• Informacje na temat:

  demi moore zdjęcia

Artykuły na temat: demi moore zdjęcia
 • Bruce Willis wróci do byłej żony Demi Moore?

  Bruce Willis i Demi Moore byli najgorętszą parą w Hollywood i małżeństwem przez 13 lat. Od miesiąca amerykański gwiazdor mieszka w domu byłej żony! Czyżby para znów była razem?

 • Chłopak Demi Moore zabójcą

  Chłopak Demi Moore, Ashton Kutcher wystąpi w komedii sensacyjnej o pięciu zabójcach.

 • Demi Moore uwodzi striptizera

  Demi Moore, aktorka znana z takich filmów, jak "Striptiz" czy "Niemoralna propozycja", przygotowuje się do nowej produkcji. W obrazie "Magic Mike" hollywoodzka gwiazda zagra kobietę w średnim wieku, która uwodzi młodego mężczyznę.

 • Demi Moore ściga mordercę

  Demi Moore ( "Striptease" ) jest w trakcie prowadzenia ostatecznych rozmów w sprawie występu w thrillerze psychologicznym "Mr. Brooks". Na planie towarzyszyć jej będą Kevin Costner ( "Z ust do ust" ) oraz William Hurt ( "Historia przemocy" ). Reżyserem filmu będzie Bruce Evans ("Kuffs"), a produkcją zajmie się studio MGM.

 • Demi Moore i Bruce Willis razem na kwarantannie

  On 20 lat nie są już małżeństwem, ale łączy ich serdeczna relacja. Co więcej, okazuje się, że spędzają razem kwarantannę. Najmłodsza córka Bruce'a Willisa i Demi Moore - Tallulah wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym jej rodzice wygłupiają się przed obiektywem, ubrani w zielono-białe piżamy.

 • Demi Moore w "Aniołkach Charliego 2"!

  Demi Moore, jedna z największych gwiazd kina pierwszej połowy lat 90. ( "Uwierz w ducha" , "Żona rzeźnika" , "Niemoralna propozycja" ), wraca na ekran! Aktorka jest bliska podpisania umowy z producentami filmu "Aniołki Charliego 2: Halo". W sequelu przebojowej opowieści "Aniołki Charliego" Demi Moore ma zagrać "czarny charakter".

 • Demi Moore wraca do gry

  Demi Moore ( "W sieci" , "G.I. Jane", "Striptease" ), która bezskutecznie stara się wrócić do czasów, kiedy była najlepiej zarabiającą aktorką w Hollywood, zostanie bohaterką thrillera "Half Light". Gwiazda wiąże z tą produkcją duże nadzieje - to jej pierwsza główna rola od kilku lat.

 • Demi Moore u buddyjskich mnichów

  Demi Moore po rozwodzie z Ashtonem Kutcherem zamknęła za sobą kolejny rozdział w życiu. W poszukiwaniu motywacji na dalsze lata aktorka udała się do buddyjskich mnichów żyjących w klasztorze w Indiach. Szuka tam odpowiedzi na pytanie: "co dalej?".

 • Demi Moore i Billy Porter walczą z dyskryminacją osób cierpiących na zaburzenia psychiczne

  Hollywoodzkie gwiazdy postanowiły dołączyć do kampanii mającej na celu walkę z piętnowaniem osób zmagających się z problemami natury psychicznej. Kampania zorganizowana przy wsparciu organizacji National Alliance on Mental Illness jest związana z obecnym kryzysem zdrowia psychicznego wśród młodzieży. „Czas położyć kres dyskryminacji” – mówi zaangażowana w akcję Demi Moore.

 • Nieskazitelni Caine i Moore

  Michael Caine ( "Prognoza na życie" , "Alfie" ) i Demi Moore ( "Uwierz w ducha" , "Stiptease" ) zagrają w dramacie "Flawless" - poinformował seriws "Variety". Film wyreżyseruje Michael Radford ( "10 minut później: Wiolonczela" , "Blue Iguana" ). Zdjęcia rozpoczną się 26 marca w Londynie.

Dyskusje na temat: demi moore zdjęcia