• Informacje na temat:

  depardieu syn

Artykuły na temat: depardieu syn
 • Zmarł Andrzej Wajda

  ...od 1948 do 1952 roku. Andrzej Wajda urodził się 6 marca 1926 roku w Suwałkach. Jego ojciec, Jakub, oficer Wojska Polskiego, zginął w Katyniu. Chciał, by syn służył w armii. W 1939 roku przyszły(...). nakręcony we Francji "Danton" (1983), na podstawie "Sprawy Dantona" Stanisławy Przybyszewskiej, w którym główne role zagrali Gerard Depardieu i Wojciech Pszoniak. W 1998 r. artysta przeniósł na...

 • Gerard Depardieu zabił dwa lwy

  Gerard Depardieu wciąż zaskakuje. Aktor mieszkający obecnie w Rosji najpierw chwalił się, że potrafi wypić 14 butelek wina dziennie. Teraz w wywiadzie dla Huffington Post przyznał się, że... zabił dwa lwy, a później je zjadł.

 • Najwięksi serialowi skandaliści!

  ...nadzieję, że doświadczenia sprzed lat nauczyły go, że alkohol i brawura to najgorsze połączenie... Gerard Depardieu, czyli Edmond Dantes z "Hrabiego Monte Christo" Gwiazdor słynie z tak wielu skandali(...)? Nagła chęć oddania moczu! Kiedy samolot startował, Depardieu powiedział stewardesie, że natychmiast musi skorzystać z toalety. Gdy pracownica linii lotniczych poprosiła o cierpliwość, aktor oddał mocz...

 • Haley Joel Osment wraca w komedii "Sex Ed"

  Kiedy otrzymywał nominację do Oscara za rolę w "Szóstym zmyśle" (1999), był drugim najmłodszym aktorem w historii, który dostąpił tego zaszczytu. Potem jego kariera, zamiast nabrać rozpędu, gwałtownie przyhamowała. Teraz Haley Joel Osment wraca w komedii "Sex Ed".

 • Emmanuelle Béart: Piękna złośnica

  To właśnie dla niej mężczyźni oglądali "Mission: Impossible".

 • Jacek Lenartowicz: Sielskie życie

  Miał być prawnikiem, ale... prawo go nudziło. Został właścicielem restauracji, anonserem walk bokserskich i przede wszystkim aktorem. Wydaje się nawet, że szczęśliwym.

 • Depardieu: Ojciec i syn

  Francuski gwiazdor Gerard Depardieu ( "Asterix i Obelix kontra Cezar" , "102 Dalmatyńczyki" ) w swym nowym filmie wystąpi wraz z synem, Guillaumem. "Honour Thy Father" będzie opowieścią o trudnych relacjach pomiędzy ojcem i synem.

 • Bonnie i Clyde po francusku

  Bonnie i Clyde po francusku - tak można powiedzieć o filmie "Prawdziwa miłość", w reżyserii Sarah Leonor, który właśnie wchodzi na ekrany. Jest to też jeden z ostatnich filmów, w jakich zagrał przed śmiercią Guillaume Depardieu - syn aktora Gerarda Depardieu.

 • "United Passions": Depardieu wymyślił mundial

  Pojawił się pierwszy zwiastun filmu "United Passions" w reżyserii Frédérika Auburtina. Obraz, który znalazł się programie festiwalu w Cannes, opowiada historię FIFA - największej organizacji sportowej na świecie.

 • Depardieu: Piję do 14 butelek alkoholu dziennie

  "Mogę wypić 14 butelek alkoholu dziennie - ale nigdy nie jestem pijany". To zaskakujące zapewnienia sławnego aktora Gerarda Depardieu, który udzielił wywiadu znanemu francuskiemu pismu filmowemu "Sofilm" na temat swego uzależnienia od alkoholu.

Wideo na temat: depardieu syn
 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.

 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...