• Informacje na temat:

  demi moore stan zdrowia

Artykuły na temat: demi moore stan zdrowia
 • Demi Moore przedawkowała?

  ...chorobie". Dzień później, 24 stycznia, agent Moore wydał oświadczenie, w którym stwierdził, że to "Demi sama zdecydowała się na skorzystanie z profesjonalnej pomocy z powodu wyczerpania i konieczności poprawy stanu zdrowia". Jak wiadomo, stan ten od czasu listopadowego rozstania z Ashtonem Kutcherem pozostawia wiele do życzenia. Nie jest tajemnicą, że Demi wciąż chudła i topiła smutki w alkoholu...

 • Rok szczytnych celów

  ...funduszy na rzecz walki z analfabetyzmem prowadzonej pod egidą UNICEF, a Ashton Kutcher i Demi Moore w akcję Entertainment Industry Foundation, która pomaga finansowo wybranym instytucjom(...). Jeremy Piven: "Ratowanie zdrowia dzieci to naprawdę szczytny cel. Chciałem zrobić coś w tej materii już od jakiegoś czasu, a ta impreza okazała się dla mnie idealną okazją". AVON tradycyjnie...

 • Demi Moore trafiła do szpitala

  Demi Moore trafiła do szpitala z powodu "wyczerpania". Gwiazda nie może dojść do siebie po rozpadzie małżeństwa z Ashtonem Kutcherem.

 • Demi Moore na kuracji?

  Kryzys aktorki Demi Moore zdaje się być coraz poważniejszy. Po tym jak pod koniec stycznia gwiazda niespodziewanie trafiła do szpitala, amerykańskie media donoszą, że Moore zdecydowała poddać się terapii.

 • Dla roli wszystko?

  By wiarygodnie zagrać swoich bohaterów, gwiazdy poświęcają zdrowie i urodę - drastycznie chudną, tyją, zaczynają palić, poddają się oszpecającej charakteryzacji twarzy... Czy to oznacza, że ograniczenia dla nich nie istnieją?