• Informacje na temat:

  deja vu

Artykuły na temat: deja vu
 • "Deja Vu" Tony'ego Scotta

  Tony Scott ( "Zawód: Szpieg" , "Człowiek w ogniu" ) prowadzi negocjacje w sprawie reżyserii filmu "Deja Vu", który powstaje w wytwórni Walt Disney Studios. Nad produkcją obrazu opisywanego jako "romantyczny dreszczowiec" czuwać ma Jerry Bruckheimer ( "Król Artur" , "Skarb narodów" ).

 • Deja vu Jima Caviezela

  Jim Caviezel ( "Pasja" , "Hrabia Monte Christo" ) dołączył do obsady filmu "Deja vu". Główną rolę w tym thrillerze zagra Denzel Washington ( "Człowiek w ogniu" , "Kandydat" ), a na fotelu reżysera zasiądzie Tony Scott ( "Prawdziwy romans" , "Wróg publiczny" ).

 • "Deja vu" Tony Scotta

  Tony Scott ( "Człowiek w ogniu" , "Wróg publiczny" ) powrócił do reżyserii filmu "Deja vu". Reżyser zrezygnował wcześniej z realizacji filmu, kiedy okazało się, że nie dojdą do skutku zdjęcia w Nowym Orleanie - poinformował serwis "Hollywood Reporter".

 • Shakira i Prince Royce w gorącym tańcu ("Deja Vu")

  Ponad 16 mln odsłon ma już teledysk "Deja Vu" do wspólnej piosenki Prince'a Royce'a i Shakiry.

 • Beyonce i jej "Deja Vu"

  ..."Deja Vu" to tytuł najnowszego przeboju Beyonce Knowles, amerykańskiej wokalistki, która karierę zaczynała w girlsbandzie Destiny's Child. Na stronach INTERIA.PL możecie nie tylko obejrzeć teledysk do tego przeboju, ale również posłuchać obszernych fragmentów nowej płyty wokalistki "B'day".

 • Deja vu Johna Fogerty'ego

  John Fogerty, były wokalista popularnej na przełomie lat 60. i 70. amerykańskiej grupy Creedence Clearwater Revival, przerwał muzyczne milczenie i po sześciu latach nagrał nowy album. "Deja Vu All Over Again" ukaże się na początku września nakładem DreamWorks Records.

 • Tony Scott bez deja vu

  Tony Scott ( "Helikopter w ogniu" , "Wróg publiczny" ) zrezygnował z realizacji filmu "Deja Vu"- poinformował rzecznik prasowy producenta filmu Jerry'ego Brukheimera. Powodem rezygnacji Scotta były "logistyczne problemy" z realizacją filmu w Nowym Orleanie, związane z katastrofą huraganu Katrina.

 • Recenzja Giorgio Moroder "Deja Vu": Maruder Moroder

  .... Zresztą "Deja Vu" zaczyna się tak, że myślałem, iż to David Guetta właśnie zremiksował Technotronic. Ilość wokodera, syntetyzowanych smyczków, basowych natarć powinna odstraszyć tych którzy - nie(...) rozczarowań featuringami. Nie znaczy to, że "Deja Vu" nie ma udanych momentów i odpowiednich wyborów obsadowych. Choć Matthew Koma ze swoim chłopięcym głosem nie brzmi na swoje 28-lat, to "Tempted" jest...

 • Off Plus Camera: Deja vu

  ...natrętnego deja vu. Przecież to jest ocierająca się o plagiat wariacja na temat "Jeziora" ("Un lac") Philippe'a Grandrieux, pokazywanego na ubiegłorocznych Nowych Horyzontach. Fabuła jest właściwie ta...

 • Od Chrystusa do "Deja vu"

  Jim Caviezel, pamiętny Chrystus z "Pasji" Mela Gibsona, w najnowszym filmie Tony'ego Scotta "Déja vu" zgodził się zagrać "czarny charakter".

Dyskusje na temat: deja vu