• Informacje na temat:

  defekt

Artykuły na temat: defekt
 • Defekt Muzgó: Pogrzeb Tomasza "Siwego" Wojnara

  Na cmentarzu w Wałbrzychu odbył się pogrzeb Tomasza "Siwego" Wojnara, lidera punkowej grupy Defekt Muzgó.

 • Psychiczny defekt Brada Pitta

  Brad Pitt twierdzi, że ma "psychiczny defekt", który nie pozwala mu wracać myślami do wydarzeń z przeszłości.

 • Defekt Muzgó: "Wszyscy jedziemy..." pamięci Tomasza "Siwego" Wojnara. Koncert United Punk Orchestra

  W niedzielę (14 kwietnia) w Starej Kopalni w Wałbrzychu odbędzie się koncert składu United Punk Orchestra. Będzie to hołd dla zmarłego rok temu Tomasza "Siwego" Wojnara, lidera punkowej grupy Defekt Muzgó.

 • Tomasz Wojnar z Defektu Muzgó nie żyje. Wokalista miał 53 lata

  Tomasz Wojnar, znany też jako Siwy, lider punkowej grupy Defekt Muzgó, zmarł w czwartek (12 kwietnia) w szpitalu. Wokalista miał 53 lata.

 • Katy Perry zaliczyła wpadkę na Oscarach

  Katy Perry pojawiła się na imprezie "Vanity Fair", zorganizowanej po ceremonii wręczania Oscarów. Brązowa kreacja wokalistki miała jednak pewien defekt, co zauważyli internauci.

 • Zobacz rozkręconego Owsiaka!

  Punkowy Defekt Muzgó, poetyckie Raz Dwa Trzy i nakręcone pozytywną energią Vavamuffin to tylko niektóre kapele, które możecie zobaczyć w kolejnym odcinku programu "Pol'And'Rock" Jurka Owsiaka.

 • Filmowa samotność

  Wizerunki Zbigniewa Cybulskiego, Kaliny Jędrusik, Ewy Sałackiej czy Jacka Chmielnika zobaczyć można na wystawie "Filmowy defekt samotności" w Muzeum Kinematografii w Łodzi. Wystawa w Muzeum Kinematografii czynna będzie do końca sierpnia.

 • Filmowe nowości w telewizji

  Wiosną telewizyjna Jedynka proponuje wiele nowości, przede wszystkim filmowych. Są wśród nich dwa polskie seriale , komedia obyczajowa "Ranczo" i sensacyjny "Defekt" - oba w doborowej obsadzie aktorskiej. Jedynka przygotowała także nowe pasma filmowe - "Wielkie Kino" i "Piątkowe Kino Akcji", w których zobaczymy przeboje polskiego i światowego kina.

 • Cielecka, Peszek, Fronczewski i Pazura w serialu

  Rozpoczęły się zdjęcia do nowego polskiego serial u telewizyjnego "Defekt". W czteroodcinkowej kryminalnej historii o tym, że uczciwość to rzecz względna, zobaczymy m.in. Magdalenę Cielecką ( "Egoiści" ), Jana Peszka ( "Eukaliptus" ), Piotra Fronczewskiego ( "Weiser" ) i Radosława Pazurę ( "Gulczas, a jak myślisz?" ). Reżyserem filmu jest Maciej Dutkiewicz ( "Fuks" ).

 • Pink: "Droga Ja, starzejesz się". Co sądzi o operacjach plastycznych?

  ...wyglądu. To, co często uważamy za defekt urody, decyduje w istocie o naszej niepowtarzalności, a nawet nieidealne ciało warte jest kochania i dbania o nie - przekonują. Do grona gwiazd, które...

Zdjęcia na temat: defekt
Wideo na temat: defekt
 • "Singielka": Anna Oberc o operacjach plastycznych

  Aktorka popiera operacje plastyczne w przypadku osób mających poważne defekty urody. Sama nie zamierza się poddawać tego typu zabiegom, uważa bowiem, że nie ma takiej potrzeby. Gwiazda serialu(...) drastycznych ruchów nie muszę popełniać. Uważam, że jeśli ktoś ma defekt w ciele – jest tyle programów, które obnażają straszne mankamenty – nie można mówić, że chirurgia to katastrofa, niektórym na pewno się

 • Paulina Krupińska: Nie jestem zwolenniczką medycyny estetycznej

  Paulina Krupińska jest jedną z najstarszych Miss Polonia, tytuł uzyskała bowiem w wieku 25 lat. Obecnie ma 27 lat i uważa, że jest zdecydowanie zbyt młoda na inwazyjne zabiegi medycyny estetycznej. Najpiękniejsza Polka nie wyklucza jednak, że skorzysta z nich w przyszłości. Jej zdaniem tego typu zabiegi przeznaczone są przede wszystkim dla osób, które cierpią z powodu poważnych defektów skóry

Dyskusje na temat: defekt