• Informacje na temat:

  demi moore zabić

Artykuły na temat: demi moore zabić
 • Najbardziej dziwaczne imiona dzieci gwiazd

  Christian Audigier, z miłości do Stonesów, dał na imię swojemu synkowi Rocco Mick Jagger. Miejsce 2. listy. Na podium nie mogło zabraknąć Bruce'a Willisa i Demi Moore (małżeństwo od roku 1987 do 2000), którzy przy każdej następnej córeczce byli coraz bardziej zainspirowani. Rumer Glen to miks pomiędzy "cyganką" a "doliną", podczas gdy Scout Larue pochodzi z powieści Harpera Lee "Zabić drozda". Trio...

 • Kto zabił partnerkę Kutchera?

  Gwiazdor Hollywood - Ashton Kutcher - wkrótce ponownie zmierzy się z koszmarem ze swojej przeszłości. Na początku przyszłego roku ma trafić do sądu sprawa morderstwa jego byłej partnerki - Ashley Ellerin.

 • Aretha Franklin o zabójstwie Kennedy'ego

  Nazywana królową soulu Aretha Franklin wspólnie z Mary J. Blige nagrała piosenkę "Never Gonna Break My Faith", która znajdzie się na ścieżce dźwiękowej filmu "Bobby". Obraz w reżyserii Emilio Esteveza opowiada o morderstwie senatora Roberta Kennedy'ego, brata prezydenta Johna F. Kennedy'ego, także zabitego w zamachu.

 • Przepis na hit? Romans między aktorami

  Jaki jest przepis na udany hit filmowy? Piękna para, wielka tajemnica i efektowna strzelanina. Można także dołożyć romans między aktorami i wszystko doprawić szczyptą skandalu. Efekt gwarantowany!

 • Robert De Niro umiera najczęściej

  Robert De Niro zajął pierwsze miejsce w nietypowym rankingu. Okazuje się, że gwiazdor przez wielu krytyków uważany za jednego z najlepszych współczesnych artystów, jest aktorem najczęściej uśmiercanym na przez reżyserów.