• Informacje na temat:

  denise richards plotki

Artykuły na temat: denise richards plotki
 • Charlie Sheen jednak żyje

  Była żona Charliego Sheena - Denise Richards - oficjalnie zdementowała krążące w Internecie doniesienia o tym, że aktor zmarł w niedzielę w wyniku wypadku na snowboardzie.

 • Gwiazda adoptowała córeczkę

  Denise Richards po raz trzeci została mamą. Aktorka adoptowała córkę.

 • Heather Locklear: Życie jak serial

  Od ponad 30 lat jest ikoną telewizji. Jednak ostatnio to skandale a nie nowe role przynoszą jej rozgłos. plotki ucina krótko: - Może kiedyś o tym napiszę. jesteśmy pewni, że historia jej życia to świetny temat na książkę...

 • Charlie Sheen nie żyje? Plotka!

  Była żona Charliego Sheena - Denise Richards - oficjalnie zdementowała krążące w internecie doniesienia o tym, że aktor zmarł w niedzielę w wyniku wypadku na snowboardzie. Richards zapewniła na Twitterze, że Sheen żyje i ma się dobrze.

 • Alfabet "Melrose Place"

  ...życie samej Locklear mogłoby posłużyć za scenariusz serialu. Rozwód z Richie’em Samborą po 13 latach małżeństwa (04.2007 r., zdradził ją z jej przyjaciółką Denise Richards), nieudana próba samobójcza...

 • Poślubiłaby skandalistę jeszcze raz

  Mimo burzliwego rozstania i późniejszej walki o prawo do opieki nad dziećmi, Denise Richards nie żałuje, że poślubiła Charliego Sheena. Deklaruje, że zrobiłaby to jeszcze raz.

 • Bon Jovi: Gitarzysta do wzięcia

  W ostatnim czasie plotkarskie media z Ameryki chętnie rozpisują się o życiu uczuciowym Richiego Sambory (47 l.), gitarzysty grupy Bon Jovi. Związane to jest z jego rozwodem z aktorką Heather Locklear (45 l.) i domniemanym romansie z Denise Richards (35 l.), byłą dziewczyną Bonda z filmu "Świat to za mało". Jednak sam gitarzysta powiedział, że jest obecnie "do wzięcia i gotowy do imprezowania".

 • Bon Jovi: Romans powodem rozwodu?

  Richie Sambora, 47-letni gitarzysta grupy Bon Jovi, przekonuje, że jego obecny związek z aktorką Denise Richards (35 l.), nie był powodem jego niedawnego rozwodu z Heather Locklear (45 l.), gwiazdą serial u "Dynastia". Pojawiły się bowiem pogłoski, że rockman spotykał się z Richards jeszcze w czasie trwania małżeństwa.

 • Bon Jovi: Gitarzysta chce ślubu

  Na początku roku w atmosferze skandalu rozpoczął się związek Richie Sambory (47 l.), gitarzysty rockowej grupy Bon Jovi, i aktorki Denise Richards (35 l.), byłej dziewczyny Bonda z filmu "Świat to za mało". W tym czasie kończyły się ich głośno komentowane małżeństwa z aktorami Heather Locklear i Charlie Sheenem. Muzyk uznał, że kontrowersje wokół jego nowego związku ucichły i obecnie na poważnie

 • Plotkarskie podsumowanie 2011 roku

  Głośne rozstania, rozwody po kilkunastu latach związku, nowe miłości, zaręczyny i śluby oraz wysyp dzieci gwiazd. Czym żył plotkarski światek w 2011 roku?

Wideo na temat: denise richards plotki
 • Uśpieni

  Ta historia wydarzyła się naprawdę. Charyzmatyczny profesor uniwersytecki Coupland (Jared Harris), którego metody pracy wzbudzają wiele kontrowersji, zachęca swoich studentów do udziału w niebezpiecznym eksperymencie. Ich wspólne działanie ma doprowadzić do stworzenia poltergeista, co według teorii Couplanda jest możliwe, gdy skumuluje się odpowiednią ilość negatywnej ludzkiej energii. Wkrótce przekonują się, że nie wolno igrać ze zjawiskami paranormalnymi.

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.