• Informacje na temat:

  dereszowską

Artykuły na temat: dereszowską
 • Ubierze Annę Dereszowską

  Joanna Klimas ubierze Annę Dereszowską. Premiera współpracy projektantki z aktorką odbędzie się podczas tegorocznej uroczystości wręczenia polskich nagród filmowych Złote Kaczki 2010.

 • Anna Dereszowska rozsierdziła fanów

  W czasach, gdy ludzie szturmują sklepy spożywcze i ogołacają półki z towarów, ryzykownym jest chwalenie się w mediach społecznościowych tym, że korzysta się z usług firmy cateringowej. Przekonała się o tym Anna Dereszowska, która rozsierdziła fanów wpisem o tym, że nie musi robić zakupów, bo posiłki dostaje do domu. "Szkoda, że nie każdy może sobie pozwolić" - to jeden z najłagodniejszych komentarzy pod wpisem aktorki.

 • Anna Dereszowska szuka szczęścia

  Jesienią Annę Dereszowską zobaczymy w aż trzech serialach. Gra kobiety z charakterem, które lubią intrygować.

 • Anna Dereszowska wywróży sobie miłość?

  ...wstydu", jesienią premierę będą miały "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" oraz "Porady na zdrady". Jednocześnie Dereszowską cały czas można podziwiać w kilku spektaklach wystawianych na deskach teatru...

 • Anna Dereszowska: Wcześnie straciłam swoją mamę

  ...ten koncert. Z aktorką i wokalistką Anną Dereszowską rozmawiała Paulina Persa (PAP Life)

 • Anna Dereszowska: Nie lubię tracić czasu

  Jesienią Annę Dereszowską zobaczymy w drugiej serii "Hoteli marzeń". Aktorka z ekipą TVN Style odwiedzi nietypowe i pełne przepychu miejsca wypoczynku. - Będzie ekscytująco - zapowiada prowadząca. W słynnej sztuce Gogola pt. "Ożenek" w Teatrze 6.piętro gra pani niesamowitą swatkę... - Fiokła Iwanowna to jedna z najbardziej znanych postaci w literaturze. W oryginale to starsza, niezbyt...

 • Anna Dereszowska z brodawkami

  ...połączeniu "Madagaskaru" i "Mikołajka" Annę Dereszowską wspierają Cezary Pazura ("Madagaskar") i debiutujący w dubbingu Paweł Królikowski. Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz...

 • Annę Dereszowską możemy obecnie oglądać aż w czterech serial ach: jako Karolinę w "Tylko miłość", Kalinę w "Złotopolskich", Milenę w "Naznaczonym" i Sandrę w "M jak miłość". Aktorka nie kryje, że to dla niej wyjątkowy czas.

 • "Koty i zaloty": Anna Dereszowska gwiazdą miniserialu Polsatu

  W niedzielę, 23 kwietnia, Polsat wyemituje premierowy odcinek nowego serialu "Koty i zaloty" - produkcji dla miłośników kotów i tych, którzy chcą zrozumieć ich punkt widzenia. W głównej roli zobaczymy Annę Dereszowską.

 • Spacey i Dereszowska w reklamie

  W nowej reklamie BZ WBK Kevin Spacey z Anną Dereszowską podczas rodzinnego obiadu zastanawiają się, wspólnie z kim mogliby wziąć kredyt, ale nie widzą żadnych odpowiednich kandydatów. Hollywoodzki gwiazdor został twarzą polskiego banku w październiku 2013. Od tego czasu można było zobaczyć kilka spotów z aktorem. Kevin Spacey to jeden z najbardziej znanych aktorów na świecie. Zagrał kilkadziesiąt...

Zdjęcia na temat: dereszowską
 • Anna Dereszowska
 • Anna Dereszowska
 • Anna Dereszowska
Wideo na temat: dereszowską
 • Karolina Korwin Piotrowska: Dereszowską oblano szambem!

  Karolina Korwin Piotrowska (45 l.) ostro skrytykowała "Roast Kuby Wojewódzkiego". Jej zdaniem tego rodzaju programy nie powinny bazować na plotkach. Dziennikarce bardzo nie spodobało się zachowanie występujących mężczyzn, względem jednej z aktorek. "Bardzo współczuję Ani Dereszowskiej. Mam nadzieję, że zarobiła na tym roaście tyle pieniędzy, że może się teraz udać do dobrego terapeuty" - powiedziała. (Agencja TVN/x-news)

 • Anna Dereszowska: Chciałabym umieć zwolnić

  Anna Dereszowska przyznaje, że czasami pracy i różnych obowiązków jest tak dużo, że trudno wygospodarować czas dla siebie, a znów innym razem udaje się znaleźć wolną chwilę na to, by zatrzymać się i przemyśleć kilka spraw. Aktorka przyznaje, że największą zmorą naszych czasów jest ciągły pośpiech, który sprawia, że niczemu nie jesteśmy w stanie poświęcić należytej uwagi.

 • Anna Dereszowska: Lubię robić prezenty

  Anna Dereszowska podkreśla, że świąteczne prezenty powinny być dawane od serca i kupowane z myślą o konkretnej osobie. W złym guście jest natomiast nabyć hurtem kilka takich samych rzeczy i obdarować nimi całą rodzinę. Aktorka zdradza, że do dziś przechowuje kilka takich upominków, które sprawiły jej ogromną radość. Jest wśród nich prezent od narzeczonego.

Dyskusje na temat: dereszowską