• Informacje na temat:

  dennis quaid

Artykuły na temat: dennis quaid
 • Dennis Quaid w Alamo

  Na planie filmu "Alamo" spotkają się ponownie reżyser John Lee Hancock i aktor Dennis Quaid ( "Męska gra" , "Traffic" ), którzy współpracowali ostatnio nad dramatem "The Rookie" . Zdjęcia do pechowej produkcji mają rozpocząć się w styczniu przyszłego roku. "Alamo" od dłuższego czasu borykało się z problemami realizacyjnymi.

 • Dennis Quaid: Gigantyczna powódź

  Dennis Quaid ( "Daleko od nieba" , "Męska gra" , "Częstotliwość" ), bohater widowiskowej produkcji "Pojutrze" , apeluje: "Szanujmy przyrodę i żyjmy w zgodzie z naturą". Najnowszy film Rolanda Emmericha, autora głośnego katastroficznego obrazu z 1996 roku "Dzień niepodległości" , tym razem bardzo sugestywnie pokazuje, że światu zagraża nowa epoka lodowcowa.

 • Dennis Quaid lotnikiem

  Dennis Quaid ( "Traffic" , "Częstotliwość" ) przypuszczalnie wystąpi w nowej wersji filmu "The Flight of the Phoenix". Nakręcony w 1965 przez Roberta Aldricha obraz był opowieścią o grupie ludzi, których samolot roztrzaskał się na Saharze. Za kamerą remake'u stanie John Moore ( "Za linią wroga" ).

 • Dennis Quaid w stylu country

  Dennis Quaid ( "Daleko od nieba" , "Alamo" , "Pojutrze" ) w najbliższych planach ma realizację filmu "Shame on You", który będzie biografią Spade'a Cooley'a. Quaid napisze także scenariusz opowieści oraz zajmie się reżyserią obrazu. Będzie to jego debiut w roli twórcy filmu fabularnego.

 • Dennis Quaid walczy z pogodą

  Dennis Quaid ( "Męska gra" , "Częstotliwość" ) prowadzi negocjacje w sprawie występu w głównej roli w wysokobudżetowym filmie akcji "The Day After Tomorrow", który dla studia 20th Century Fox przygotowuje Roland Emmerich.

 • Quaid zakochany w Russo

  Rene Russo ( "Dorwać małego" , "Showtime" ) i Dennis Quaid ( "Pojutrze" , "Męska gra" ) będą bohaterami komedii "Yours, Mine and Ours". Film powstanie w wytwórni Paramount Pictures, a premiera przewidziana jest na listopad 2005 roku.

 • Quaid nie rezygnuje z Nowego Orleanu

  Dennis Quaid ( "Pojutrze" , "Daleko od nieba" ) wyznał, że zamierza opóźnić produkcję swojego najnowszego filmu "Shame On You", tak aby można go było, jak pierwotnie planowano, nakręcić w Nowym Orleanie.

 • Quaid i Haysbert obok Moore

  Dennis Quaid ( "Częstotliwość" , "Męska gra" ) i Dennis Haysbert ( "Zagubione seria" , "Miłość i koszykówka" ) kończą negocjacje dotyczące swego występu u boku Julianne Moore ( "Hannibal" , "Ewolucja" ) w filmie "Far From Heaven", nad którym pracuje scenarzysta i reżyser Todd Haynes ("Idol").

 • Malkovich i Quaid w "Batmanie"?

  John Malkovich ( "Niebezpieczne związki" , "Johnny English" ) i Dennis Quaid ( "Częstotliwość" , "Daleko od nieba" ) być może wystąpią w filmie "Batman: Intimidation Game". Obaj aktorzy spotkali się z reżyserem opowieści, Christopherem Nolanem ( "Memento" , "Bezsenność" ). Zdjęcia do projektu mają ruszyć na początku 2004 roku.

 • Kłopoty Dennisa Quaida

  Dennis Quaid ( "Częstotliwość" , "Traffic" , "Daleko od nieba" ) rozważa przyjęcie głównej roli w filmie "Synergy". Obraz będzie historią człowieka w średnim wieku zmagającego się z problemami rodzinnymi i zawodowymi. Za kamerą stanie Paul Weitz, współtwórca filmów "American Pie" , "Spadaj na Ziemię!" i "Był sobie chłopiec" .

Zdjęcia na temat: dennis quaid