• Informacje na temat:

  delta goodrem plotki

Artykuły na temat: delta goodrem plotki
 • Delta Goodrem: Ważniejsza kariera?

  .... Jednym z powodów rozwodu był fakt, że Irlandczykowi zawróciła w głowie australijska piosenkarka Delta Goodrem. Razem spędzili romantyczne świąteczne wakacje w Republice Południowej Afryki, ale niedawno Goodrem oświadczyła, że dla niej najważniejsza jest kariera.

 • McFadden: Bez oświadczyn

  Pojawiły się pogłoski, że Brian McFadden, były wokalista irlandzkiego boysbandu Westlife, poprosił o rękę swoją obecną dziewczynę, australijską piosenkarkę Deltę Goodrem. Tym informacjom zdecydowanie zaprzeczył sam zainteresowany, mówiąc jedynie, że pewnego dnia "być może" tak uczyni.

 • Brian Mc Fadden znów zakochany?

  Brian McFadden, były członek irlandzkiego boysbandu Westlife, odnalazł szczęście w miłości. Po rozwodzie z Kerry Katoną, byłą wokalistką grupy Atomic Kitten, Irlandczyk spotyka się z australijską wokalistką Deltą Goodrem. Plotka rskie media z Wysp Brytyjskich donoszą, że wspólnie spędzili romantyczne świąteczne wakacje w Republice Południowej Afryki.

 • Bez męża na plecach

  ..., że McFadden spotyka się obecnie z australijską wokalistką Deltą Goodrem. Z obozu związanego z Katoną dochodziły wcześniej informacje, oskarżające Irlandczyka, że to właśnie z nią zdradzał Kerry jeszcze przed rozwodem. W tle padały sugestie, że to Goodrem była jednym z powodów rozstania wokalnego małżeństwa.

 • K. Katona: Narzeczony w domu

  Rozstanie Katony i McFaddena niemal "na żywo" relacjonowały plotka rskie media na Wyspach Brytyjskich. To z nich można było się dowiedzieć o poważnej depresji byłej wokalistki Atomic Kitten, jej zarzutach o zdradę przez McFaddena, a także o nieudanych próbach naprawienia jej relacji z byłym mężem. Ostatecznie McFadden związał się z australijską wokalistką Deltą Goodrem, a Kerry odzyskuje...