• Informacje na temat:

  denerwują

Artykuły na temat: denerwują
 • Robert Górski: Denerwują mnie przekleństwa

  Przed występami ma tremę, ale to ten typ stresu, za którym tęskni.

 • Recenzja Toto "XIV": Od przybytku głowa nie boli

  Choć nie brak "XIV" najcięższych grzechów prog rocka, tego albumu nie da się nie lubić. No nie da.

 • Denerwują ją dziennikarze

  Ceniona aktorka Anna Dymna mówi, że nie chce być "opiniotwórcza" i irytują ją dziennikarze, którzy żądają od niej opinii na różne, czasami dziwne tematy.

 • Recenzja Nneka "My Fairy Tales": Afryka i trochę laserów

  Nneka przypomina, że wywodzi się z Afryki, zaś sercem była zawsze blisko Jamajki. Pamięta przy tym który mamy rok i jak szerokie grono odbiorców musi usatysfakcjonować. Ten kompromis nie jest zgniły.

 • Przyjaciółki

  Ankę coraz bardziej denerwują współpracownicy z kancelarii. Czuje, że nie spełnia się jako prawniczka. Postanawia więc zapisać się na kurs dla stewardess....

 • Recenzja Mama Selita "Materialiści": Mama nie wychowa bezstresowo

  Powitajcie dezetera ze świata funku. Ma kły, ma pazury, ma więcej emocji.

 • Barwy szczęścia

  Basia i Zenek denerwują się pierwszym dniem w szkole małego Jasia. Przestraszony chłopiec wyrywa się Grzelakowej na korytarzu i zaczyna uciekać. Lidkę...

 • Jedi denerwują statystyków

  Ponad 70 tysięcy osób, podczas corocznego spisu ludności, po raz kolejny zdezorganizowało pracę Australijskiego Biura Statystycznego, wpisując w rubryce "wyznawana religia" hasło "Jedi". Urzędnicy podali, iż 0,37% australijskiej populacji (dokładnie 70 tysięcy 509 osób) na pytanie o wiarę, wskazało przekonania właściwe rycerzom Jedi.

 • Michele Moran: W domu nie gotuję. Idę zjeść do konkurencji

  Michel Moran (52 l.) od 2004 roku jest szefem kuchni i właścicielem jednej z warszawskich restauracji. Nie kryje, że najbardziej denerwują go klienci, którzy tuż przed podaniem posiłku wychodzą na zewnątrz na papierosa. Sam pali, jednak tego typu zachowań nie pochwala. A co sądzi o kulinarnych gustach Polaków?

 • Bob Geldof: "Denerwują mnie niepowodzenia"

  Bob Geldof, irlandzki muzyk i wokalista, do dzisiaj nie może spać spokojnie z powodu kilku niepowodzeń, których doznał jako biznesmen. Największym z nich okazało się dla niego stworzenie od zera telewizji muzycznej, na kształt nadającej kiedyś w Polsce Atomic TV, której zresztą był udziałowcem.

Zdjęcia na temat: denerwują
Wideo na temat: denerwują
 • "Na Wspólnej": Odcinek 2799.

  Olszewska widzi, że Roman się stacza – zmusza go do wizyty u terapeuty. Ten każe Hofferowi zrobić listę rzeczy, które go denerwują. Roman ją pisze – na czele jej jest… Honorata! Przypadkiem żona czyta listę Hoffera…

 • Rafał Maserak o ciąży partnerki. Zbiera gratulacje

  Ostatnio media informowały, że partnerka Rafała Maseraka Małgorzata Lis spodziewa się dziecka. Tancerz stwierdził, że takie plotki go denerwują, ale musi się z nimi pogodzić. Opublikował wymowne zdjęcie na Instagramie, które skomentował: "Jestem w ciąży, ale spożywczej". Taki żart nie pomógł, ponieważ Rafał wciąż otrzymuje gratulacje od znajomych. (WideoPortal/x-news)

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1809.

  Basia i Zenek denerwują się pierwszym dniem w szkole małego Jasia. Przestraszony chłopiec wyrywa się Grzelakowej na korytarzu i zaczyna uciekać. Lidkę nachodzi znajomy z dawnych lat, Plaskota, bandyta, który strzelał do Radka. Mężczyzna chce się upewnić się, że chłopak nic nie pamięta. Tymczasem Morawski zaczyna nabierać wątpliwości czy to Grzegorz go postrzelił. Witek opowiada ojcu o spotkaniu

Dyskusje na temat: denerwują