• Informacje na temat:

  denzel washington producent

Artykuły na temat: denzel washington producent
 • "Chirurdzy": Premiera 12. sezonu serialu na FOX

  ...nie zawsze ma pozytywny wpływ na ich prywatne losy i walkę o osobiste szczęście. Czy wiesz, że: Do twórców najnowszego sezonu "Grey’s Anatomy: Chirurdzy" dołącza Denzel Washington, tym razem nie przed, a za kamerą. Dwukrotny laureat Oscara zrealizuje jeden z odcinków serialu. Washington ma już na swoim koncie debiut reżyserski. W 2002 zrealizował film fabularny "Antwone Fisher...

 • Cassavetes reżyseruje Washingtona

  Denzel Washington ( "John Q" , "Człowiek w ogniu" ) zagra główną rolę w filmie Nicka Cassavetesa ( "Pamiętnik" ), "Steinbeck's Point of View". Wbrew tytułowi, produkcja nie będzie biografią amerykańskiego pisarza Johna Steinbecka, a scenariusz nie jest oparty na jego prozie.

 • Will Smith najcenniejszym aktorem

  Angelina Jolie - wszyscy uzyskali po 9,89 pkt. Na kolejnych pozycjach znaleźli się Tom Hanks, George Clooney, Denzel Washington oraz Matt Damon. Pierwszą dziesiątkę najcenniejszych aktorów zamyka Jack(...)"Forbes" poprosił 150 przedstawicieli branży rozrywkowej na całym świecie, m.in. reżyserów, producentów oraz właścicieli wypożyczalni filmów DVD, aby ocenili ponad 1400 hollywoodzkich aktorów pod...

 • Denzel Washington o wojnie w Iraku

  Aktor Denzel Washington będzie producentem i prawdopodobnie odtwórcą roli w filmie, którego scenariusz powstał na podstawie zapisków żołnierza zabitego w Bagdadzie.

 • Denzel Washington reżyseruje

  Denzel Washington ( "John Q" , "Człowiek w ogniu" ) zasiądzie na fotelu reżysera filmu opowiadającego o życiu Sammy'ego Davisa Jr., jednej z najbardziej znanych postaci przemysłu rozrywkowego lat 50. ubiegłego wieku.

 • Nowy film Roberta Zemeckisa

  Robert Zemeckis ("Beowulf") wyreżyseruje dla wytwórni Paramount nowy film "Flight". Będzie to pierwszy po ponad 10 lat nieanimowany film amerykańskiego twórcy.

 • "John Q." już w polskich kinach

  Dramat "John Q." , z tegorocznym zdobywcą Oscara Denzelem Washingtonem w roli głównej, wchodzi w piątek, 24 maja, na ekrany polskich kin. Jest to opowieść o człowieku, robiącym wszystko, aby uratować syna, który wymaga natychmiastowego przeszczepu serca.

 • Washington o "Antwone Fisher"

  Wydanie DVD filmu "Antwone Fisher" w reżyserii Denzela Washingtona obfituje w wiele ciekawych materiałów dodatkowych. W specjalnie przygotowanych filmach dokumentalnych twórca opowiada o między innymi o przygotowaniach do realizacji przejmującego dramatu. W R1 "Antwone Fisher" zadebiutował 20 maja.

 • Efekty specjalne Denzela Washingtona

  Laureat Oscara Denzel Washington ( "Człowiek w ogniu" , "Dzień próby" ) zdradził, że po raz kolejny zamierza stanąć po drugiej stronie kamery. Za efekty specjalne do "The Great Debaters" odpowiedzialny ma być twórca 'Władcy Pierścieni" i "King Konga" - Peter Jackson.

 • Nagrody dla Denzela Washingtona

  Zarówno Gildia Producentów Amerykańskich (Producers Guild of America), jak i Amerykańskie Stowarzyszenie Krytyków Filmowych (Broadcast Film Critics Assn.) postanowiły uhonorować reżyserski debiut Denzela Washingtona, obraz "Antwone Fisher". Film od Gildii Producentów Amerykańskich otrzyma wyróżnienie Stanley Kramer Award, natomiast od Stowarzyszenia Krytyków Filmowych - nagrodę Prudential

Wideo na temat: denzel washington producent
 • Księga ocalenia

  Film producentów trylogii "Matrix". Budżet filmu wyniósł 85 milionów dolarów. Świetny Denzel Washington ("American Gangster", "Deja Vu") i genialny Gary Oldman ("Mroczny rycerz"', "Piąty element") jako śmiertelni wrogowie w walce o ocalenie ludzkości! Rok 2044. Postapokaliptyczny krajobraz zniszczonej Ameryki przemierza Eli (Denzel Washington) - samotnik i wolny strzelec. Mężczyzna jest w posiadaniu tajemniczej księgi, w której znajduje się "klucz" i wiedza niezbędna do ocalenia ludzkości....

 • Niepowstrzymany

  Spektakularny film akcji w reżyserii mistrza gatunku Tony'ego Scotta ("Metro strachu", "Deja vu", "Gliniarz z Beverly Hills II"). Dwukrotny laureat Oscara Denzel Washington ("Dzień próby", "Chwała") w roli pracownika kolei, który usiłuje zapobiec grożącej skażeniem na ogromną skalę katastrofie pociągu towarowego, wiozącego trujące i wybuchowe chemikalia. W pozostałych rolach: Chris Pine ("Star Trek") i Rosario Dawson ("Death Proof").

 • Metro strachu

  W filmie "Metro strachu", Denzel Washington gra rolę nowojorskiego kontrolera ruchu metra Waltera Garbera. Jego spokojna na co dzień praca pewnego dnia zostaje wywrócona do góry nogami za sprawą zuchwałego porwania jednego z pociągów. W trzymającym w napięciu obrazie zobaczymy Johna Travoltę jako Rydera, przestępcę będącego mózgiem całej operacji i stojącego na czele uzbrojonego gangu gotowych na wszystko bandytów. Postawione przez nich ultimatum to oczywiście wysoki okup, który ma być...