• Informacje na temat:

  demi moore oczy

Artykuły na temat: demi moore oczy
 • Demi Moore wybaczyła Ashtonowi Kutcherowi!

  Demi Moore (51 l.) zapomniała już o zdradach swojego byłego męża, Ashtona Kutchera (36 l.). Nie tylko mu wybaczyła, ale nawet… zaoferowała pomoc przy dziecku!

 • Demi Moore romansuje z 26-latkiem

  Demi Moore po dramatycznym rozstaniu z Ashtonem Kutcherem znów znalazła sobie młodszego od siebie mężczyznę. 50-letnia aktorka imprezowała niedawno z 26-letnim marszandem Vito Schnabelem.

 • Orlando Bloom wpadł w oko Demi Moore!

  Demi Moore (52 l.) zarzuciła sieci na męża Mirandy Kerr.

 • Demi Moore: Pod presją

  Może i nie jest najlepszą aktorką (świadczą o tym zresztą cztery Złote Maliny na jej koncie), ale nikt w latach 90. nie wzbudzał tylu emocji co ona, gdy kolejno: spędzała noc z nieznajomym za milion dolarów, uwodziła żonatego, robiła striptiz i goliła głowę na łyso.

 • Matka upokarzała Demi Moore

  Już wkrótce światło dzienne ujrzy sensacyjna autobiografia Demi Moore , w której gwiazda opisze toksyczne relacje z matką Virginią Guynes. Choć zmarła ona w 1998 r., aktorka do dzisiaj leczy rany z dzieciństwa...

 • Rozwód coraz bliżej?

  Demi Moore jest już po pierwszych konsultacjach z prawnikami w sprawie rozwodu. Gwiazda Hollywood jest ponoć zdruzgotana doniesieniami o zdradach jej męża, Ashtona Kutchera.

 • Będzie rozwód!?

  Demi Moore jest już po pierwszych konsultacjach z prawnikami w sprawie rozwodu. Aktorka jest podobno zdruzgotana doniesieniami o zdradach jej męża, Ashtona Kutchera .

 • Ostatni dzień Berlinale

  Jak branżowy magazyn "Variety" rozpoczyna recenzje festiwalowych filmów? Nie mniej miejsca niż ich artystycznej ocenie poświęca szansom produkcji na światowym rynku filmowym.

 • Bruce Willis nie umiał się całować

  Podobno między Bruce'em i Karen jest bardzo dużo chemii, jednak według Cybil Shepherd (57 l.), z którą Willis zaczynał karierę w serial u "Na wariackich papierach", nie zawsze był z niego taki Casanova jak obecnie. Podobno brakowało mu sporo w dziedzinie całowania, dopóki nie przeszkoliła go Demi Moore (44 l.). "Gdy zaczynaliśmy, całował jak stary wielbłąd. Demi naprawdę nauczyła go, co i jak...

 • "Gorący" J-Lo i George Clooney

  Jennifer Lopez i George Clooney zostali uznani za "najgorętszą" parę Hollywood. Aktorzy zasłużyli sobie na zaszczytne miano rolami w filmie "Co z oczu, to z serca" . Opinię taką wydali uczestnicy ankiety zorganizowanej przez amerykańską stację telewizyjną E!.

Dyskusje na temat: demi moore oczy
 • Re: Demi Moore przerwała milczenie! Była uzależniona!

  "Muj dotyk sprawia że kobieta zapomina o świecie. Karzda zawsze chciała mnie a nie moich pieniendzy. Jestem wysokim brunetem o pienknym ciałku i pienknymi zombkami. Mam niebieskie oczy. O moich oczach krąrzom legendy. Muwiom że sa uwodzicielskie i nie tylko. Gdy jestem na plarzy to nawet mewy mdlejom z wrażenia na muj widok nie muwiąc o kobietach. Nie tylko natura dała mi urode ale takrze rozum

 • Re: Demi Moore przerwała milczenie! Była uzależniona!

  jaka z niej seksbomba? za małe i kaprawe oczy, za małe usta, ogólnie taka sobie latynoamerykańska twarz, żuchwy jak u konia, żylasta szyja, a właściwie jej brak (na łabędzia to ona nie wygląda), najpierw obwisłe, potem silikonowe piersi, przeciętna figura, przeciętne nogi, nieciekawa sylwetka - na pewno byli tacy, którym się podobała, ale seksbomba? seksowna? piękna?