• Informacje na temat:

  denise richards z córkami

Artykuły na temat: denise richards z córkami
 • Reality show o życiu gwiazdy

  W lipcu stacja E! Entertainment rozpocznie emisję drugiej serii reality show "Gorzkie życie Denise Richards".

 • Charlie Sheen nie żyje? Plotka!

  Była żona Charliego Sheena - Denise Richards - oficjalnie zdementowała krążące w internecie doniesienia o tym, że aktor zmarł w niedzielę w wyniku wypadku na snowboardzie. Richards zapewniła na Twitterze, że Sheen żyje i ma się dobrze.

 • Powiększyła biust, teraz żałuje

  Aktorka Denise Richards, dziewczyna Jamesa Bonda, w filmie "Świat to za mało" z Piercem Brosnanem jako agentem 007, żałuje, że powiększyła sobie biust, gdy była nastolatką. Dziś ocenia, że przez ten zabieg, wpędza w kompleksy swoje córki.

 • Zdewastował hotelowy pokój. Znowu!

  Charlie Sheen po raz kolejny w ostatnim czasie nie potrafił poskromić swojej agresji i zdemolował pokój hotelowy w Nowym Jorku. Gwiazdor spędzał tam weekend wraz ze swoją byłą żoną Denise Richards oraz córkami - Sam i Lolą.

 • Bon Jovi: Gitarzysta do wzięcia

  W ostatnim czasie plotkarskie media z Ameryki chętnie rozpisują się o życiu uczuciowym Richiego Sambory (47 l.), gitarzysty grupy Bon Jovi. Związane to jest z jego rozwodem z aktorką Heather Locklear (45 l.) i domniemanym romansie z Denise Richards (35 l.), byłą dziewczyną Bonda z filmu "Świat to za mało". Jednak sam gitarzysta powiedział, że jest obecnie "do wzięcia i gotowy do imprezowania".

 • Bon Jovi: Nowa narzeczona gitarzysty?

  Informowaliśmy już, że Richard Sambora (47 l.), gitarzysta amerykańskiej grupy Bon Jovi, rozwodzi się z żoną Heather Locklear (45 l.), aktorką znaną przede wszystkim z serial u "Dynastia". Tymczasem w ostatni weekend, rockman spotkał się Denise Richards (35 l.), byłą żoną aktora Charlie Sheena. W restauracji pod Los Angeles spędzili urocze chwile, obejmując się i całując.

 • Bon Jovi: Gitarzysta chce ślubu

  Na początku roku w atmosferze skandalu rozpoczął się związek Richie Sambory (47 l.), gitarzysty rockowej grupy Bon Jovi, i aktorki Denise Richards (35 l.), byłej dziewczyny Bonda z filmu "Świat to za mało". W tym czasie kończyły się ich głośno komentowane małżeństwa z aktorami Heather Locklear i Charlie Sheenem. Muzyk uznał, że kontrowersje wokół jego nowego związku ucichły i obecnie na poważnie...

 • Suri Cruise rządzi światem?

  ...rapera Kevina Federline'a) 10. Sam Sheen (córka Charliego Sheena i jego byłęj żony Denise Richards).

 • Bon Jovi: Gitarzysta po rozwodzie

  ...rozstania był romans gitarzysty z inną aktorką, Denise Richards (36 l., "Świat to za mało"), w dodatku do niedawna najlepszą przyjaciółką Locklear. Muzyk stanowczo zaprzeczał, twierdząc, że jego związek z Richards rozpoczął się już po rozstaniu z żoną. Dodajmy, że Richie Sambora i Heather Locklear mają 9-letnią córkę Avę Elizabeth. Zobacz teledyski Bon Jovi na stronach INTERIA.PL.

 • Uniknął więzienia! Teraz odwyk

  ...serialu "Dwóch i pół" trafił nawet na kilka godzin do aresztu. Sheen i Mueller są małżeństwem od maja 2008 roku. Ze związku z Denise Richards znany z "Wall Street" i "Plutonu" aktor ma jeszcze dwie...