• Informacje na temat:

  debbie harry

Artykuły na temat: debbie harry
 • Suzi Quatro: Debbie Harry zrujnowała mój dokument

  Suzi Quatro nie jest zadowolona z tego, w jaki sposób Debbie Harry przedstawiła legendarną rockmankę w jej nowym dokumencie "Suzi Q".

 • Debbie Harry (Blondie) i autobiografia "Face It": Heroiny zawsze jest za mało

  O tym, że Debbie Harry miała w życiu mnóstwo zakrętów, wiedzą nie tylko fani zespołu Blondie. Ale w wydanej właśnie autobiografii "Face it" wokalistka opowiedziała o nieznanych faktach ze swej burzliwej przeszłości. Pisze m.in. o tym, że była dzieckiem oddanym do adopcji, wspomina też swoją walkę z uzależnieniem od narkotyków.

 • Jimmy Webb nie żyje. Współpracował m.in. z Debbie Harry i Iggym Popem

  Jimmy Webb był kultowym menedżerem i pracownikiem znanego nowojorskiego sklepu odzieżowego  Trash and Vaudeville , później otworzył własny sklep o nazwie  I Need More .  Wśród jego klientów i najbliższych przyjaciół były największe gwiazdy muzyki rockowej, m.in.  Debbie Harry ( sprawdź ),  Duff McKagan ,  Iggy Pop ( sprawdź ) i  Henry Rollins . Ten ostatni był z Webbem w chwilach...

 • Debbie Harry (Blondie) kończy prace nad książką. Kiedy premiera "Face It"?

  W drugiej połowie 2020 roku ukażą się spisane wspomnienia Debbie Harry, wokalistki Blondie oraz gwiazdy lat 70. i 80.

 • Debbie Harry: Jestem biseksualna

  ...68-letnia Debbie Harry wielokrotnie była pytana o orientację seksualną w wywiadach, za każdym razem jednak odpowiadała wymijająco. Teraz artystka przyznała, że była w związkach zarówno z mężczyznami, jak i z kobietami. W rozmowie z "Daily Mail" Debbie Harry ujawniła, że nie faworyzuje żadnej płci, jednak kobiety są według niej "bardziej zmysłowe". "Nie mam określonych wymagań. Lubię miłych ludzi...

 • Debbie Harry w duecie z Jose Carrerasem

  Debbie Harry zaśpiewa w duecie z Jose Carrerasem. Wokalistka grupy Blondie i słynny tenor połączą swe siły podczas koncertu promującego... lek na impotencję.

 • Harry Dean Stanton nie żyje

  Harry Dean Stanton, jeden z najwybitniejszych charakterystycznych aktorów Hollywood, nie żyje. Zmarł w piątek, 15 września, z przyczyn naturalnych. Miał 91 lat.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 5" : Doskonały Marcin Rogacewicz

  Bohaterem czwartego odcinka piątej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" był Marcin Rogacewicz, który swoim wcieleniem w Debbie Harry z zespołu Blondie, podbił serca jurorów i uczestników programu.

 • Blondie przygotowują klątwę

  ...29 września ukazuje się kolejna płyta zespołu Blondie. Wokalistka Debbie Harry wraz z kolegami postanowili nazwać nowy album nieco przewrotnie: "The Curse Of Blondie" (klątwa Blondie).

 • Wymarzony girlsband

  Kylie Minogue, Christina Aguilera, Nicole Appleton, Rachel Stevens i Debbie Harry z Blondie. Te wokalistki pewnie nigdy nie wystąpią razem na jednej scenie, ale tak wygląda skład girlsbandu wymarzony przez panów.