• Informacje na temat:

  depardieu rosja

Artykuły na temat: depardieu rosja
 • Depardieu zameldowany w Rosji

  Francuski aktor Gerard Depardieu, który niedawno otrzymał rosyjskie obywatelstwo, będzie zameldowany w swojej nowej ojczyźnie przy ulicy Demokratycznej - poinformowała w czwartek, 21 lutego, rosyjska państwowa telewizja Pierwyj Kanał.

 • Gerard Depardieu restauratorem?

  Gerard Depardieu, który w sobotę, 23 lutego, oficjalnie zameldował się w swojej nowej ojczyźnie, Rosji, zamierza otworzyć tam restaurację. Ma ona powstać w Sarańsku, gdzie aktor jest zameldowany przy ulicy Demokratycznej.

 • Gerard Depardieu pokłócił się z Putinem?

  Czy Gerard Depardieu pokłócił się z Władimirem Putinem? To pytanie stawiają francuskie media po tym, jak filmowy gwiazdor ogłosił, że zamierza przenieść się na stałe do Algierii. Wcześniej przyjął on rosyjskie obywatelstwo, by uciec przed wysokimi podatkami we Francji.

 • Depardieu dziękuje Putinowi

  W liście opublikowanym w czwartek przez rosyjską telewizję francuski aktor Gerard Depardieu oznajmił, że zwracał się o paszport rosyjski i cieszy się, że tę prośbę spełniono; podkreśla swą sympatię do Władimira Putina i nazywa Rosję "wielką demokracją".

 • Gerard Depardieu zagra Józefa Stalina

  Gerard Depardieu, francuski aktor mający obywatelstwo rosyjskie, zagra rolę sowieckiego dyktatora Józefa Stalina w filmie reżyserowanym przez Fanny Ardant - poinformował we wtorek magazyn "Variety".

 • Putin przyznał obywatelstwo Depardieu

  Prezydent Władimir Putin podpisał dekret o przyznaniu rosyjskiego obywatelstwa aktorowi Gerardowi Depardieu - podał 3 stycznia ITAR-TASS. Gwiazdor groził ostatnio, że zrzeknie się francuskiego paszportu po podniesieniu podatków dla najbogatszych we Francji.

 • Depardieu zasiada do stołu

  ..."Aby dobrze zjeść, należy jeść we dwoje albo we troje" - w wywiadzie dla tygodnika "Le Figaro Magazine" Gerard Depardieu opowiada o swoim podejściu do gastronomii i swoich gustach kulinarnych.

 • Depardieu: Nie uciekam przed sądem

  Francuski aktor Gerard Depardieu zapewnił 8 stycznia, że jest gotów stawić się przed sądem we Francji w dowolnym terminie. Tego samego dnia aktor, który przebywa w Czarnogórze, nie pojawił się na rozprawie w Paryżu, gdzie miał odpowiadać za jazdę po pijanemu.

 • Gerard Depardieu otrzymał 5-letni zakaz wjazdu na Ukrainę

  Służba Bezpieczeństwa Ukrainy (SBU) zakazała francuskiemu aktorowi Gerardowi Depardieu wjazdu na Ukrainę przez pięć lat - poinformowała we wtorek rzeczniczka SBU Ołena Hitlanska. Decyzja zapadła na podstawie rekomendacji ukraińskiego resortu kultury.

 • Na kogo głosował Gerard Depardieu?

  Francuski aktor Gerard Depardieu, który od 2013 roku jest obywatelem Rosji, oddał głos w wyborach prezydenckich w lokalu wyborczym w ambasadzie Rosji w Paryżu - podała w niedzielę, 18 marca, ambasada na swoim Twitterze.

Zdjęcia na temat: depardieu rosja