• Informacje na temat:

  demi moore nowy facet

Artykuły na temat: demi moore nowy facet
 • B. Willis: Kocham Demi

  W jednym z niedawno udzielonych wywiadów Bruce Willis ( "Łzy słońca" ) przyznał, że wciąż kocha swoją byłą żonę, Demi Moore ( "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość" ). 50-letni aktor dodał jednak, iż bez problemu zaakceptował nowego partnera 43-letniej Demi, 27-letniego Ashtona Kutchera ( "Efekt motyla" ).

 • Kutcher flirciarzem. A Demi?

  Jakie inne miejsce mogłoby być lepsze dla premiery filmu o pułapkach związanych z poszukiwaniem sławy w Hollywood - niż samo Hollywood? W nowej komedii "Spread" Ashton Kutcher gra główną rolę, cieszącego się powodzeniem kobieciarza, a partnerują mu Anne Heche i Margarita Levieva.

 • Bruce Willis: Specjalista od... kobiet

  W filmach gra na ogół twardych facetów, często zdesperowanych, samotnych policjantów. A prywatnie? Jest całkiem inny - czuły, wrażliwy, sentymentalny, a nawet romantyczny. I nieustannie przystojny!

 • Anna Przybylska: Ubrania były mokre

  Nic tak nie kręci i nie podnieca męskiej publiczności, jak sceny striptizu w wykonaniu atrakcyjnej aktorki. Dziś do grona sław, które na srebrnym ekranie, w rytm muzyki pozbywały się garderoby, dołączyła Anna Przybylska. W "Bilecie na Księżyc", nowej komedii Jacka Bromskiego, aktorka odważnie zagrała tancerkę erotyczną Roksanę.

 • Ashton Kutcher, gwiazdor filmów "Stary, gdzie moja bryka?" , "Nowożeńcy" i serialu "Różowe lata 70.", był najważniejszą osobą podczas uroczystości przyznania nagród Teen Choice Awards 2003. Aktor zgarnął aż cztery wyróżnienia nastoletniej amerykańskiej publiczności, czyli ozdobne deski surfingowe. Najlepszym filmem kinowym ogłoszono obraz "Matrix Reaktywacja" .

 • Ashton Kutcher: Lot w kosmos i ślub

  Zarabia najwięcej ze wszystkich aktorów telewizyjnych i ma miliony fanów. Ale to mu nie wystarcza! Doradza w internecie, działa w polityce, rozwodzi się, planuje ślub oraz... lot w kosmos!