła dziełu pochodzącego z Nowej Zelandii Petera Jacksona.

 • Marianne z synem Lennona

  Sean Lennon, syn Johna Lennona, wystąpił w teledysku Marianne Faithfull do utworu "Hold On Hold On" .

 • Jennifer Aniston komiwojażerką

  Jennifer Aniston i Steve Zahn zagrają w komedii romantycznej "Management" w reżyserii debiutującego w tej roli Stephena Belbera.

Wideo na temat: dear john
 • Wciąż ją kocham

  "Wciąż ją kocham" to opowiedziana z wielkim rozmachem historia o miłości, rozstaniu i zdradzie, na podstawie najpoczytniejszej powieści Nicholasa Sparksa. Reżyser Lasse Hallström, wielokrotnie nominowany do Oscara twórca "Czekolady", "Co Gryzie Gilberta Grape'a" i "Kronik Portowych", jest gwarancją na to, że projekt stanie się wielkim sukcesem kinowymi komercyjnym. W rolach głównych zobaczymy najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia: Channinga Tatuma znanego z filmu "Step Up", oraz...

 • John Carter

  "John Carter" to najnowsze dzieło dwukrotnego laureata Oscara Andrew Stantona ("Wall-E", "Gdzie jest Nemo"). Zrealizowany z niezwykłym rozmachem film, którego akcja rozgrywa się na tajemniczej planecie Barsoom, jest ekranizacją klasycznej - choć znanej głównie w Stanach Zjednoczonych - powieści Edgara Rice'a Burroughsa, autora serii książek o Tarzanie. John Carter (Taylor Kitsch) to młody weteran wojny secesyjnej, ciężko doświadczony walką na froncie. W niejasnych okolicznościach trafia na...

 • John Wick

  John Wick był najlepszym płatnym zabójcą w Stanach, ale dla ukochanej żony wycofał się z biznesu. Po jej śmierci nie dane mu będzie w spokoju przeżyć żałoby. Gdy syn rosyjskiego mafiosa odbierze mu ostatnią pamiątkę po ukochanej, zemsta będzie tylko kwestią czasu. Przestępczy świat na wieść o tym, że John Wick wrócił do gry, zamiera w przerażeniu, a rosyjski mafioso wydaje na niego wyrok śmierci. Już wkrótce miasto stanie w płomieniach... "Najbardziej porywający film akcji z Keanu Reevesem...