• Informacje na temat:

  delfiny

Artykuły na temat: delfiny
 • Trójwymiarowe delfiny

  W piątek, 13 czerwca, na ekranach kin Orange IMAX w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Łodzi i Katowicach debiutuje obraz "Delfiny i Wieloryby 3D. Plemiona Oceanów" . Trójwymiarowa opowieść ukazuje fascynujący podwodny świat tych niezwykłych stworzeń.

 • Delfiny w IMAX-ie

  W piątek, 9 maja, na wielkoformatowym ekranie kina Panasonic IMAX, w Cinema City Plaza w Krakowie, debiutuje przepiękna dokumentalna opowieść "Delfiny" . Widzowie filmu odbywają podwodną podróż od olśniewających raf koralowych archipelagu Bahama, do targanych wichrem wybrzeży Patagonii, w towarzystwie ciekawskich delfinów plamistych z Atlantyku, wykazujących zamiłowanie do akrobacji delfinów...

 • Delfiny jako ofiary popkultury

  ...wodą, grają w piłkę, pałaszują rybne przysmaki i szeroko "uśmiechają się" do zachwyconych widzów. Patrząc na taki show, nawet nie przychodzi nam do głowy, że delfiny mogą przez nas cierpieć. Film(...) sposób delfiny stały się ofiarami popkultury, otrzymały etykietkę "uśmiechniętych" zwierzątek, których celem jest zabawianie amerykańskich dzieciaków. Nikt nie zastanawiał się, co może dziać się "za...

 • eM: Delfiny na plażach

  Polska grupa gitarowa eM, znana z przeboju "Tramwaje jak komety", pod koniec czerwca wydała drugą płytę o intrygującym tytule "Taniec skośnookich delfinów". W Gdańsku, z którego pochodzi większość członków zespołu, o delfiny jest dosyć trudno, ale i tak muzycy zachęcają do wizyty na trójmiejskich plażach.

 • Prorok, delfiny i... Jim Carrey

  ...sprawiał, że delfiny pracowały, a widownia telewizyjna się śmiała. Pewnego dnia wszystko się skończyło. "Zatoka delfinów" w reżyserii Louie Psihoyosa opowiada prawdziwą, niewiarygodną historię tajnej misji...

 • Po finale "Mam talent". Przełom i bolączki

  Zwycięstwo Delfiny i Bartka - zakochanych akrobatów - zakończyło piątą edycję "Mam talent". Edycję, którą można nazwać przełomową.

 • Sting przeciwko masakrze delfinów

  Gwiazda rocka Sting chce ratować delfiny, które są brutalnie zabijane w Japonii. "Nie powinno się jeść delfinów" - powiedział wokalista przed koncertem w Japonii.

 • Piróg broni praw zwierząt

  Tancerz i choreograf Michał Piróg, znany jest z działalności na rzecz ochrony praw zwierząt. Ostatnio artysta wsparł kampanię "Lubię delfiny", której celem jest zebranie jak największej liczby podpisów pod petycją adresowaną do Ambasady Japonii w celu zaprzestania masakry delfinów.

 • "Baywatch. Słoneczny patrol" : Piasek w majtkach

  ...z topielcem na rękach, a za nim pojawia się gigantyczny tytuł filmu, nad którym przeskakują delfiny. Trudno o przykład mocniej zaznaczonej ironii.

 • Kraków: Dzień IMAX

  ...11 września w krakowskim IMAX-ie obejrzeć będzie można następujące filmy: "Cybernetyczny Świat" (godz. 9.00, 12.15, 19.00), "Podwodny las" (godz. 10.00, 13.30, 16.45), "Galapagos" (godz. 11.00, 15.30, 17.45, 22.30), "Delfiny" (godz. 14.30), "Wyprawa do niezwykłych jaskiń" (godz. 20.15), "Skrzydła odwagi" (godz. 21.15). A na pierwsze trzy osoby, które prześlą na adres konkursy...

Wideo na temat: delfiny
Dyskusje na temat: delfiny