• Informacje na temat:

  delta goodrem

Artykuły na temat: delta goodrem
 • Delta Goodrem zagra Olivię Newton-John

  W grudniu mają się rozpocząć zdjęcia do biograficznego filmu o Olivii Newton-John. Rolę gwiazdy "Grease" ma zagrać 32-letnia australijska wokalistka Delta Goodrem.

 • Delta Goodrem pokonała raka

  Australijska gwiazda muzyki pop, Delta Goodrem, zagrała w miniony weekend (31.07-1.08) pierwszy od 14 miesięcy koncert. Piosenkarka wygrała walkę z chorobą nowotworową i zdecydowała się powrócić na scenę.

 • Delta Goodrem: Ważniejsza kariera?

  .... Jednym z powodów rozwodu był fakt, że Irlandczykowi zawróciła w głowie australijska piosenkarka Delta Goodrem. Razem spędzili romantyczne świąteczne wakacje w Republice Południowej Afryki, ale niedawno Goodrem oświadczyła, że dla niej najważniejsza jest kariera.

 • Delta Goodrem i "Sąsiedzi"

  Australijska wokalistka Delta Goodrem, która zdobyła popularność za sprawą serial u "Neighbours" ("Sąsiedzi"), wystąpi w specjalnym odcinku tej produkcji. Zostanie on nakręcony z okazji 20. rocznicy całej serii. U jej boku będzie można zobaczyć słynnego aktora Russella Crowe'a ("Gladiator").

 • Delta Goodrem: "Nie zwolniłam mamy!"

  Kilka dni temu w mediach pojawiły się informacje, że australijska wokalistka Delta Goodrem zwolniła swoją mamę z funkcji menedżera. Sama piosenkarka zdecydowanie temu zaprzecza. Dodała jedynie, że wspólnie szukają "odpowiedniej osoby", która reprezentowałaby interesy Delty na świecie.

 • Delta Goodrem, 18-letnia australijska wokalistka i aktorka, ma raka. Chorobę wykryto u niej podczas badań lekarskich, jakim poddała się w ubiegłym tygodniu. Ta wiadomość z pewnością zakłóciła radość z sukcesów, jakie święci na listach przebojów najnowszy album Delty, "Innocent Eyes".

 • Delta Goodrem liczy na rodaków

  ...21-letnia australijska wokalistka Delta Goodrem chyba nie tak sobie wyobrażała sobie przyjęcie przez słuchaczy na Wyspach Brytyjskich. Negatywny odbiór jest spowodowany jej związkiem z Brianem McFaddenem, byłym wokalistą boysbandu Westlife. Piosenkarka z Antypodów liczy, że jej rodacy ocenią ich łaskawiej.

 • Delta Goodrem w diamentach

  W środę, 15 marca, w australijskim Melbourne, odbyło się uroczyste otwarcie Igrzysk Wspólnoty Brytyjskiej. Na imprezie zaśpiewała australijska wokalistka Delta Goodrem. Pierwotnie mówiono, że ma wystąpić jej sławniejsza koleżanka Kylie Minogue, jednak jeszcze nie doszła ona do pełni sił po operacji usunięcia guza piersi.

 • McFadden broni Goodrem

  Presja związana z byciem osobą publiczną dopadła australijską wokalistkę Deltę Goodrem. Dziewczyna Briana McFaddena, byłego członka irlandzkiego boysbandu Westlife, rozpłakała się przed kamerami australijskiej telewizji, kiedy mówiła o negatywnym odbiorze swojej osoby w Wielkiej Brytanii.

 • Nick Jonas i Delta Goodrem już nie są parą

  Po niespełna roku zakończył się związek 27-letniej wokalistki Delty Goodrem i 19-letniego Nicka Jonasa z rodzinnej grupy The Jonas Brothers.