• Informacje na temat:

  deneuve

Artykuły na temat: deneuve
 • Catherine Deneuve: Muza wielu reżyserów

  ..."Gdybym nie wyglądała, jak wyglądam, nigdy nie dostałabym angażu w filmie" - zwykła mawiać Catherine Deneuve. Wielka francuska gwiazda filmowa, choć ma już skończone 76 lat, nie zwalnia ani chwili. Już 6 marca na ekrany polskich kin trafi film "Prawda", w którym gra główną rolę.

 • "Prawda": Oda do Catherine Deneuve

  Andrzej Wajda zwykł mawiać, że kluczem do sukcesu filmu jest - obok pomysłu - dobór obsady. "Prawda" jest tego doskonałym przykładem. To właśnie dzięki dwóm głównym gwiazdom: Catherine Deneuve i Juliette Binoche - dzieło Hirokazu Kore-edy wybrzmiewa tak mocno i intrygująco zarazem.

 • Catherine Deneuve w szpitalu

  Francuska aktorka Catherine Deneuve "doznała bardzo ograniczonego, a więc odwracalnego, udaru niedokrwiennego" mózgu - poinformowała w środę rodzina artystki w komunikacie przekazanym agencji AFP przez agentkę Claire Blondel.

 • Catherine Deneuve: Znalazła męża, pozując do "Playboya"

  ..."Zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Lecz pozowanie dla 'Playboya' to chyba jedyna rzecz, jakiej w życiu żałuję. Już przy drugim spotkaniu z chłopakiem, który potem został moim mężem, byłam zupełnie naga" - wspominała po latach Catherine Deneuve.

 • Catherine Deneuve z córką w jednym filmie

  W swoim najnowszym filmie "Pamiątki Claire Darling", Catherine Deneuve zagrała z córką, Chiarą Mastroianni. Chiara to owoc jej związku z legendarnym włoskim aktorem, Marcello Mastroiannim.

 • Bardot krytykuje Deneuve

  Symbol seksu lat 50. i 60., dziś 76-letnia dama pozostaje wierna sobie. Brigitte Bardot, zagorzała obrończyni zwierząt, nie szczędzi słów krytyki Catherine Deneuve za noszenie futer.

 • Mężczyźni Catherine Deneuve

  ...22 października Catherine Deneuve skończyła 70. lat. To dobry moment na wszelkiego rodzaju podsumowania. Gdy chodzi o sprawy sercowe, aktorce nie było dane spędzić życia u boku jednego mężczyzny. Wśród jej wybranków byli m.in. słynni reżyserzy, aktor i fotograf.

 • Catherine Deneuve sprzedaje garderobę od Saint Laurenta

  Francuska aktorka Catherine Deneuve, która właśnie skończyła 75 lat, postanowiła zlicytować ubrania od swojego ulubionego projektanta Yves Saint Laurenta. Projektant był jej bliskim przyjacielem a Deneuve była jedną z jego muz.

 • ​Catherine Deneuve: Łatwiej się starzeć w Europie niż w Hollywood

  W tym roku Catherine Deneuve skończy 76 lat. Francuska ikona piękna przyznaje, że nie używa botoksu. Jej zdaniem łatwiej się starzeć w Europie niż Hollywood, choćby dlatego, że dojrzałe aktorki mają tu więcej szans, by realizować się w swoim zawodzie.

 • Zdesperowana Catherine Deneuve

  Francuska aktorka Catherine Deneuve desperacko pragnie zagrać w filmach laureatów Oscara - Martina Scorsese i Francisa Forda Coppoli.

Zdjęcia na temat: deneuve
Wideo na temat: deneuve
 • Catherine Deneuve w gronie Francuzek, które podpisały list otwarty broniący prawa mężczyzn do podrywania. Autorki uważają, że na fali ostatnich oskarżeń o molestowanie cierpią niewinni przedstawiciele płci przeciwnej. Dodają, że akcja #MeToo stała się polowaniem na czarownice i zagraża wolności seksualnej. Podkreśliły również, że o ile gwałt jest zbrodnią, to flirt już nie. List opublikowany

 • "Z miłości do gwiazd"

  "Z miłości do gwiazd" (Mes Stars et moi) to francuski humor w najlepszym wydaniu. W roli głównej zobaczymy Kada Merada ("Jeszcze dalej niż północ"), a u jego boku największe gwiazdy francuskiego kina: Catherine Deneuve i Emmanuelle Béart, które po filmie "8 Kobiet" po raz kolejny pojawiły się razem na wielkim ekranie. "Z miłości do gwiazd" to komedia o wielkim fanie kina, który nieustannie

Dyskusje na temat: deneuve