• Informacje na temat:

  demi moore bruce

Artykuły na temat: demi moore bruce
 • Bruce Willis wróci do byłej żony Demi Moore?

  Bruce Willis i Demi Moore byli najgorętszą parą w Hollywood i małżeństwem przez 13 lat. Od miesiąca amerykański gwiazdor mieszka w domu byłej żony! Czyżby para znów była razem?

 • Demi Moore i Bruce Willis razem na kwarantannie

  On 20 lat nie są już małżeństwem, ale łączy ich serdeczna relacja. Co więcej, okazuje się, że spędzają razem kwarantannę. Najmłodsza córka Bruce'a Willisa i Demi Moore - Tallulah wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym jej rodzice wygłupiają się przed obiektywem, ubrani w zielono-białe piżamy.

 • Bruce Willis mieszka z Demi Moore?

  Bruce Willis i Demi Moore rozstali się trzynaście lat temu, ale rozumieją się nadal bardzo dobrze. Do tego stopnia, że postanowili znowu... razem zamieszkać pod jednym dachem.

 • Demi Moore napisze biografię?

  Demi Moore pragnie przelać swoje wspomnienia na papier. Jak informuje agent aktorki, gwiazda nosi się z zamiarem napisania biografii.

 • Demi Moore ściga mordercę

  Demi Moore ( "Striptease" ) jest w trakcie prowadzenia ostatecznych rozmów w sprawie występu w thrillerze psychologicznym "Mr. Brooks". Na planie towarzyszyć jej będą Kevin Costner ( "Z ust do ust" ) oraz William Hurt ( "Historia przemocy" ). Reżyserem filmu będzie Bruce Evans ("Kuffs"), a produkcją zajmie się studio MGM.

 • Demi Moore w reklamie

  Demi Moore ("Striptease" "G.I. Jane") będzie kolejną osobistością, która użyczy swego głosu w telewizyjnej reklamie. Seksowny głos byłej żony Bruce'a Willisa będzie można usłyszeć w materiałach reklamujących samochody marki Chevrolet.

 • Śpiewająca Demi Moore?

  Hollywoodzka gwiazda Demi Moore, której ostatnio się nie wiedzie z życiu osobistym z powodu rozstania z mężem Brucem Willisem, postanowiła rzucić się w wir pracy. Chce znowu być gwiazdą pierwszej wielkości, jednak nie jako aktorka, ale piosenkarka.

 • Demi Moore: Pod presją

  Czysta patologia Mimo że Demi Moore skończyła właśnie 50 lat, to jej uroda zaprzecza metryce. I choć krytycy - nie tylko filmowi - zazwyczaj nie zostawiają na niej suchej nitki, zarzucając serię(...) notorycznie nadużywali alkoholu, po którym dochodziło między nimi do kłótni i bijatyk (gdy Demi miała 19 lat jej ojczym popełnił samobójstwo). Moore oparcia nigdy nie znalazła w matce, Virginia znęcała...

 • Demi Moore rezygnuje z kariery?

  Demi Moore, gwiazda filmów "Uwierz w ducha", "Niemoralna propozycja", czy "Striptease", postanowiła przerwać karierę aktorską, by poświęcić więcej czasu swoim córkom. Nie chce bowiem, aby opiekę nad nimi przejął ojciec, Bruce Willis, i jego nowa narzeczona.

 • Bruce Willis mieszka w jednym domu z byłą żoną i obecną żoną

  Po trwającej ponad miesiąc rozłące aktor znów jest razem z żoną Emmą Heming i swoimi dwiema najmłodszymi córkami. Nie widywał się z nimi z powodu pandemii, której wybuch zastał go, gdy odwiedzał swoją byłą żonę, Demi Moore. To właśnie u niej Willis spędzał kwanrantannę. Teraz dołączyła do niego obecna żona z córkami, więc cała patchworkowa rodzina mieszka w jednym domu.

Dyskusje na temat: demi moore bruce