• Informacje na temat:

  dekoracje

Artykuły na temat: dekoracje
 • Rekordowe dekoracje "Troi"

  Na Malcie kończy się budowa prawdopodobnie największej scenografii współczesnego kina. Dekoracje posłużą do realizacji scen filmu "Troy", realizowanego przez Wolfganga Petersena ( "Gniew oceanu" ). Zdjęcia do obrazu potrwać mają cztery miesiące i realizowane będą na Malcie, w Meksyku i Anglii.

 • Gwiazdy zdradzają szczegóły "Listów do M. 4"

  Trwają zdjęcia do komedii świątecznej "Listy do M. 4". Reżyserem kolejnej odsłony popularnej serii jest Patrick Yoka, a premiera produkcji filmowej TVN zaplanowana została na 4 listopada 2020 roku. W niedzielę, 2 grudnia, filmowcy odwiedzili warszawską Westfield Arkadię, która na potrzeby filmu przybrała świąteczne dekoracje. Byliśmy na planie i podpytaliśmy twórców oraz gwiazdy, czego można...

 • Maja Hyży: Nie wyobrażam sobie spędzać świąt bez mojej rodziny

  ..."U mnie w domu już tak powoli pojawiają się wielkanocne dekoracje. Tak po troszeczku, bo ja jestem zwolenniczką, żeby poczuć te święta, kiedy ten termin jest już bardzo bliski. Nie lubię czuć już dwa miesiące przed Wielkanocą albo tak jak to często bywa w Polsce - trzy miesiące przed Bożym Narodzeniem" - mówi agencji Newseria Lifestyle Maja Hyży , wokalistka. Wokalistka zamierza spędzić...

 • Agnieszka Cegielska: Wierzę w moc naszych myśli

  Pierwszy raz będzie przygotowywać święta w swoim domu. Ugotuje potrawy z przepisów z wydanej niedawno książki, a potem zaprosi rodzinę na spacer, by podziwiać świetlne dekoracje. – To dla mnie magiczny czas i ogromna radość ze spotkania z bliskimi – mówi dziennikarka Agnieszka Cegielska.

 • Powrót meksykańskiego superbohatera

  El Santo, kultowy meksykański superbohater, powraca na ekrany krakowskiego Kina Pod Baranami. A wraz z nim wielkie potwory, tekturowe dekoracje i absurdalne efekty specjalne, czyli wszystko to, co najlepsze w filmach klasy B.

 • Zapętleni. Recykling w "talent shows"

  Dekoracje się zmieniają, a widzowie wciąż oglądają te same twarze w telewizyjnych konkursach talentów. Żądni sławy uczestnicy uzależniają się od telewizyjnego blichtru?

 • Poznaj żądania Rihanny!

  Rihanna wymaga od organizatorów swoich koncertów, by za kulisami znajdowały się dekoracje przedstawiające zwierzęta i nie chce nigdzie widzieć... cekinów - ujawnił współpracownik wokalistki zatrudniony do obsługi trasy.

 • Muzeum "Władcy pierścieni" w Los Angeles

  Kostiumy i dekoracje z filmu "Władca pierścieni", realizowanego na podstawie trylogii fantasy J.J.R. Tolkiena, staną się najprawdopodobniej eksponatami w Los Angeles. Specjalne muzeum, poświęcone twórcy słynnej trylogii, zostanie otwarte w stolicy Kalifornii.

 • "Epizod III": Nowe szczegóły!

  ...dostarczył niezbędnych informacji na temat środowiska akcji i ekipa techniczna przygotowuje już dekoracje, rekwizyty i kostiumy. Aktorzy zjawią się na planie dopiero latem. Koordynator scen...

 • Nie żyje Maciej Putowski, mistrz rekonstrukcji historycznych

  Maciej Putowski, scenograf i dekorator wnętrz, wieloletni członek Stowarzyszenia Filmowców Polskich, zmarł 29 stycznia 2020 roku w Warszawie. Miał 83 lata. Był twórcą wysoko cenionych dekoracji wnętrz w filmach wskrzeszających minione epoki. Współpracował z wybitnymi reżyserami: Wojciechem Jerzym Hasem, Stanisławem Lenartowiczem, Januszem Majewskim, Andrzejem Wajdą, Krzysztofem Zanussim. W 2017 roku otrzymał Nagrodę SFP za wybitne osiągnięcia artystyczne.

Zdjęcia na temat: dekoracje
Wideo na temat: dekoracje
 • Małgorzata Rozenek-Majdan: To był dla nas bardzo dobry i ekscytujący rok, będziemy dobrze go wspominać

  - To jest mój największy sukces, największa radość - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" o swoich dwóch synach Małgorzata Rozenek-Majdan na planie programu "Projekt Lady". Czy ma już gotowe dekoracje świąteczne? (DDTVN/x-news)

 • Czy Anthea Turner sama sprząta swój dom?

  Anthea Turner, prowadząca brytyjską edycję programu "Perfekcyjna Pani Domu, po raz kolejny przyjechała do Polski. - Teraz prowadzimy warsztaty związane ze świętami. Chcemy pokazać Polakom, jak można przybrać stoły, jak zrobić dekoracje - zdradziła Turner. Prezenterka opowiedziała także o nowych projektach i zawirowaniach w swoim życiu oraz o tym, jak sobie z nimi poradziła.  - Postawiono mnie na

 • Małgorzata Rozenek do Polek: Zacznijcie na święta sprzątać już teraz

  Małgorzata Rozenek, pytana jak dobrze przygotować się na święta, dała Polkom jedną radę: Należy rozpocząć jak najwcześniej, najlepiej już teraz! Na ostatnią chwilę można zostawić dekoracje i gotowanie, a w środku tygodnika umyć okna. Co z odpoczynkiem? "Jest przereklamowany" - zażartowała. "Różnie ludzie odpoczywają. Odpoczynek to jest ten moment, kiedy możemy usiąść razem z rodziną

Dyskusje na temat: dekoracje