• Informacje na temat:

  depardieu w samolocie

Artykuły na temat: depardieu w samolocie
 • Gerard Depardieu: „Piję 14 butelek alkoholu dziennie”

  Gerard Depardieu (65 l.) pochwalił się w wywiadzie, że może całkiem sporo wypić i wcale nie czuje się pijany.

 • Gerard Depardieu zabił dwa lwy

  Gerard Depardieu wciąż zaskakuje. Aktor mieszkający obecnie w Rosji najpierw chwalił się, że potrafi wypić 14 butelek wina dziennie. Teraz w wywiadzie dla Huffington Post przyznał się, że... zabił dwa lwy, a później je zjadł.

 • Najwięksi serialowi skandaliści!

  ...nadzieję, że doświadczenia sprzed lat nauczyły go, że alkohol i brawura to najgorsze połączenie... Gerard Depardieu, czyli Edmond Dantes z "Hrabiego Monte Christo" Gwiazdor słynie z tak wielu skandali(...)? Nagła chęć oddania moczu! Kiedy samolot startował, Depardieu powiedział stewardesie, że natychmiast musi skorzystać z toalety. Gdy pracownica linii lotniczych poprosiła o cierpliwość, aktor oddał mocz...

 • Wysikał się na oczach pasażerów

  O francuskim aktorze Gerardzie Depardieu znów jest głośno, ale tym razem nie za sprawą którejś z jego ról. 62-letni Depardieu spowodował dwugodzinne opóźnienie startu samolotu z Paryża do Dublina, ponieważ... wysikał się w kabinie na oczach pasażerów.

 • Depardieu: Piję do 14 butelek alkoholu dziennie

  "Mogę wypić 14 butelek alkoholu dziennie - ale nigdy nie jestem pijany". To zaskakujące zapewnienia sławnego aktora Gerarda Depardieu, który udzielił wywiadu znanemu francuskiemu pismu filmowemu "Sofilm" na temat swego uzależnienia od alkoholu.

 • Gerard Depardieu przeprasza (ale nie sam)

  Francuski aktor Gerard Depardieu przeprasza za ostatni incydent ze swym udziałem. We wtorek aktor oddał mocz w korytarzu samolotu na oczach innych pasażerów. Teraz twierdzi, że nie był wówczas pijany, a jego zachowanie wynikało z problemów z prostatą.

 • Depardieu w duecie z córką prezydenta

  Gerard Depardieu chce zostać gwiazdą w... Uzbekistanie. Jak donoszą francuskie media, sławny aktor nagrał duet z córką prezydenta Isloma Karimova. A to dopiero początek!

 • Depardieu prowadził po alkoholu

  Gerard Depardieu uległ drobnemu wypadkowi, jadąc skuterem po ulicach Paryża. Chociaż nie odniósł żadnych obrażeń, ma powód do zmartwienia - badanie alkomatem wykazało, że był pod wpływem alkoholu.

 • Depardieu oskarżony o pobicie

  Słynny francuski aktor, Gerard Depardieu znów znalazł się w tarapatach. Gwiazdor jadący na skuterze został potrącony na paryskiej ulicy przez samochód. Kierowcy, zamiast załatwić sprawę polubownie, wdali się w kłótnię. Gwiazdor miał uderzyć oponenta w twarz.

 • Depardieu stracił prawo jazdy. Ale...

  Gerard Depardieu przez sześć miesięcy będzie musiał poradzić sobie bez prawa jazdy - zadecydował francuski sąd. To kara za jazdę pod wpływem alkoholu w listopadzie zeszłego roku w Paryżu.

Wideo na temat: depardieu w samolocie
 • Samoloty 3D

  Po ogromnym sukcesie "Aut" i "Aut 2" Wytwórnia Disney/Pixar zaprasza w podniebną podróż w filmie "Samoloty", który pokazuje, że dzięki sile charakteru, odwadze i przyjaźni można wzbić się ponad przeciętność i osiągnąć nieosiągalne. Dusty samolot rolniczym, mały rozmiarem ale wielki duchem, marzy o wystartowaniu w największym w historii wyścigu powietrznym dookoła świata. Jednak w przeciwieństwie do wszystkich uczestników zawodów, nie jest stworzony do ścigania się i w dodatku cierpi na lęk...

 • Dzieciństwo Ikara

  Jonathan Vogel chciałby cofnąć czas i uniknąć wypadku, który zniszczył jego życie. Kiedy dowiaduje się, że Stivlas Karr światowej sławy profesor i genetyk właśnie pracuje nad badaniami genetycznymi, w których opracowuje metodę odradzania się ludzkiego ciała, Jonathan postanawia wziąć udział w tym eksperymencie jako królik doświadczalny. Jednak badania nie idą zgodnie z planem profesora i przynoszą makabryczne skutki. Jonathan jest w niebezpieczeństwie, a jedyną osobą, która może mu pomóc jest...

 • Witamy w Nowym Jorku

  Abel Ferrara, kultowy reżyser "Złego porucznika", powraca z mocną opowieścią inspirowaną głośną aferą z udziałem Dominique'a Strauss-Kahna, uzależnionego od seksu byłego dyrektora zarządzającego Międzynarodowym Funduszem Walutowym. Deveraux (Gérard Depardieu) jest potężnym człowiekiem. Przez jego ręce codziennie przewijają się miliardy dolarów, a decyzje mają wpływ na globalną ekonomię. Jednak afera seksualna z udziałem pokojówki z nowojorskiego hotelu doprowadzi do aresztowania i załamania...