• Informacje na temat:

  dedek

Artykuły na temat: dedek
 • Ekranowa niepełnosprawność

  Jako wyrachowany biznesmen nie budził sympatii. Kiedy jednak jego bohater uległ wypadkowi i stał się niepełnosprawny, zaczął ujawniać ludzkie cechy. Tomasz Dedek zdradza, co było najtrudniejsze w graniu inwalidy.

 • "Czas honoru": Będzie się działo

  Trwają zdjęcia do trzeciej serii "Czasu honoru". Do obsady serial u dołączyli m.in. Karolina Gruszka, Paweł Małaszyński, Mirosław Baka, Wojciech Majchrzak i Tomasz Dedek.

 • Dziecko w "Rodzinie zastępczej"

  Alutka (Joanna Trzepiecińska) i Jędrula (Tomasz Dedek), czyli Alicja i Andrzej Kossoniowie z "Rodziny zastępczej" wkrótce zostaną rodzicami. Dziecko w rodzinie to wielka radość i, co tu dużo mówić, więcej obowiązków.

 • Ostatni odcinek "Oficerów"

  W starej kamienicy na warszawskiej Woli kręcono zdjęcia do ostatniego już odcinka popularnego serial u "Oficerowie". Na planie obecni byli główni bohaterowie serialu - Borys Szyc, Katarzyna Cynke, Magdalena Różczka, Paweł Małaszyński oraz Tomasz Dedek i Maciej Wierzbicki. Choć był to już ostatni odcinek, na miejscu panowała wesoła atmosfera, a aktorom humory dopisywały.

 • Patryk Vega pokazał zapowiedź filmu "Seksbiznes"

  ..., Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Tomasz Dedek i Arkadiusz Nader.

 • Patryk Vega: 14-latka w zapowiedzi filmu "Seksbiznes"

  Nowy film Patryka Vegi "Pętla" trafi na ekrany kin 4 września. To opowieść o oficerze CBŚP, który likwiduje siatkę sutenerów na Podkarpaciu, a potem zakłada ekskluzywny dom publiczny, w którym nagrywał sportowców, polityków, celebrytów i duchownych. Główne role w tym filmie zagrali m.in. Antoni Królikowski, Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Tomasz Dedek i Arkadiusz Nader. Przy okazji...

 • "Pętla": Patryk Vega wyrusza na podbój Europy

  Zacharzewski, Maciej Zacharzewski, Aleksandra Nowicka, Dagmara Kaźmierska, Rafał Cieszyński, Henryk Talar, Tomasz Dedek oraz Krystian Hołdak.

 • "Pętla": "Dawid Kostecki był dla mnie zwykłym śmieciem"

  Dedek.

 • Kończą "Rodzinę zastępczą"

  ..., Tomasz Dedek, Jarosław Boberek, a także piosenkarka Maryla Rodowicz.

 • Olbrychski zagra Króla Leara

  Rola Króla Leara ma być uhonorowaniem 60. urodzin aktora. Oprócz Olbrychskiego, w przedstawieniu wystąpią m.in. Borys Jaźnicki, Tomasz Dedek, Jerzy Schejbal, Rafał Olbrychski, Cezary Pazura, Maria Seweryn i Agnieszka Grochowska. Król Lear to nie pierwsza rola Olbrychskiego w sztuce Williama Szekspira. Już w 1969 roku aktor zagrał Banka w telewizyjnym "Makbecie" Andrzeja Wajdy. W 1970 roku...

Zdjęcia na temat: dedek
Wideo na temat: dedek
 • "Na krawędzi":Dziennikarz odkrywa tajemnicę Korcz

  Dziennikarz śledczy, Marek Stroba (Marcin Rogacewicz) przyjął zlecenie dotyczące Leny Korcz (Kamilla Baar). Niżyński (Tomasz Dedek) chcę ją zniszyć! Dziennikarz od razu trafia na trop problemów psychicznych z przeszłości pani nadkomisarz. - Kieruje pani wydziałem policji, a ma pani za sobą próbę samobójczą - bez ogródek oznajmia Lenie. Korcz stara się opanować, ale jej to nie wychodzi. - Chce

Dyskusje na temat: dedek